איזו גירסה של 3DMARK + MEMTEST מתאימה למחשב שלי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו גירסה של 3DMARK + MEMTEST מתאימה למחשב שלי?

ofirr

Recommended Posts

אהלן.

המחשב שלי עושה בעיות לאחרונה. נתקע. היום התחי לעשות ריסטיםלבד.

הייתי אצל טכנאי אחרי שכמה שנים טובות לא הייתי. והוא אמר לי שזה או הזכרונות או הכ.מסך הוא שלל אפשרות שפירמוט יעזור.

בכל מקרה אני לא שולל שפירמוט יעזור. אבל בכל זאת אקח את עצתו בנוגע לכרטיס מסך וזכרונות.

הוא המליץ לי להתקין את התוכנה וMEMTEST בכדי לבדוק מה גורם לתקיעת המחשב.

ברשותי מחשב:

אינטל סלרון 2.4

זכרון 256*2

כ.מסך FX5200 128M

ספק כח HIPRO 200W

ארצה לשמוע לחוות דעת על הבעיה ולהמלצה על תוכנת שמתאימה לי . כי הוא אמר ש3DMARK 2007,2006,2005 ואפילו 2004 יהיו כבדות מדיי ל מחשב.

וגם המלצה לגירסה MEMTEST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לmemtest - הגירסה החדשה ביותר היא הV1.70. יש שני גירסאות:

Pre-built & ISOs

Source Code

מה ההבדלים בין 2 הגירסאות ומה אני צריך? (את הראשונה?)

בקשר ל3DMARK - בהתחלה הטכנאי ההוא אמר לי שאני צריך גם את ה2003 ואז חשב ואמר "בעצם 2001 תיהיה טובה יותר". ה2003 תיהיה עדיפה?

ושאלה כללית. אני מניח שהרצת 2 התוכנות הללו לא מסובכת כי אם כן אשאל כאן מה כבר לעשות.

כל הרצה תיהיה בנפרד.

השאלה היא כזו:

אם המחשב נתקע באמצע הרצת ה3D אז זה אומר ש ->הכרטיס מסך נדפק?

אם המחשב נתקע באמצע הרצת הmemtest אז זה אומר ש -> אחד הזכרונות נדפקו?

עריכה: בקשר לmemtest. חילצתי את קובץ הISO מקובץ הZIP והפעלתי את קובץ הISO דרך הדיימון. אני אמור לעשות הפעלה מחדש כדי שהתוכנה תעלה לבד? או איך זה עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך את ה-ISO לצריבה כאימג'.

זה לא משנה אם תריץ את 2001 או 2003 שניהם יאמצו לך את הכרטיס, ב-2001 תראה את התצוגה רצה חלק יותר מן הסתם, אבל גם 2003 יעבוד עם הכרטיס שלך ולא יהיו בעיות.

המחשב לא אמור להתקע עם MEMTEST, אתה פשוט תראה ERRORים ושורות אדומות במידה ויהיה כשל בזכרונות.

ב- בדר"כ תראה ארטיפקטים (עיוותים\לכלוכים בתצוגה) אם יש בעיה בכרטיס מסך,

אם המחשב נתקע בזמן זה יכול להיות גם כרטיס מסך תקול, גם שלא עומד בעומס וכו' (בגלל שהתוכנה מאמצת את רוב המחשב ולא רק את הכרטיס מסך פרטנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה.

בידיוק 3 שניות לפני פירסום תגובתך התגובה שלי נערכה והוספתי שאלה.

עריכה: בקשר לmemtest. חילצתי את קובץ הISO מקובץ הZIP והפעלתי את קובץ הISO דרך הדיימון. אני אמור לעשות הפעלה מחדש כדי שהתוכנה תעלה לבד? או איך זה עובד?

בקשר ל3DMARK הבנתי. אך איזה גירסה אתה ממליץ לי להתקין? גם ככה אני צריך להוריד אותן זה לא שיש לי אותן בדיסק/במחשב.

ובמידה והמחשב אכן נתקע בזמן ההרצה. איך אני אמור לדעת אם הכרטיס מסך תקול או שמה הספק כח תקול (למרות שהוא נקנה לפני שנה +-) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את 2001 הגירסה החופשית והרצתי אותה. בהתחלה חשבתי שזה יקח שעה-שעתיים אבל זה לקח כמה דקות.

להלן התמונה שהתקבלה. השאלה היא מה אני אמור להסיק ממנה? ומה הלאה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה מטרה הרצת את התוכנה?

אם אתה מחפש מבחן ביצועים אז תשווה ב: www.futuremark.com/orb את התוצאה שלך

אם זה לבדיקת תקינות, היית צריך להסתכל בזמן הבדיקה על התצוגה לראות אם יש הפרעות\כשלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם בדיקת תקינות. הסתכלתי רוב הזמן על התצוגה והכל היה בסדר למעט אולי 3 או 2 קטעים שזה היה "כבד" מדיי לכרטיס מסך (אם אינני טועה הופעלו פילטרים כמו anti-alising או משהו כזה מה שהוא לא יכול לסחוב).

מה הלאה? להתקין את ה3DMARK 2003 ולבדוק שם?

חשבתי שהבעיה שהוא נתקע נעלמה לי אחרי שכל שישי צהריים עד הלילה הוא לא נתקע ולרוב העמסתי עליו. אך בבוקר הוא שוב נתקע מה שאומר שהבעיה עדיין קיימת.

עריכה: להלן תוצאת ה3DMARK 2003. ראיתי את כל מהלך הבדיקה וחוץ מהמשחק ה1 בכל המשחקים היו קטעים שהוא לא "סחב" יש כאלו שחלק ויש כאלו שרוב מוחלט חלקי ההדגמה. מה זה אומר לגבי תקינות המסך אני לא יודע. אני מניח שפשוט הוא לא חזק מספיק לסחוב את המשחקים האלו. אבל את זה נשאיר לך.

תמונה מצורפת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטיות לא מעידה על תקלה,

מה שחבר שלך (כנראה) ציפה שתחפש זה ארטיפקטים, שזה תקלות בתצוגה

כמו נקודות צבעוניות לא קשורות, פסים "תקועים" וכו'...

כשלים שכאלה.

מבחינת הבנצ'מרק עצמו, התצואה שלך סבירה לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נקודות צבעוניות לא קשורות, פסים תקועים וכו' לא מצאתי.

זה אומר שהכרטיס מסך בסדר גמור? מה שמשאיר לי אופציה שזה הזכרונות וזאת נידע רק אחרי בדיקה של הMEMTEST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי כשאני על המחשב המחשב לא נתקע, אלא עשה זאת שהשארתי אותו לילה אחד דולק (במהלך הלילה נתקע כנראה) ובבוקר כשניסיתי לחדש את הפעולה עימו אז לא הייתה תגובה. כבר עברו יומיים וברוך ה' הוא לא עושה לי בעיות.

סרקתי את הזיכרון הפנימי עם התוכנה MEMTEST86+ V1.70 שישה פעמים. תחת המילה "Error" הופיע "0" מה שאומר שהבעיה לא בזכרונות.

הבעיה גם לא בכרטיס מסך כמו שהבדיקה של ה3DMARK 2001+2003 הראו.

לגבי הספק מה שחשבתי גם שיכול להיות סיבה, גם לא הגיוני שזה בגלל הספק.

מה שמשאיר את הבעיה לוינדוס עצמו (פירמוט) או יכול להיות שמא הצורב גורם לבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...