בעיה בכרטיס הקול של לוח האם. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס הקול של לוח האם.

idan100

Recommended Posts

שלום, ברשותי לוח אם מסוג P-35.

לפני מספר ימים רכשתי מיקרופון וחיברתי אותו לכרטיס הקול(Realtek ALC888 @ 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller PCI) של לוח האם.

משום מה, המיקרופון רוב הזמן לא פועל, כשהוא פועל הוא משמיע רעשים משונים או שהוא חוזר על מה שאמרתי כמה פעמים במין הד מוזר(וזה לא קשור לקירבה לרמקולים) ופעם בכמה זמן הוא פועל כמו שצרים לפחות מחצי דקה, ושוב פעם חוזר למצב של חוסר פעולה/פעולה לא תקינה.

יש למישהו מושג מה יכול לגרום לכך?

אולי אתם יודעים מאיפה ניתן להוריד את הדרייבר המעודכן ביותר ללוח האם שלי?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את המיקרופון במחשב אחר והוא בודק.

וכן, אני רוצה לינק לדרייבר כי כבר כמה ימים אני מחפש ולא מוצא. כל שאני מוצא זה הורדה של DATA או משהו כזה, בכל מקרה-לא הדרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו לוח האם:Gigabyte GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L.

התקנתי את הדרייבר של לוח האם מהדיסק שקיבלתי עם רכישת המחשב, ובדיסק גם היה את הדרייבר של כרטיס הקול, וגם הוא הותקן.

משום מה, כשאני נכנס ללוח הבקרה-->סאונד וחיבורי מולטימדיה-->מתקדם(ADVANCED), החלק של המיקרופון חסום ולא ניתן לשנות בו כלום(קו הגלילה אפור ובלתי ניתן לשינוי, וה-MUTE דווקא ניתנת לשינוי, והורדתי ממנה את סימון ה-V, וזה עדיין לא עוזר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה - זה הדריבר שלך:

http://www.gigabyte.co.nz/Support/Motherboard/Driver_DownloadFile.aspx?FileType=Driver&FileID=837

מכאן: (רשימת הדריברים ללוח שלך..תשמור את זה אצלך, תמיד טוב ;))

http://www.gigabyte.co.nz/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ProductID=2599

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה יכולה להיות גם קשורה להגדרות כרטיס הקול בתוכנה שלו ולמיקום שבו חיברת את המיקרופון = פאנל קדמי או אחורי !

האם התקנת את תוכנת כרטיס הקול ?

ביחד עם הדרייבר אמורה להיות מותקנת גם תוכנה של כרטיס הקול, תבדוק אם מופיע לך הסמל ב CONTROL PANEL כמו שמופיע בתמונה שצרפתי.

אם מופיע לך, תסתכל בתמונה ותנסה להגדיר ע"פ מה שמופיע שם.

שלום, ברשותי מסוג P-35.

לפני מספר ימים רכשתי מיקרופון וחיברתי אותו לכרטיס הקול(Realtek ALC888 @ 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller PCI) של לוח האם.

משום מה, המיקרופון רוב הזמן לא פועל, כשהוא פועל הוא משמיע רעשים משונים או שהוא חוזר על מה שאמרתי כמה פעמים במין הד מוזר(וזה לא קשור לקירבה לרמקולים) ופעם בכמה זמן הוא פועל כמו שצרים לפחות מחצי דקה, ושוב פעם חוזר למצב של חוסר פעולה/פעולה לא תקינה.

יש למישהו מושג מה יכול לגרום לכך?

אולי אתם יודעים מאיפה ניתן להוריד את הדרייבר המעודכן ביותר ללוח האם שלי?

תודה רבה.

התופעה שאתה מתאר קשורה כנראה להגדרות שציינתי למעלה, ספציפית... פונקציית ה JACK DETECTION ב FRONT PANEL .

בוקר טוב :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...