מה דעתכם על SkyPC? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על SkyPC?

zurkin1232

Recommended Posts

למי שקנה שם - איך היתה חווית הקניה ב-SkyPC? שמעתי עליהם ביקורות מעורבות.

איך הם בהרכבת מחשב? האם הם מרכיבים בצורה מקצועית? האם הם נותנים את כל הקופסאות המקוריות והדברים שמגיעים עם הבאנדלים של המוצרים?

הכי חשוב - איך השירות שלהם אחרי הקניה? איך התייחסו אליכם כשרציתם לממש אחריות?

אשמח לקבל חוות דעת כנות ומפורטות. אני שוקל לקנות שם מחשב לא זול וחשוב לי לדעת שאני קונה ממקום אמין.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי משם מחשב והכל היה בסדר

נתנו את כל הקופסאות והכל הגיע בזמן

אבל הבנתי בפורום שהם הפכו לעמוסים מאוד בעבודה

ככה שאני לא יודע איך הם כרגע

לי אישית הם נתנו שרות טוב ואני מרוצה מהשרות ההרכבה והכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Skypc מעולים.

קניתי שם מחשב לפני כמה חודשים,לא היו תקלות,סיבוכים וכלום.

זו הייתה הקניה הראשונה שלי שם והיא הייתה מוצלחת מאוד,ולא הייתי צריך להשתמש באחריות לשום רכיב שנקנה.

אם אתה באיזור שלהם אני ממליץ לך לקנות משם מאוד.

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי שם לפני שבועיים והייתה לי התלבטות בין FOX לSKY התרשמתי מהמוכר בSKY שלא ניסה לדחוף לי מוצרים או לטעון שהMOTHERBOARDS של ג'יגה בייט הם על הפנים. קיבלתי הכל בקופסאות המקוריות. למזלי לא נאלצתי לממש אחריות. הבנתי מהם שהם עומדים לעבור למקום גדול יותר במרחק לא רב מהמקום בו הם נמצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נותנים קופסאות (ואת כל הבאנדל) גם כשהם מרכיבים מחשב?

חוצמזה, לדעתי אי אפשר להגיד על חנות שהיא מעולה אם לא משתמשים בשירות שלהם. הרבה חנויות מוכרות מוצרים עובדים, אבל לא כולן יהיו נחמדות כשהמוצר יתקלקל...

זה בדיוק מה שאני בא לשאול כאן - האם מבחינת שירות הם טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי שם מחשב לאחותי לפני כחודש וחצי ואחרי יומיים שהיה אצלי הפסיק לעבוד.

הלכתי לחנות ותוך יומיים המחשב היה מוכן - החליפו מעבד. לדעתי יומיים זה מספיק מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי שם את המחשב ... ויש שם טכנאים מעולים וגם שירות טוב מאוד.

הייתה לי בעיה בהארדיסק והטכנאי ישר זיהה והחליף לי את ההארדיסק. וגם בכרטיס מסך בלי שום בעיות !

מומלץ מאוד

10/10! באמת חנות טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי שם חלקים לשדרוג (לוח-אם, מעבד, זיכרון). לוח האם היה DOA - לא זיהה את המקלדת בשום פנים ואופן. החזרתי לחנות, הם קיבלו בלי שום בעיות והציעו לי זיכוי משום שאותו לוח-אם לא היה בדיוק במלאי. העדפתי לקבל את אותו דגם בדיוק וכך היה מס' ימים לאחר מכן. קצת טרטורים (באשמת ה-QC של , לא של החנות), מזלי שמקום עבודתי נמצא 10 דקות מהחנות.

הטכנאי והמוכר היו מאוד סימפטיים, לא ניסו לדחוף לי שטויות והאווירה הייתה טובה.

בסך הכל הייתי מגדיר זאת כחווית קניה ושירות חיוביים וכבר המלצתי עליהם לכמה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי שם את המחשב שלי ואני ממש מרוצה מהמקום.

הם היו מאוד נחמדים ואדיבים בטלפון, ואפילו ששגעתי אותם שמה בגלל בעיה שהייתה לי עם הויזה, וגם רציתי מארז מסויים של שהתעכב הרבה זמן ולא הגיע אליהם - הם בכל זאת היו סבלניים מאוד.

הם גם היו מקצועיים ולמשל אחרי שהרכבתי מפרט באתר שלהם התקשרו אלי כדי לתקן לי משהו במפרט שלא עלה יותר כסף (להחליף את ההארד דיסק לסוג שיש לו חיבור SATA) אבל היה יותר יעיל מבחינתי.

הייתה להם אמנם טעות קטנה אחת, קיבלתי את המחשב עם כבל לחשמל שמתאים לספקים מסויימים אבל לא לסוג שלי, אבל התקשרתי אליהם והם מייד שלחו לי בדואר את הכבל הדרוש - ותכל'ס לטעות כולם יכולים, ומה שמרשים אותי הוא מי שלא מנסה לסבן אותי בטלפון אלא מיד מתקן את הטעות שלו ושולח לי את הרכיב הדרוש.

אז סה"כ אני מאוד מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...