FIFA 2007 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FIFA 2007 - הדיון הראשי

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רשמים מהדמו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=204274.0

ותגובות ספציפיות:

אני יודע שאני יכול לערוך אבל אני לא רוצה להרוס את התגובה שלי. ;D

הנה תגובה של משתמש (blond16) מפורום גיימר:

(ותתמודדו עם אי-הניקוד)

בקיצר ההתרשמות שלי מהמשחק זה:

שהוא יותר ריאסלטי מכול סידרות פיפא לדורותיו

ההדיפות של השוער יותר וירטואוזיות למשל הוא עומד עם הפנים אליך והכדור עובר מעליו או מהצד

אז הוא מזנק אחורה או שהוא במצב שהוא על הצד אז קולט מראש לאיפה הכדור ילך

או נגיד בעט כדור פגע בשחקן השוער הכדור חזר אליך והשוער זינק הוא ישר קם ומנסה לעצור אותך עוד פעם

מה שהיה בשוערים האחרים לדורותיו שהוא היה נישאר כמו איזה ליימך על הריצפה או עד שהוא היה קם כאילו יש לו כאב ביצים

וזה עוד ברמה קלה למרות שיש קטעים שאתה מולו ב 1 על 1 אז אפשר לעבור אותו בקלות בלי תרגיל מסוים פשוט לרוץ לעבר השער כאילו אין שוער

אבל ברוב המקרים הוא יוצא אליך

או נגיד בהגנה שיש הגבהה לתוך הרחבה יותר קשה לעצור את היריב כי לפני ההגבה עצמה אתה צריך למקם את שחקני ההגנה טוב ברחבה

משחקי הגובהה יותר טוב מאי פעם יש דחיפות מקומים שעוד הכדור באוויר לקפוץ לפני השחקן היריב

יותר קשה להבקיע שערים אם לא תמצא את עצמך במצב טוב לשער או לא תבעט במהירות הנכונה של אותו מיקום שאתה נמצא בו בזמן הבעיטה רוב הסיכוים שהכדור שלך יעוף לטיזינאבי או מחוץ למסגרת

מבחינת עידוד שיפור אדיר לפי טעמי כי הקהל צועק ומעודד בדיוק במקומות שצריך יותר קרוב לשער בעיטות יותר טובות הישתלטות על המגרש יוצר חוויה יותר ריאליסטית מבחינת המגרש עצמו אי אפשר לתת תגובה לזה כי זה על רזולוציה מאוד נמוכה זה ניראה כאילו הדביקו אותו עם מסקנטייפ במלא אני בטוח שתיראו שיפור אדיר

מבחינת ביצועים של השחקנים אפשר לשים לב ששחקן שאין לו יותר מדי יכולות הוא לא יכול לבצע דברים מסוימים שאחרים כן יכולים שחקני הגנה עושים תעבודה של ההגנה אם תנסה להבקיע עם שחקן הגנה רוב הסיכוי שהוא לא ידע את העבודה שהוא צריך לעשות מעבר למחצית המגרש והוא יאבד תכדור כבר בהתחלה

במצבי הבעיטה יש כול מיני סיגנונות לבעוט אם זה בנגיעה יש גם מצב שאתה לוחץ עליו עם w ויש לך יותר אופציות לכוון לשחקן שאתה רוצה

בקיצר שיפור רציני לקחו את המנוע של פיפא 2006 ושינו אותו לגמרי זה לא אותו משחק משנים קודמות

ועוד תגובה:

לא זוכר איך היה ב-06 אבל יש פה כמה דברים נחמדים.

מד עוצמה במסירות של השוער עם היד, זה מעולה וככה אמור להיות בכל משחק כדורגל, ב-PES זה זבל של דבר עד שהשוער מוציא כדור ואתה לא תמיד יודע אם הוא יוציא קרוב או רחוק.

השליטה עם הידית האנלוגית הימנית נחמדה (היה גם ב-06), זה מתחבר לתנועה של השחקן יפה. זה היה נחמד אם היה ב-PES.

תרגילים נחמדים.

המשחק דווקא די מהיר, למרות שיש אצלי לפחות קפיצות ב-FPS.

אבל עדיין לא מרגיש מציאותי, הכדור מרגיש כאילו חסר מסה לחלוטין, המסירות כמעט תמיד מגיעות לשחקן, לא חשוב אם אתה מוסר תוך כדי סיבוב לשחקן שנמצא מאחריך. התחושה בכללי של תחושה של משחק רגיל בזה אין שינוי. הם דיברו על REBUILD של המנוע ועוד חרטה, אבל שום דבר מזה לא באמת נראה.

בקיצור נחכה ל-PES, לא ששם אני מצפה לשינויים גדולים.

בנתיים אני בודק את המלא, הוא אכן מבטיח כמו שאפשר היה לראות בדמו הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט זוועה! לא מתקרב אפילו לפרו אבולושן 4...

לא שיחקתי בפיפא כבר שנתיים (פיפא 2004 היה האחרון ששיחקתי) והחלטתי לנסות עכשיו את פיפא 2007. (מהרגע שראיתי את PES3 עזבתי את פיפא ועברתי לשחק רק ב PES)

מה אני אגיד לכם? ממש חרא.

אין כמו פרו אבולושן וכנראה שגם לא יהיה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא פרו אבולושיין יש לו גרפיקה הרבה פחות טובה לדעתי במחשב עדיף פיפא פרו זה רק לפלייסטיישן מעולה למחשב זה מגעיל

אם הגרפיקה זה מה שעושה לך את זה ולא מעניין אותך המשחק עצמו אז פיפא זה באמת בשבילך.

אם פחות איכפת לך מהגרפיקה (לא שהגרפיקה של פרו גרועה) ויותר חשוב לך שהמשחק יהיה מהנה, מאתגר וראיליסטי אז תשחק פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרו אבולושן כזה משחק עלוב,אלוהים ישמור,אתה מוסר לשחקן שלך,הוא עומד במקום כמו גולם,המשחק מונע ממך להוזיז אותו ואז בא היריב ריצה וחוטף.

או,השחקנים אף פעם! לא עולים!!

בן זונה תעלה!

ולמה לעזאזל כשהם מוציאים חוץ המשחק מונע ממני להתקרב,אני תקוע קילומטר מהשחקן שלו,חראאאאא.

כל המשחק אתה לבד,הקבוצה שלך מטומטמים כמו נעל,אתה מוסר להם לפעמים זה עובר להם דרך הרגליים...

בלע,מייאש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...