להריץ אפליקציות WIN (מתוך WIN ממש) על הדסקטופ של אובנטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להריץ אפליקציות WIN (מתוך WIN ממש) על הדסקטופ של אובנטו

Recommended Posts

אני אנסה את זה וישווה עם "WINE" מעניין לראות איך למשל µTorrent תרוץ על האפליקציה הזאת ובקשר למשחקים זה עדין בגדר חלום . {DIR-X ?}

בין מה למה אתה רוצה להשוות ?? בין vmware לבין wine ??

אלה הם דברים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה את זה וישווה עם "WINE" מעניין לראות איך למשל µTorrent תרוץ על האפליקציה הזאת ובקשר למשחקים זה עדין בגדר חלום . {DIR-X ?}

טוב לראות שאתה עוד מסתובב פה :P

תחליף מצויין לµTorrent הוא Ktorrent.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לייצור חלון DX תחת VMWARE, תקבל אותה שגיאה שתקבל כאשר אתה מנסה להריץ משחק תחת terminal services.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לראות שאתה עוד מסתובב פה :P

תחליף מצויין לµTorrent הוא Ktorrent.

אני לא צריך להסביר למה אני כבר בקושי מסתובב פה {סתכל מסביב האופציות לא רבות מלספור }

בכול אופן זה עוד יותר טוב מWINE תמיד ראיתי שאפשר לדמות VMWARE את על אבל בקשר ל3D .....זה עדין אבוד {dir-x}.

למרות שניסיתי להריץ משחק "קליל " רק לשם בדיקה Civilization IV והופיעה לי שגיעה של בלה בלה בלה dir-9????? אינו נמצא בלה בלה בלה .

{אגב "קרפד" אני חסיד של הצפרדע הכחולה אני לא משתמש בµT זה לשם בדיקה ישום בעל "צריכה נמוכה" }

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...