[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[מולטיפלייר] BF2 vs COD4 vs CRYSIS

GbeTech

Recommended Posts

פרשתי לפני כמה חודשים מ BF2... בהחלט ה MP הכי מהנה ששיחקתי בו עד עכשיו. במיוחד אהבתי את האספקט של הרכבים.

אני מתלבט אם לקנות COD4 או CRYSIS...

שיחקתי ב SP של COD4, נהניתי מכל רגע. המנוע מעולה, האווירה... פשוט כיף. שיחקתי בדמו של CRYSIS, לדעתי הרבה פחות טוב מ COD4. פשוט דמו ממוצע.

אבל בביקורות אומרים שהוא (CRYSIS) שילוב של BF2 ו CS עם מנוע חדש... עד כדי כך? שיחקתי CS, גם משחק מעולה. ולא חסרו לי הרכבים, פשוט משחק שונה.

לעומת זאת אנשים אומרים ש COD4 מולטיפלייר זה הדבר כי טוב שקרה להם..

יש פה אנשים ששיחקו בשלושתם? יש מצב להשוואה קטנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי מחשב דומה לשלך

עז אני יכול להגיד לך שcrysis רץ במשהוא בסביבות 20fps על כל ההגדרות high + 1024x768

בלי פילטרים (הדמו)

אבל זה לא משנה את העובדה שהמשחק הזה (המנוע) הוא כל כך לא יעיל שזה מפחיד

המשחק הזה הוא פשוט מכונת כסף לnvidia

ולך עלUT3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס פשוט חרא של מוצר, COD4 מתעלה עליו בכל מובן אפשרי [ועזוב גרפיקה, בשביל להריץ את זה סביר באיכות גבוהה אתה צריך למשכן את הבית :screwy: ].

יתר על כך, המולטי של COD4 פשוט מדהים!

כל כך הרבה אקשן, יריות ותזוזה מטורפת, זה מולטי מעולה!

אישית, במקומך, הייתי קונה ללא היסוס COD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מCOD4,

הסינגל מעולה, קצת קצר, והמולטי הוא פשוט מדהים, ברמה של BF2 וCS אם לא יותר, פשוט מולטי מושלם.

Crysis, אני אהבתי פה את הסינגל, הוא ממש כיף, ואני לא מדבר על הגרפיקה אני מדבר על המשחקיות, הסינגל משתווה בערך לסינגל של COD4, אבל המולטי של COD4 לוקח בהרבה.

לדעתי COD4 הוא מושלם בשבילך, Crysis לא ירוץ מי יודע מה.. קח את COD4 ולא תצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... קודם כל תודה רבה על התשובות היעילות :)

באמת, אני כבנאדם שאם הבחירה היא בין לשחק ברזו' נמוכה והכל על MEDIUM לבין לא בכלל, אני מעדיף לא בכלל. כדי לקבל ביצועים טובים בדמו של קרייסיס הייתי צריך לגרום למשחק להיראות כמו HL1.

כל ההתלבטות היא בגלל שיצא לי לשחק בערך חצי שעה ב Search & Destroy של COD4, לא הבנתי כלום חח. מה הקטע עם ה Class, איך לאנשים יש נשקים שלי אין, ולמה בעצם אני לא יכול ליצור Class משלי, ואיך אני יודע שאני אתרגל למפות מתישהו, איפה אני יכול להשתמש ב Perks, מתי אני אוכל להתשמש בהם ואיך... אתם יודעים, השאלות שמציפות כל אחד (אני מקווה שאני לא לבד חח) ברגע שהוא מתחיל לשחק MP חדש. אבל בסופו של דבר אני מתרגל, זאת לא השאלה...

חווית ה MP של Crysis לא כזאת טובה כמו שמתואר בביקורות?

http://www.gamespot.com/video/931665/6182761/crysis-video-review-1

/עריכה

ובקשר ל UT3... שיחקתי שעות על שעות רק ב Beta Demo :lol: זה פשוט כיף טהור שלא נפסק. זאת בהחלט היתה הבחירה שלי, אם היה סוג של Rank System! אני לא יכול לשחק במשחק שהתמורה היחידה שהוא נותן לך על השתפרות, זה לראות את הניקוד הכללי שלך משתפר ממשחק למשחק. זה אפילו יותר בסיסי מ CS, ששם היית יכול לראות את מספר הפעמים שמתת, ואז לנסות לשפר את ה Kill:Death ratio איכשהו ממשחק למשחק.

הדבר היחיד שהשאיר אותי ב BF2 זה, לפחות בהתחלה, הדרגות שהיית מקבל, והנשקים כל פעם. ועם הזמן, שלעלות בדרגות נהיה נדיר יותר, היית מתמקד על יחס ההרג:מוות, או על מדליות, או אולי היית פותח חשבון חדש כי הממוצע שלך נפגע מהחודשים הראשונים של המשחק...

ובכלל, כל פעם היית מתמקד ב Class שונה, ובכל Class הית יכול להתמקד או ביכולות המיוחדות שלו, או בכלל בנשקים שהוא מציע וה Class'ים האחרים לא... ובנשקים שונים, ואז עוד לא הגענו לרכבים! שהיו תקופות שהיית משחק שעות כ Gunner למסוק, ואז כטייס למסוק, ואז היית מתחיל להתמקד במגוון הרחב של מטוסים, ולומד טקטיקות התחמקות באתרים מיוחדים וסרטונים של אנשים משועממים בעולם ב ...

UT3 פשוט לא מציע את זה. COD4 איכשהו כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אהבת את BF2 לבטח תתחבר במהירות לCOD4 למרות שהמולטי שלהם שונה.

COD4 הוא מולטי INF (חיל רגלים) כשלפעמים יש את האפשרות להפעיל את חיל האוויר אבל לא לשלוט עליו באמת.

באטלפיד מאפשר גם רכבים,כלי טיסה,תפקידים מגוונים ומערכת ראנק מפורטת.

COD4 מציע אקשן ללא מעצורים ונבנה בצורה מושלמת שאתה פשוט נשאב למולטי ומתמכר .

המולטי עולה תוך כמה שניות ואתה יכול לספור פחות מדקה מהטעינה הראשונית עד שאתה מתחיל לשחק .

הניקוד והדרגות במשחק מגיעים במהירות יחסית ואני בטוח שתוך חודשים ספורים רובם יהיו בניקוד זהה.

דווקא כששיחקתי BF2 חיפשתי מפות של INF כי זו ההעדפה שלי (אני אולד סקול Shooter )

לכן זו ההמלצה שלי

אהבתי את הדמו של Crysis

ושיחקתי גם לא מעט במולטי של הביטא וקשה להמליץ/לא להמליץ על המולטי

אישית,הרגשתי שחסר לי אקשן שם ואני אוהב את ההרגשה במולטי שאתה נמצא שם באמת ונלחם.מה שחסר לי בקרייסיס.

דבר נוסף שהפריע לי זה ה AIM של הנשקים שלא מספק לדעתי וזיהוי האויבים הלוקה בחסר לעיתים.

מלבד אלה הגרפיקה מדהימה והמשחקיות טובה אבל הוא לא הבחירה שלי.

UT הוא משחק מולטי שעשוי בצורה מעולה,אקשן מטורף.מדהים אך לעיתים מעיק ומשעמם.

שיחקתי כמה שעות והרגשתי שמיציתי אולי מהסיבה שאני מעדיף משחקים ריאליסטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד4 בהחלט מצליח הרבה יותר מקרייסיס מבחינת המולטי, בXFIRE.COM הוא הגיע למקום השני אחרי WOW (אף אחד לא יעקוף את WOW הוא משלש את מספר השעות שאנשים שיחקו בקוד4 xD ) עוקף משחקים רבים כמו CSS וCOD2...

בקוד4, בהתחלה זה כמו בBF2 ... יש לך לקילים ולעזרה לקבוצה שלך וכו'...

ככל שאתה מתקדם בדרגות, אתה מקבל אפשרויות נוספות, כמו חדש (שאותו אתה יכול לבחור בCUSTOM CLASS שאתה יוצר)...

PERKS אתה גם מקבל ככל שאתה עולה ברמות, אבל תוספות לנשק אתה מקבל כשאתה משלים CHALLENGES ... נגיד להרוג 50 אנשים עם AK...

או לתת 25 HS עם M16 (לכל יש CHALLENGE)... יש גם CHALLENGEים יותר מצחיקים, כמו ליפול מ9 מטר לפחות ולמות xD ...

קיצר זה דומה מאד לBF2 בקטע של הXP והנשקים החדשים. אבל בקוד אתה יכול ליצור CLASS שיתאים לך בדיוק, עם PERKS וציוד שאתה רוצה, ואתה גם יכול לקרוא לזה איך שבא לך :)

קיצר, כולם פה מסכימים שקוד4 זה המשחק של השנה, ואחד המשחקים הכי טובים אי פעם. שווה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אהבת את BF2 לבטח תתחבר במהירות לCOD4 למרות שהמולטי שלהם שונה.

COD4 הוא מולטי INF (חיל רגלים) כשלפעמים יש את האפשרות להפעיל את חיל האוויר אבל לא לשלוט עליו באמת.

באטלפיד מאפשר גם רכבים,כלי טיסה,תפקידים מגוונים ומערכת ראנק מפורטת.

COD4 מציע אקשן ללא מעצורים ונבנה בצורה מושלמת שאתה פשוט נשאב למולטי ומתמכר .

המולטי עולה תוך כמה שניות ואתה יכול לספור פחות מדקה מהטעינה הראשונית עד שאתה מתחיל לשחק .

הניקוד והדרגות במשחק מגיעים במהירות יחסית ואני בטוח שתוך חודשים ספורים רובם יהיו בניקוד זהה.

דווקא כששיחקתי BF2 חיפשתי מפות של INF כי זו ההעדפה שלי (אני אולד סקול Shooter )

לכן זו ההמלצה שלי

אין לי בעיה עם INF, חצי מהזמן שלי ב BF2 היה בשרתים IO... (ללא רכבים)

אהבתי את הדמו של Crysis

ושיחקתי גם לא מעט במולטי של הביטא וקשה להמליץ/לא להמליץ על המולטי

אישית,הרגשתי שחסר לי אקשן שם ואני אוהב את ההרגשה במולטי שאתה נמצא שם באמת ונלחם.מה שחסר לי בקרייסיס.

דבר נוסף שהפריע לי זה ה AIM של הנשקים שלא מספק לדעתי וזיהוי האויבים הלוקה בחסר לעיתים.

מלבד אלה הגרפיקה מדהימה והמשחקיות טובה אבל הוא לא הבחירה שלי.

גם אני בדיוק שמתי לב לדברים האלה... לפחות בדמו.

UT הוא משחק מולטי שעשוי בצורה מעולה,אקשן מטורף.מדהים אך לעיתים מעיק ומשעמם.

שיחקתי כמה שעות והרגשתי שמיציתי אולי מהסיבה שאני מעדיף משחקים ריאליסטיים.

בדיוק. המשחק נמאס אחרי כמה שעות כי אין לאיפה לשאוף.

קוד4 בהחלט מצליח הרבה יותר מקרייסיס מבחינת המולטי, בXFIRE.COM הוא הגיע למקום השני אחרי WOW (אף אחד לא יעקוף את WOW הוא משלש את מספר השעות שאנשים שיחקו בקוד4 xD ) עוקף משחקים רבים כמו CSS וCOD2...

בקוד4, בהתחלה זה כמו בBF2 ... יש לך לקילים ולעזרה לקבוצה שלך וכו'...

ככל שאתה מתקדם בדרגות, אתה מקבל אפשרויות נוספות, כמו חדש (שאותו אתה יכול לבחור בCUSTOM CLASS שאתה יוצר)...

PERKS אתה גם מקבל ככל שאתה עולה ברמות, אבל תוספות לנשק אתה מקבל כשאתה משלים CHALLENGES ... נגיד להרוג 50 אנשים עם AK...

או לתת 25 HS עם M16 (לכל יש CHALLENGE)... יש גם CHALLENGEים יותר מצחיקים, כמו ליפול מ9 מטר לפחות ולמות xD ...

קיצר זה דומה מאד לBF2 בקטע של הXP והנשקים החדשים. אבל בקוד אתה יכול ליצור CLASS שיתאים לך בדיוק, עם PERKS וציוד שאתה רוצה, ואתה גם יכול לקרוא לזה איך שבא לך :)

קיצר, כולם פה מסכימים שקוד4 זה המשחק של השנה, ואחד המשחקים הכי טובים אי פעם. שווה לך.

נשמע פשוט אדיר!!

תודה רבה כולם, באמת אחלה תשובות אחת-אחת. בסוף החודש אני אקנה אותו... אם אשאר לי כסף חח. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הכי טוב לקנות את המשחק?

כשאני אומר טוב אני מתכוון לזול וזמין... ראיתי בסטים זה 50$... יקר קצת לא?

שיחקתי בסינגל המעולה ואני רוצה לנסות את המולטי... ככה שאני צריך רק סריאל...

כמו כן אתר שיהיה אמין

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי שאלה, מצטער אם היא לא במקום.

נגיד ויש לי עכשיו את המשחק בדרך לא חוקית, זה אומר שעד עכשיו שיחקתי בסרברים פרוצים והשגתי הרבה ועליתי רמות,

ואני משיג עותק חוקי, אני יכול פשוט לשנות את הסריאל והכל נשאר אותו דבר? או שצריך להתקין מחדש ולעשות Profile חדש? כי ממש לא מתאים לי להתחיל מחדש את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...