ביצוע Lapping למעבד ול Thermalright IFX-14 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצוע Lapping למעבד ול Thermalright IFX-14

Mr Gadget

Recommended Posts

לאחרונה לאחר שהשתדרגתי בכמה דברים טובים, ביצעתי גם Lapping לליבה ולגוף הקירור

להלן התוצאות(ראו תמונות)

שיפור הטמפ' של המעבד הגיע ל 10-15 מעלות וכמובן גם בוצעו עוד כמה סידורים קטנים לסירקולציה טובה יותר.

הטמפרטורות עמדו על 40-45 מעלות במנוחה ובמאמץ 60-65 מעלות.

עכשיו הטמפ' הם כ 30 מעלות במנוחה ו 50-55 גג במאמץ.

tempqz8.jpg

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת כרגע לא על OC בהמשך נתחיל , כמובן שאני יצטרך קודם לחשוב איך להוריד את הטמפ' של 9800GX2 SSC שקיבלתי שעומד על 65C.

תמונות פנים לצערי המצלמה בפלאפון על הפנים אז כרגע אני לא יעלה...

ד"א פה מופיעים 2 גופי קירור אחד זה BT VX והשני כמו שציינתי, אני כרגע משתמש ב .

יש לציין כי 55 מעלות במאמץ זה אחרי 12 שעות של Prime

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני פחדתי בהתחלה, אבל אם לא מנסים לא מצליחים, במציאות אפילו רואים יותר טוב :P

צריך לעשות את זה בשלבים ועם דרמל וראש שיוף ובעזרת כמה חומרים זה יוצא ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש יפה,וגם תוצאה נאותה.

גם אני פחדתי בהתחלה,ושניה לפני שהתחלתי,החזרתי את הקירור למקום (כמובן שלא הוצאתי אותו רק בשביל זה).

תוכל לתת לי את ''המס' הסידורי'' של ראשי השיוף המומלצים עם הדרמל,ואם אני יכול עם נייר זכוכית,ואיזה?

תודה,

רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בראשי שיוף לדרמל בצבע לבן כמו בתמונה:

כמו כן הלכתי לחבר שמתעסק עם מתכת ביום יום והיה לו מין גוש של שומן חזיר אשר נותן Finish להשחזרה.

בקשר לנייר זכוכית אתה יכול אתה רק צריך לזכור שלהשתמש קודם כל מהקל אל הכבד אבל תזכור שזה לא ייתן לך את אותה תוצאה כמו עם הדרמל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס עם החום שיש עכשיו זו טמפ' מעולה... בחורף זה יהיה לפחות 10 מעלות פחות. עושה לי חשק לעשות לטוניק איזה לאפינג מקצועי.

גם המעבד עבר לאפינג ? ובאיזו משחה טרמית השתמשת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ביצוע Lapping מוריד בד"כ כמה טמפרטורות בודדות אבל לאחר ביוע ה Lapping למעבד ולקירור החלפתי גם משחה תרמית מ AS5

ל AC MX-2.

וגם לאחר מכן עשיתי כמה סידורים קטנים במארז קדחתי והעברתי חלק מהכבלים מגב המארז דבר אשר חסך די מקום.

תמונות ל Lapping למעבד לא יצא הכי טוב , יצא נחמד כי לא רציתי להתעסק איתו יותר מידי כי הוא התחמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה9800GTX שגם מפריע לי,

אבל מצאתי את הפתרון :

ברגע שאתה צריך את המחשב במאמץ ... הכוונה שהכרטיס מפריע לך מבחינת טמפ' .. אז אתה שם את המאוורר שלו על 100% וזהוא אין בעיות, לפחות ככה זה אצלי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...