סינים חצופים מזייפים נגני MP3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סינים חצופים מזייפים נגני MP3

Holy

Recommended Posts

אבא שלי חזר עכשיו מחול עם 2 נגנים של 4GB כל אחד ב-25 דולר (ברור היה שמשהו פה לא בסדר אבל זה כסף קטן)

הנגן נראה ככה וכתוב עליו SONY

img34597tv.jpg

התחלתי להעביר אליו שירים וכל פעם הוא התחרפן לי. אחרי כמה שעות של עצבים החלטתי לפתוח אותו ולגלות מה יש בפנים

img34608ww.jpg

בפנים אני מגלה 2 ציפים

Actions ATJ2085W

Hynix HY27UH081G2M

אחרי חיפוש קצר בגוגל אני מוצא שהראשון זה המעבד שלו והשני זה של פאקינג 128MB!!!

אחרי עוד קצת חיפושים מצאתי פורום שלם על הרמאויות האלה ואיך לגרום לנגן לזהות רק 128 מגה ככה שלפחות הוא יפעל כמו שצריך

בקיצור סינים זונות צריך לארוז את כולם ולהטיס אותם לסין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור סינים זונות צריך לארוז את כולם ולהטיס אותם לסין

אני מבין שאתה דיי כועס , אבל המחיר המגוחך היה צריך להדליק לאבא שלך איזו נורה בראש ...

ולגבי הציטוט , זה יהיה קצת הזוי להטיס סינים מתוך סין לסין ...

והם מזייפים שם הכל .

אם תסתובב שם מספיק זמן , ותשאיר מספיק טביעות אצבעות , ומישהו יעקוץ אותך פתאום כדי לקחת ממך דגימת דם , אני לא אתפלא אם תוך שבועיים תמצא עוד 3 כמוך מסתובבים בסין ומחפשים נגני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור היה שמשהו לא בסדר עם זה, לא סתם זה עולה 25 דולר

אני לא ממש כועס, היה ברור לי שזה זיוף

אבל לא צפיתי שזה יהיה רק 128 מגה

הוא קנה שם גם SD של 2 גיגה ב-5 דולר, מעניין לגלות כמה מקום באמת יש שם

והקטע של לשלוח אותם לסין היה בצחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו התור הקצר לכספומט (2 מכשירי כספומט זהים וצמודים, אחד עם תור של 20 איש, השני ללא תור בכלל - לאיזה כספומט תחליט ללכת?),

בקיצור, אם זה TOO GOOD TO BE TRUE, זה כנראה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

גם בתור נגן 128 מגה זה מחיר די זול (בערך 110 שקל)

ויש לי נגן של 30 גיגה (iAudio X5L), סה"כ הייתי צריך נגן מבוסס לעשות איתו ספורט

סה"כ אני לא ממש מאוכזב כי הוא עובד מצויין, פשוט רק עם 128 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה גם הלא מזויפים מיוצרים בסין ::) או שיוצרו תחת חסות של איזה חברת בת של חברת בת שהשם שלה מתחרז --"סוני"-- ותאמין לי ראיתי כול כך הרבה עיוותים לשם המקור והמון דימיון במוצר עצמו ל"מקור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה נגנים שנמכרים במחירים זולים מאוד והם למעשה לא זיוף. אני יכול במידה ואני מעוניין להביא בכמויות לא קטנות nano 1GB שחור ב-150$. בחנויות הוא עולה הרבה יותר. זה מיוצר במפעל שאפל מייצרת בו, זה מיוצר מאותם הרכיבים, זה זהה לגמרי, וזה בא עם אחריות. סך הכל, הסינים החליטו שאם צריכה 10,000 הם ייצרו 12,000. את ה-2000 הנותרים הם מוכרים מהצד בעצמם. במקרה הזה, בהחלט מדובר בזיוף וברמאות, אבל אם גם ככה יצא לך מחיר לא גבוה למשהו שיספק אותך, אז יצאת בזול :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גליתי שהוא חזר גם עם כרטיס 2GB

החלטתי לפתוח לו אותו (ולצערי אי אפשר יותר לסגור אותו) ובפנים אני מגלה להפתעתי ציפ של 128MB

איזה סינים חמודים

מזל שזה עלה רק 5 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקסטזי- לא בהכרח נכון

קניתי לפני כמה ימים במחלקת המחשבים של שופרסל דיל (כן כן, המקום שאף אחד לא מתקרב אליו) עכבר אופטי- עם דיוק של 800dpi, נטען, ב 100 שקל. זה הכל. ה"מותג" על האריזה היה Silverline, אבל אני יודע שהם לא מייצרים עכברים, אז לקחתי. אמרתי לעצמי "100 שקל, לא נורא"

הגעתי הבייתה ונדהמתי. העכבר הזה מדהים, נוח, מדויק, והטווח שלו מגיע ל 2-2.5 מטר מתחנת הבסיס. בנוסף, יש לו 3 כפתורים שניתנים לתכנות.

בדקתי אותו מול לוג'יטק MX510, ויצא שהוא מדויק יותר. העכבר פועל על 2 AAA נטענות (כלולות) ככה שלא צריך לדאוג לגבי " מה יקרה אם הסוללה הפנימית תידפק"

בקיצור, למרות שמה שאמרת נכון לרוב, עדיין יש מציאות ולא חייב לפקפק בכל דבר (הדוגמה הכי טובה- eBay)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...