איזה משחק מפגר ולא מאוזן CNC3!! בא לי לבעוט בו!! כנסו כולםםם! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משחק מפגר ולא מאוזן CNC3!! בא לי לבעוט בו!! כנסו כולםםם!

The_magament

Recommended Posts

ועוד אני חשבתי שהוא יהיה יפה...

תראו מה קרה לי (כמה פעמים!): פעם אחת היה לי מחנה חזק מלא מבנים תוקפים ואנשים והכול ואיזה 6-7 מבנים יורים באוויר, ואז באה לי איזה מתקפה של SCRIN עם הדברים המעופפים הענקיים האלה ששולחים חלליות קטנות והרגו לי מלא ובסוף הרגתי אותם. ליריב היה 3 בניינים שמייצרים אותם וכל אחד זה 320 שניות, ותוך 2 דקות באה לי איזה מתקפה של 10 כאלה והם רצחו אותי (למרות שבינתיים בניתי איזה 10 מבנים נגד אוויר ומלא אנשים נגד זה.

זה פשוט משחק מפגר! אפשר לבנות גדול מאיש 1 בלבד ולהרוג לגמרי את היריב שלך, לא משנה כמה הוא מנסה!!!!!!!!!!

גם עכשיו עוד פעם, הייתי מצויין ואז באו לי ה-VENROM המעופפים האלה של NOD כל פעם איזה 5-6 ולמרות כל מה שניסיתי הם הרגו אותי..

זאת אומרת שלא משנה מה עושים, המשחק הזה זה חרא של דבר שלא טרחו בכלל לאזן אותו!!!!!!!

תגידו מה אתם חושבים על זה...

ולפחות ב-STARCRAFT II עשו לכל מישהו מישהו חזק ממנו ושם צריך באמת לארגן ולא לשלוח עשרות מאיש אחד ולנצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSCRIN בלתי מובסים\קשה מאוד לנצח אותם אחרי שהם בנו את הHIGH TECH, לאוויר שלהם יש תיתרון הכי גדול+ יחידות קרקע מאוד חזקות(Tripod,Disc Throwers), והקוצר שלהם מביא יותר טייביראיום מכל אחד אחר, מה שכן המשחק ממש לא מאוזן אבל בכל אופן כשאתה נגד סקרין אתה חייב לעשות RUSH ולהאט אותם, ולהביס אותם לפני שהם יוכלו להתשמש בTOP שלהם.

והגנות נגד אוויר,טנקים או צריחים למיניהם שווים לתחת@!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז ליחידות אוויר של ה Scrin יש טווח יותר גדול מהמבנים שלך, תבנה משהו שנוגד לזה! חשבת על קצת Mamoth's או יחידה מקבילה של ה NOD?

תהיה עם ראש פתוח לרעיונות חדשים, אל תהיה תלוי בדבר אחד... המחשב טיפש, הוא לא לומד מהטעויות שלו. תנצל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...