האם תוכלו לתת לי כמה אתרי קהילות סלולאריים בעיברית? בייחוד ל-Samsung - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם תוכלו לתת לי כמה אתרי קהילות סלולאריים בעיברית? בייחוד ל-Samsung

DeeKay

Recommended Posts

נתחיל מזה שעברתי אתמול לחברת פלאפון בניגוד לרצוני ולקחתי את ה- 770, שלמרות כל יתרונותיו(המסורסים ברשת פלאפון) לא מגיע לרמה של ה-E398 שהיה לי מבחינת נוחות שימוש וחופשיות המשתמש.

אחרי שעות של התעסקות עם התוכנה המחורבנת שהגיע על הדיסק שבא עם הפלאפון - נמאס לי, ואני צריך הדרכה בין השאר לעדכון הרקע של הפלאפון כיוון שכל תמונת רקע המועברת מהמחשב ונקבעת כטפט, מופיע באמצע ולא על כל המסך, שלא לדבר על כך שיש רק ארבע גדלים(176x132י, 320x240י, 640x480 ו-1280x960) - שבמקרה הם גם רזולוצית המצלמה - וכל רזולוציה אחרת מותאמת לגדלים הנ"ל, בעזרתה העדיבה של התוכנה.

הרצתי חיפוש בגוגל כמובן, ואחרי חצי שעה של חפירות מסתבר שהקשר בין הפלאפון הזה לחברת Samsung היא כתובת האינטרנט המודפסת מאחורה ואח חורג בשם SGH-E770.

עריכה: השימוש ב- Studio(תוכנה לסנכרון מבית סמסונג) אינו אפשרי כי ככל הנראה פלאפון חסמו את אפשרות זיהוי המכשיר בתוכנות אחרות, או שהמכשיר פשוט לא נמצא במאגר של Studio.

עריכה #2: לאחר חיפוש מדוקדק, זהו(SCH-A930) הדגם האמיתי של הפלאפון.

עריכה #3: פלאפון שינתה את מערכת המכשיר מ-a930.ZC09 ל-a930.ZG11 וזה אומר שאי-אפשר לעדכן את הפלאפון דרך תוכנות נורמליות(BitPim) ורק דרך PCLink, אלה אם כן אתם מתכננים Flash. *** אמא שלהם.

תעשו לעצמכם טובה; אם בא לכם סלולרי כדי לא רק לדבר, עזבו את פלאפון.

עריכה #4: בעצם גם Flash אי-אפשר לעשות כי שום דבר לא מזהה את הפלאפון חוץ מ-PCLink -_-'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עידכון:

כעיקרון ניתן לפרוץ את הפלאפון בעזרת קוד טכנאי בעזרת השלבים הבאים:

Go to the MENU

-Go to Settings and tools

-Press #

-Enter all 0's

-at this menu, press 0 again

-enter the following passcode 8886573982

-scroll down and select MP3

it will now look for files on your card... you need to reformat your card if you've already used it and make sure you put your music in "my mp3" folder

הענין שהקוד כנראה שונה בארץ ע"י חברת פלאפון אז כל מי שיודע מה הקוד שעובד אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אתה צוחק?

לפותח הת'רד, אתה לא הראשון עם הבעייה הזאת. אני חושב שזה היה Electric boom עם ת'רד דומה לפני כמה חודשים.

עדיין לא שמעתי על מישהו שהצליח לפרוץ את הטלפון ולהחזיר אותו למצבו המקורי (נשמע כ"כ מפגר!). לדעתי, לך לחברת פלאפון ותדרוש מכשיר חדש\עזיבה מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...