LCD 32" לחדר - לשימוש בעיקר עם HDTV ותכנים מהמחשב. ~6K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LCD 32" לחדר - לשימוש בעיקר עם HDTV ותכנים מהמחשב. ~6K

bykeking

Recommended Posts

אז ככה, אני כבר הרבה זמן רוצה לקנות LCD, ועכשיו סוף סוף יש לי תקציב נורמאלי (אני מקווה).

אני צריך מסך שיציג HDTV באיכות של עד 1080p (למרות שבעיקר מדובר ב720P וב1080i). השימוש העיקרי במסך יהיה בהצגת HDTV או תכנים באיכות רגילה מהמחשב, ולא ממיר. אני אפילו לא בטוח שאני אחבר אליו ממיר.

המרחק מהמסך הוא יהיה בערך 3-2.5 מטר. אולי במרחק כזה עדיף 29"?

בנוסף אני אצטרך כבל לחיבור למחשב (DVI ל- HDMI?) באורך של 10 מטרים בערך. במרחק כזה איכות התמונה לא תיפגם, נכון?

אני אשמח לשמוע המלצות והצעות!

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלויזיה היחידה במחיר נורמלי שמתאימה לדרישות שלך זו ה-BenQ DV3750 שמגיעה עם רזולוציה של 1920X1080.

קישור לזאפ כאן.

שים לב שהיא בגודל 37" ולא 32" אין כרגע בארץ 32" ברזולוציה כזו ואין טלויזיות LCD בגודל 29".

אתה יכול לשכוח מכבל DVI- באורך של 10מטר, הוא יסכים לעבוד לך אולי לשלוש מטר וגם זה לא בטוח ב 1920X1080.

אם אתה רוצה יותר ארוך תצטרך לעבור לכבל VGA רגיל או לקנות מגבר DVI, פעם אחרונה שבדקתי הדברים

הללו יקרים מאוד. הפיתרון היחידי הוא למקם את המחשב בסמוך לטלויזיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשידורי טלוזיזיה רגילים הטושיבה תהיה עדיפה מכיוון שמבחינת רזולוציה היא פחות טובה, זה נותן לה יתרון בשידורי הטלויזיה

הזוועתיים באיכותם בארצנו הקטנה.

בניגון HD ה BenQ תהיה טובה בהרבה מכיוון שהיא FHD ומסוגלת להציג 1080i עם כל הפרטים ואפילו 1080P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבל מסוכך ככה שאם אתה קונה כבל ארוך הוא ישמור על האיכות פחות או יותר זה לא משהו שיפריע לך לדעתי

ב6 אלף תקנה את הטושיבה 32" שהוזכרה.

עריכה :

בקשר למרחק אל תדאג אני במרחק צפיה של 3 מטר עם 37" וזה מעולה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עוד טלויזיות שמציגות עד 1080i פרט לBenQ? היא מחוץ לתקציב שלי כרגע.

לא אכפת לי אם היא לא תציג 1080P...

בקשר לכבל, פה יש קצת בעייה. אני אצתרך למקם את המחשב קרוב לטלויזיה בשביל לקבל אות נקי של HDTV? זה מאוד בעייתי, כי אז אני אצתרך להאריך את כל שאר הכבלים (מקלדת, עכבר, מסך וכו').

יש לך דוגמא למגבר DVI? אפילו אם זה יקר.

Tommy, מה זה כבל מסוכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון עגום מאוד עם כבלים של DVI אין סיכוי ליותר מ שלוש מטר ב 1920X1080, המקסימום שאני הצלחתי להעביר על כבל 10 מטר

זה 800X600 וגם זה היה עם ארטיפקטים, כך שכבל מסוכך לא עוזר במקרה הזה כי לא מדובר באות אנאלוג כמו VGA.

1080i ו 1080P זהות מבחינת הרזולוציה, בשני המקרים מדובר ב 1920X1080 ואם אתה רוצה להציג את כל הפרטים הללו

אתה זקוק למינימום טלויזיה כמו ה BenQ.

המכשיר היחידי שמצאתי בארץ נמצא כאן, עולה כמעט 1600 ש"ח ועדיין לא בטוח שיעשה את העבודה (מצויין שתומך עד 1600X1200)

לדעתי הפיתרון בשבילך יהיה מקלדת ועכבר אלחוטיים או שלט למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני בבעיה גדולה פה.

הגודל של החדר שלי הוא 4X3 מטרים. המחשב נמצא בצד השניה של החדר מהמקום שבו אני רוצה שהטלויזיה תהיה, ככה שהכבל בין המחשב לטלויזיה יהיה בערך 10 מטרים. אני לא יכול להזיז את המחשב שיהיה קרוב לטלויזיה.

DAMN!

טלויזיות ברזולוציה של 1366x768 יעשו Downscaling ל1080P?

אני עדיין צריך למצוא איזשהו פתרון בשביל הכבל... :s07:

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אני אצטרך שלושה מאריכים של באורך 13 מטרים בערך + מאריך אנלוגי למסך מחשב + מאריך mini PL - (שחכתי... בשביל לחבר לרסיבר) בשביל למקם את המחשב בצד השני של החדר. עדיין יש בעיות של אי נוחות כמו הכנסת CD, חיבור הפלאפון למחשב וכו', אבל יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...