X1950GT מחליפו של ה X1950PRO - בנצ'מארקים ראישונים! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1950GT מחליפו של ה X1950PRO - בנצ'מארקים ראישונים!

T-Flash

Recommended Posts

רגע לפני כניסתו של ה API החדש של Micrisoft, ה DirectX10, מנסים מפתחי הכרטיסים הגראפיים להרשים את הלקוחות בפעם האחרונה עם כרטיסים תוכמי DirectX9 במחירים ובהצעות אטרקטיביות. המלחמה הנוכחית היא על המלוכה תחת שוק ה Mid של הכרטיסים (השוק הבניוני), כשהמחירים מזכירים את שוק הכרטיסים הנמוך - ממש כמו מכירות סוף עונה לכרטיסי DirectX9.

הכרטיסים X1950Pro ו 7900GS הם הנציגים של כל אחת מהחברות (של ATi ושל בהתאמה) במלחמה הזאת, וככל הנראה ש X1950Pro מנצח את 7900GS ביחס עלות מול תועלת. אך ATi בכל זאת לא נרפים וממשיכים להפתיע את השוק ואת המתחרה בהצעות וברעיונות חדשים.

X1950GT הוא המחליף המאושר של ה X1950Pro. ההפתעה הגדולה כאן היא שהכרטיס החדש אמור להיות מעט חלש מה X1950Pro ה"וותיק" - מהירות הזיכרונות והליבה הונמכו במעט.אך לא להבהל, ההורדה הקלה במהירות תבוא על חשבון המחיר הנמוך משמעותית שהוא יקבל, מחיר של 130-140$ כשהמתחרה מצד נשאר עם תג מחיר של 160$.

האם הכרטיס החדש יצליח להתחרות עם ה 7900GS? נראה זאת בבאנצ'מארקים שפורסמו בביקורת באתר PConline של הכרטיס החדש של ATi.

1tt8.jpg

כמו שניתן לראות, למרות הירידה הקלה בביצועים מול ה X1950Pro המוחלף ה X1950GT מצליח לעקוף את 7900GS כמעט בכל מבחן ביצועים נתון, וזאת כמובן במחיר נמוך יותר.

הצעד הנצפה של הוא להוריד את מחירו של ה 7900GS או להוציא כרטיס חדש שיכבוש את השוק :)

לדיון הקודם על ה X1950GT שנפתח על ידי Terjen.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה נחמד, אבל למה -ATI טורחים כל כך על סדרת x1X50XXX שלה כשהם אמורים לעבוד על ה-R600 הזה שהם דוחים כל הזמן ?!?!

תאמין לי שהם עובדים על ה R600.

הכרטיסים האלה זה לשוק הבניוני.

אני אחכה לביקורות מאתרים רשמיים.

עוד פעם אתם מתחילים עם השטויות...

בכל זאת X1950GT נראה טוב אבל אני לא חושב שהוא עדיין חזק מ7900GS :nixweiss:

יש לך מבחני ביצועים מול העיניים, אתה לא צריך לחשוב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא למעשה פרו מוחלש?

אז אם יעשו לו הוא יהיה טוב יותר לא?

והמחיר זול ממש מציאה

מתי הוא מגיע לארץ?

מהירות של 500Mhz במקום 575Mhz ומהירות זיכרונות של 1200Mhz במקום 1380Mhz.

הכרטיס מיוצר בליטוגרפיה של 80Nm, ז'א הכרטיס יהיה מעט קריר יותר מקודמו וכתוצאה מכך יאפשר OC גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתם מתחילים עם השטויות... לא שטויות,פשוט המקור הראשון לא הכי אמין, ראה הבאנצים של R600

יש לך מבחני ביצועים מול העיניים, אתה לא צריך לחשוב :smile1:

יש לי,אבל ביקורות רשמיות יכולות להוכיח אחרת.

:)

רק חבל שהיא מוציאה כרטיסים בזמן שאנוידיה הולכת להכנס חזק לשוק עם 8600, 8300 ויש שמועות ב CEBIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...