עזרה בבחירת מחשב נייד (אין בעיה מבחינת תקציב) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מחשב נייד (אין בעיה מבחינת תקציב)

פינוקיו

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש מחשב למנכ"ל החברה מחשב נייד .

חשוב שהמחשב יהיה קל וקטן מאוד בגלל שהוא מתנייד איתו הרבה.

כמו כן חשוב שתהיה תמיכה ב- WIRELESS . ולי חשוב שיהיה אמין ושיהו בו כל הפיט'שרים ( עד כמה שניתן כמובן)

המחשב מיועד לצורכי עבודה בעיקר יישומי אופיס , מיילים וכדומה, אך חשוב שיהיה מהיר ואמין.

חשבתי ללכת על כוון של מחשבי דגמי ה- X (או ה- V ) אני לא כל כך יודע מה ההבדל בין הדגמים הללו וישנם מס' דגמים לכל אחד.

האם מומלץ סוג אחר של יצרן ?

כל עזרה או עיצה תתקבל בברכה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכי יתאים ה- X60s.

אם יש לך מעט סבלנות, אני אמור לקבל אחד ביום ראשון, ואחרי יומיים שלושה אוכל לתת חוות דעת בסיסית.

העלות שלו כולל אולטרהבייס, צורב בתוך האולטרבייס (אין כונן אופטי במחשב עצמו), 2 ג'יגה והסוללה המורחבת (מוסיפה 300 גרם למשקל, אבל אתה יכול לעבוד כ-7 שעות) היא באזור ה-2,200 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינוקיו,

נא לא לרשום 2 תגובות ברצף.

קרא בבקשה את חוקי הפורום: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=190249.0

אם אתה רוצה להוסיף עוד משהו, אתה יכול לערוך את התגובה האחרונה שלך בעזרת כפתור העריכה.

בנוגע לשאלות שלך,

אולטרהבייס היא תחנת העגינה. יש בה גם מקום לכונן CD/DVD.

בכל מודרני יש תמיכה ב-Wireless, מן הסתם גם בזה.

הזמנתי את המחשב באומניטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על כל המידע. - נראה לי שאני אחכה באמת להמלצתך גם אם היא מתייחסת למס' ימים שהמחשב יהיה ברשותך.

תודה על העזרה :xyxthumbs:

(לגבי 2 התגובות ברצף חשבתי שפספסתי את הזמן הניתן לעריכה - SORRY)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי קצת עם ה-X60s, רשמים ראשונים:

זמן סוללה: מצויין, כמעט 8 שעות עם הסוללה המורחבת (כ-1.8 קילו סה"כ).

מסך: חד, יפה, בהיר. קשה לבוא אליו בתלונה כלשהי.

אמצעי קלט: מקלדת מצויינת, כפתורים גדולים יחסית ל-12". כפתור ה-Backspace קטן ומעט מציק. הג'ויסטיק (אין משטח מגע) אחד הטובים שעבדתי איתם כמיטב המסורת.

מיקום יציאות בצדדים בלבד, די נוח.

התחממות: תחת עבודה שוטפת המחשב אינו מתחמם כמעט כלל, ונוח מאוד לשים עליו את הידיים או לשים אותו על הברכיים.

איכות בנייה: יחסית לסדרה היוצאת, ה-X40 התאכזבתי מעט מאיכות הבנייה. המחשב אינו מוצק כמו הסדרה היוצאת. יש מעט גמישות מעטפת מסביב למקלדת, וניתן להגמיש את המסך לצדדים. המכסה האחורי של המסך די מוצק. אין שום בעיה להרים את המחשב מפינה מסויימת, אבל התחושה הסובייקטיבית היא של מחשב פחות מוצק ממה שאני רגיל לו מבית היוצר של הסדרה.

הצירים של המסך יכלו להיות קצת יותר מוצקים, למרות שאני לא מאמין שתהיה בעיית התרופפות בעתיד.

ביצועים: כצפוי, חמוש במעבד L2400 וב-2 ג'יגה זכרון המחשב מהיר כמו שד. זמן הטעינה של מערכת ההפעלה מעט ארוך, ואינו מיידי - כנראה תודות ל-Preload המעט מנופח כרגיל של . המשתמש המתחיל ימצא את ה-Preload שימושי, בעוד ש-Power User בד"כ יעדיף לסלק חלק ניכר מהדברים.

חיבור המחשב לתחנת עגינה מעט מסורבל ולא נוח.

יש תקלה חמורה בשילוב עם תחנת העגינה, אחד המחברים או בנייד או בתחנה כנראה אינו תקין, ויציאות ה- בתחנת העגינה לרוב אינן עובדות. בטיפול כרגע, אעדכן בהמשך כיצד עניין התחנה מסתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...