בעיה די מציקה עם ההרד דיסק החיצוני שלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה די מציקה עם ההרד דיסק החיצוני שלי

soundf

Recommended Posts

יש לי הרד דיסק חיצוני למטרת גיבוי והרדיסק משל עצמו לקבצי מדיה מהדגם הבא:

http://www.westerndigital.com/en/products/Products.asp?DriveID=276

WD My Book Premium ES Edition 500GB USB2+ESATA

הוא מחובר למחשב דרך כבל ESATA

עכשיו כאשר אני מדליק את המחשב וההרדיסק לא מחובר,ואני מחבר כשנייה אחרי אז המחשב ניתקע...

ואז אני צריך לבצע ריסטרט מחדש כדי שיפעל

וכאשר אני מחבר אותו באמצע ,כלומר שהמחשב כבר פועל אז קורה לפעמיים שהמחשב נתקע עד שאני מוציא אותו...

כלומר ממה שהבנתי זה אמור להיות פלאג אנד פליי

מוזר אשמח לתשובה...

נ.ב

חבל לפתוח על זה עוד טופיק אבל יש לי בעיה ממש ממש מעיקה..

כל פעם אחרי שאני מכבה את המחשב ומדליק ההגדרות של העכבר שלי לא נשמרות וכל פעם שאני ניכנס להגדיר מחדש את מהירות העכבר די מעיק וזה אף פעם לא קרה לי די מוזר

אגב עכבר פשוט ב60 שקל של לוגיטק הרגילים

מפרט בצד<-----

תודהההההההההההההההההההה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר אותו ב- ואם הבעיה מפסיקה כנראה שה-HOTSWAP של ה SATA לא עובד או לא עובד מספיק טוב.

בקשר לעכבר, זה הגדרות שאמורות להשמר עליו פיזית או בתוכנה? אם בתוכנה כנראה שהבעיה בה, תתקין מחדש ואם זה לא עוזר אז תחזור לגרסא ישנה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Just a Car

בדקתי בתוכנה CCקלינר,אדאוור,AVG סריקת וירוסים .

תחבר אותו ב- ואם הבעיה מפסיקה כנראה שה-HOTSWAP של ה SATA לא עובד או לא עובד מספיק טוב.

בקשר לעכבר, זה הגדרות שאמורות להשמר עליו פיזית או בתוכנה? אם בתוכנה כנראה שהבעיה בה, תתקין מחדש ואם זה לא עוזר אז תחזור לגרסא ישנה יותר.

בUSB זה פועל כרגיל, איך אני פותר את הבעיה??

זה מציק נורא ,אני תמיד מנתק את הכונן מהשאני לפני שאני עושה ריסטרנט או מדליק תמחשב כי אז הוא ניתקע אם אני שוכח לבצע את זה...

וכדי לחבר אני הולך למנהל התקנים וממתין מהר שיופיע (שהוא מופיע הוא מופיע עם סימן קריאה !) ואז אני עושה נתק ואז חבר(דיסייבל ואז אינבל) ככה הוא פועל

ובקשר לעכבר,ההגדרות נישמרות בתוכנה-בקונטרול פאנל הפשוטות לא איזה תוכנת צד כמו SETPOIT ואלו...

כלומר אני לא יכול להתקין מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

במנהל ההתקנים, אחרי שההרדיסק ב-SATA ומזוהה, תכנס למאפיינים של ההתקן, משם ללשונית POLICIES ותוודא שהוא במצב OPTIMAL FOR QUICK REMOVAL ולא PERFORMANCE

הבעיה ממשיכה

לאחר שהכונן מחובר ופועל טוב במחשב , אני מכבה את המחשב לצורך ריסטרט והוא ניתקע בקטע של הטעינת וינדוס

אותו סיפור מפעם (סליחה שעבר המון זמן פשוט החלפתי תכבל והזמינו לי אותו מחול )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...