סיכום מפגש האוזניות החמישי (6/10) עם תמונות - החל מעמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום מפגש האוזניות החמישי (6/10) עם תמונות - החל מעמוד 2

anatoli

Recommended Posts

אהלן אנשים,

אז בהמשך לארבעת המפגשים האחרונים (קישור אליהם תוכלו למצוא בדיון הקישורים הדביק בדף הראשי של פורום אודיו), אני רוצה גם הפעם להרים את הכפפה ולארגן מפגש נוסף. מה שאני יודע עכשיו הוא שהתקופה היא לעוד חודש-חודש וחצי בערך. מה שאומר סוף ספטמבר-תחילת אוקטובר. עדין חגים, עוד לא מתחילים הלימודים באוניברסיטה (לפחות לא בשבילי :)). מבחינת מקום עוד לא סגור. יש את האפשרות של המקום שבו נפגשנו פעם קודמת (ראו בדיון על המפגש הרביעי), אך אם עוד חודש עדיין יהיה חום איום ונורא כמו עכשיו זה לא כדאי בגלל שהמזגן באחד משני החדרים עדיין לא עובד. לכן, אם למישהו יש מקום (גדול כמובן - במקום ההוא אין בעיה להכניס גם 15 אנשים - בתנאי שלא יהיה חם ואז אחד החדרים לא יהיה נוח במיוחד), אשמח לשמוע על כך. גם הפעם, תינתן עדיפות לאנשים עם ציוד, אך זהו לא תנאי מקדים. במידה ונראה ויש מקום לכמה אנשים נוספים, גם להגיע עם ציוד פשוט יחסית/ללא ציוד כלל יהיה בסדר גמור, ואפילו מצוין. להכניס אנשים חדשים לתחום זה לא פחות ממצווה :D

מבחינת ציוד יהיה לא מעט אני מעריך, אני מקווה שעד אז יהיה לי גם את ה-MS1 שאומנם הן לא שיא הטכנולוגיה, אך לדעתי מדובר באוזניות לא פחות ממעולות. כמובן שיהיו לא מעט דברים אחרים. DT880/990, K701, A900 ואני מאמין שלא מעט נציגות של דברים אחרים של כל החברות כולל Equation, AKG,Grado ועוד.

כל מי שמעוניין להגיע/יכול לעזור בכל הנוגע למקום למפגש/כל דבר אחר שהוא רוצה לשאול/להגיד, מוזמן בהחלט לפנות אליי, בבקשה תעשו זאת בפרטי בכדי לשמור על הדיון רלוונטי.

בינתיים, אני הולך לחתוך את העוגה, חלקנו צריכים לחגוג יומולדת עוד כמה שעות ;)

עריכה:

התאריך למפגש הוא השישי באוקטובר שיוצא יום שבת. המיקום יהיה בנתניה.

אני מבקש כבר מעכשיו מכל מי שמתכוון להגיע, בין אם כבר דיבר איתי ובין אם לא. כל מי שרוצה להגיע, בבקשה לפנות אליי בהודעה פרטית שתכלול את המידע הבא:

שם וטלפון ליצירת קשר

ציוד שהוא מביא (בכדי שנדע איך להתארגן מבחינת מקום).

איך הוא מגיע ומאיפה (שנוכל לעזור למי שאין לו איך להגיע).

כמו כן, אם אשמח אם תודיעו לי במידה ואתם יכולים להביא מחשב ואם כן איזה כרטיס קול יש בו (שוב, בכדי להתארגן מראש עם כמות עמדות מספקת).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזלט אנאטולי, סתם הצעה שעלתה לי בראש : כל איש שיבוא למפגש יוסיף איתו 10 ש"ח וכך יהיה אפשרי להשכיר מקום קטן, זאת אומרת אם מביאים את המחשבים ושאר הציוד מן הבית.. אפשר להשכיר איזה חדר חזרות נחמד, לנגן על הדרך D: סתם הצעה פרועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כל מי שגולש בפורום אודיו יבוא לא תוכל נהשכיר מקום. כמה כסף כבר נאסוף? לדעתי 500 זה הרבה יותר ממה שאפשר לצפות, וממה שידוע לי אתה לא יכול להשכיר בזה כלום.

והמפגש הזה נועד לבחון ולהכיר ציוד , אין שום קשר לנגינה [אנחנו לא בודקים פה מגברים וציוד לגיטרה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stoned Junglist, כמו שכבר אמרתי גם בדיון אחר. תשאירו את העבודה השחורה לי. אני אמצא איפה לעשות, גם אם זה יהיה מקום שלי וגם אם לא. אני אדאג למקום, אני אדאג לאירגון, אני אדאג לכל העבודה מאחורי הקלעים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כל מי שגולש בפורום אודיו יבוא לא תוכל נהשכיר מקום. כמה כסף כבר נאסוף? לדעתי 500 זה הרבה יותר ממה שאפשר לצפות, וממה שידוע לי אתה לא יכול להשכיר בזה כלום.

והמפגש הזה נועד לבחון ולהכיר ציוד , אין שום קשר לנגינה [אנחנו לא בודקים פה מגברים וציוד לגיטרה].

50 ש"ח עולה שעה השכרה בחדר הקלטות צנוע ופשוט בכל מקום אפשרי בארץ.. ואין לי בעיה תדאגו להכל :) רק העלתי רעיון , בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה בדיון המקורי, כל המעוניינים להגיע בבקשה לקרוא את זה.

אבקש מכולם לשלוח לי את ההודעה הפרטית עם התוכן המצוין בפוסט הראשי בכדי להקל עליי את עניין האירגון של המפגש.

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אהלן אנשים,

כמות אנשים טובה מאוד, גם האיכות טובה מאוד (כבר דיי מזמן למעשה, אבל רק עכשיו אני מעדכן).

עם זאת, בעיה קטנה. במקום יהיו שני מחשבים של שי שאני לא יודע אם ניתן יהיה במחשב השני לשים כרטיס קול טוב יותר (וגם אם כן, לא יודע אם יש טעם כיוון שאין שם אוסף מוזיקה ממה שאני יודע). כך שלמעשה יש את המחשב של שי, שלי, ויש עוד מחשב שמביא אחד המגיעים. אני חושב שזה לא מספיק. למרות שיהיו לנו נגנים ניידים, לדעתי יהיה מצוין אם יהיו עוד מחשב או שניים. לא ממש יפריע אם אחד מהם יהיה נייד, אפילו שניהם אם אין ברירה. אני אודה מאוד לאנשים שיוכלו להביא אם יפנו אליי בפרטי ויודיעו לי.

הסיבה היא שגם אנחנו רוצים כמות גדולה של עמדות שכולם יוכלו לעשות משהו (או לפחות, חלק גדול יותר מהאנשים), וכי יש המון מקורות. כרגע יהיה ככה:

3 USB DAC כאשר שניים מהם הם ה-Alian DAC

Zhaolu 2.5A

OMZ DAC

2xEMU 1212M

Asus Xonar D2

מעבר לזה יהיה גם SB3 (שממה שהבנתי מדודו הוא יביא, לכן את שלי אני אשאיר בבית).

במידה הצורך אפשר יהיה להביא גם את הסטרימר של , אבל כרגע אני לא רואה צורך בו.

כמובן, ייתכן שיהיה X-Fi משודרג, ובמידת הצורך (שוב, כרגע אני לא רואה צורך) אני יכול להביא את הכרטיס קול של .

אז כאמור, מי שיכול להביא מחשב (אם זה לא , צריך גם מסך מקלדת ועכבר) אודה לו מאוד אם יודיע לי בפרטי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...