מפרט למחשב עריכת וידאו עד 5500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב עריכת וידאו עד 5500 שקל

shuky123

Recommended Posts

גרוע:

לוח אוברקיל עצבני.

מעבד מיושן. אתה צריך 930 (הידוע בלשון העם כP3 3.0GHZ 2X2MB)

קח שני סטיקים של ג'יגה במקום 4 של 512. אתה בעצם מבטל שדרוגיות במחיר סביר.

הדיסקים הקשיחים סבירים, אבל סביר להניח שכדאי יותר נפח, או חלוקה יותר נכוה של 1X80GB לותכנות ועוד 1 של 250GB לפחות לתוצרים, מומליץ 2-4 לתצורות RAID שונות ומשונות.

מארז וספק ג'נריים.

למה לעזאזל תה צריך SLI, ועוד של 7600GT?! 7900GT יעשה את העבודה אותו דבר אם לא יותר טוב.

חוץ מזה, לעריכת וידיאו, אם לא קונים כרטיס מיקצועי קונים כרטיס ATI. לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy תודה על המחמאות.

בגדול, בדיוק באתי לתת קישור לנושא שחבר אחר פתח פה.

תסלח לי אם אני לא יענה לך פה, אבל התשובה שנתתי לו היא בדיוק התשובה לך.

אל תוציא כסף מיותר- קנה כרטיס עריכה. בלעדיו לא תוכל לעשות כלום!

נכון שיש תוכנות כמו סטודיו 9, ועוד חרטות שניתן לעשות איתם כל מיני דברים- אבל זה לא מתקרב להיות מקצועי.

הפילטרים פשוטים מאוד,אפקטים מצועצעים ביותר (בשבילי לפחות), ודורשים זמן רנדור- מה שיעכב לך עבודה של 10 דקות לשעה שלמה.

כרטיס עריכה עובד בריל טיים (זמן אמת), כי הכל עליו פיזית, בחומרה שלו.

אם אתה קצר בכסף, הייתי ממליץ לך לרכוש כרטיס עריכה יד שנייה מדגם

PINNECLE DV500 (דגם ה חזק יותר מדגם ה PLUS).

נדיר למצוא אותו היום משומש, אם כן, שכום של 1300-1500 יהיה שווה בהחלט.

אני התחלתי איתו והוא נתן לי תמורה ותוצאות מדהימות!

חדש עולה 3500 אז אין לך סיב לחשוב עליו בסכום כזה תקנה קנופוס משומש.

1. אתה צריך 930

2. קח שני סטיקים של ג'יגה במקום 4 של 512.

3. הדיסקים הקשיחים סבירים, אבל סביר להניח שכדאי יותר נפח, או חלוקה יותר נכוה של 1X80GB לותכנות ועוד 1 של 250GB לפחות לתוצרים, מומליץ 2-4 לתצורות RAID שונות ומשונות.

4. למה לעזאזל תה צריך SLI, ועוד של 7600GT?! 7900GT יעשה את העבודה אותו דבר אם לא יותר טוב.

חוץ מזה, לעריכת וידיאו, אם לא קונים כרטיס מיקצועי קונים כרטיס ATI. לא .

1. לא צריך, אבל רצוי.

2.הבחור צודק.

3. ל C מספיק 40 GB. לי יש רפטור 36, ולא הגעתי לחצי שלו אפילו עם כל מה שמותקן שם.

4.SLI יתן לך כוח עצום , אבל רק אם אתה עובד על אפטר אפקט לפחות 10 שנים, ועובד עבור ערוץ 2. אתה לא,נכון? רד מזה...

ממליץ על ATI בלבד, שתוכל "לשאוב" ממנו כוח נוסף לעבודה בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ההמלצות כאן זה המפרט הסופי

לוח אם - P5WD2 P-4/P-D LGA775 DUAL DDR2

מעבד - P3 3.0GHZ 2X2MB

זיכרון 2 גיגה ב-2 סטיקים של גיגה כל אחד

דיסקים:

1. דיסק 80 גיגה למערכת הפעלה

2. דיסק 250 גיגה לרנדור

כרטיס מסך - X1600 Pro 512MB, DVI,

+ כרטיס של קנופוס acedv

אני מאוד מתלבט לגבי כרטיס המסך?

ושאלה נוספת, האם להוסיף כרטיס קול? ואם כן איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לוח מעולה אני מרוצה ממנו. (אגב יש לי מערכת ישנה יחסית, מבוססת לוח P4C800 E DELUX, ואני מרוצה ממנה עד הגג, לפעמים אני מרגיש שהיא טובה יותר מהמערכת החדשה שלי , עם הלוח הנ"ל)

2. מעבד מתאים וטוב- אל תבנה על OK כי למערכת וידאו לא עושים דבר כזה , ע"N לשמור על יציבות (עכשיו מישהו יקפוץ ויגיד שזה מיועד לזה...אבל וידאו לא!)

3. זיכרון- 2 גיגה מספיק, לא תרגיש הבדל ממשי בין 533 ל 633. לך על הזול.

4. דיסקים- יספיק לך גם 40 למערכת, ולא תגיד לחצי שלו !

אל תשכח שאסור לך לשים עליו שום כלום ,אפילו לא MP3 שיכנס לתוכנת עריכה- ככה רק יהיה לך חוסר יציבות ונפילות .

המחירים של 250 ירדו , וממש זולים... אני מזמין לי עכשיו עוד 2 כאלה... קח SATA כמובן.

5. כרטיס קול- מספיק בהחלט זה שעל הלוח הוא ממש טוב!

6. כרטיס מסך- תברר לגבי חוסר תאימות לגביו, הבתי שיש הרבה חומרה שלא מסתדרת איתו טוב (לעריכה לפחות).

7. כרטיס של קנופוס- מה שכתבת אינו כרטיס עריכה, אלא דגימה והמרה, לפחות עד כמה שאני מכיר אותו.

חפש לך כרטיסים יד שנייה ש המון טובים ומקצועים במחיר של פשוט חדש. כרטיס זה לא אוטו - ואין לו בלאי, או שהוא עובד או שלא.

אני מכיר מישהו שמוכר DV500 דגם עם ספרות והכל, סביב ה 1300 שקל, אם מישהו רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מתכוון מה ההבדל בין ATI ל בעריכת וידאו?

כתבתי כבר על זה בצורה עמוקה, תעשה חיפוש על "אני עורך ואשמח לעזור" או משהו כזה בגותכת. הסברתי שם,

בגדול- לשם קבלת ריל טיים אתה צריך כוח והמון כוח. תוכנות העריכה יודעות לגשת לשבב של ATI ולקבל ממנו תוספת וכח כזו, וזה נמצא בהגדרות של הכרטיס מסך.

ל גיפורסים מסויימים יש אופציה כזו אך אם תיכנס לחברות הגדולות שעוסקות כזה הן ממליצות על ATI.

לגבי מארז וספק-

אני עובד עם אנרמקס 420, ממש מעולה.

המערכת הראשונה שלי בזמנו הייתה עם SUNSHINE, סתפ ספק אך לא הרגשתי בעיות ונפילות קרוב לשנתיים...

גם עכשיו הספק הזה משמש מערכת עריכה משנית,ולא עושה לי צרות והוא עובד רצוף כבר 4 שנים. אולי זה עניין של מזל....

מארז- דבר אחד חשוב- גודל. כמה שיותר מקום להארד דיסקים זה חשוב מאוד... כרגע אצלי המארז ענק ואני רוצה להוסיף עוד 2 ואין לי מקום כבר גם עם ה"רצפה" של המארז...

קירור חשוב לא פחות אבל לא צריך להשתגע עם זה. מזגן בחדר עריכה זה דבר חיוני וחשוב לא פחות.

דבר אחרון חשוב - מערכת עריכה מיועדת לעריכה בלבד!

אסור :

1. לחבר אליה כבל .

2. להתקין בה אנטי וירוס ותוכנות סריקה שונות .

3. לא להעביר אליה קבצים שהורדת מהאינרנט, ואם חייב להעביר להם סריקה במחשב אחר.

4. לא להתקין תוכנות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...