PREY - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PREY - הדיון הראשי

ilaysk

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחק מעולה, למרות שהאויבים קצת מאכזבים... יענו אני לא הרגשתי שזה קשה להרוג אותם. :bash:. גם הקטע שאין חופשיות בכלל ...יש לך מסלול אחד וזהו.

הממ הקטע שרואים פתאום אויב ענק ואז הולכים על הכדור הזה זה מגניב 8)

עיצוב השלבים מאוד יפה..

ורואים פה גיוון, יש את השלב שבו סבא שלו מלמד אותו כל מיני טריקים וזה שלב כזה של חול ומערות וכו'

יש את החללית..

במיוחד אהבתי את הקטע בבר שאפשר לשנות ערוצים בטלוויזיה וגם אתה האפשרות להחליף ולשלוט בווליום,

קיצר משחק נחמד מאוד

אבל המשחק עשה לי ממש אבל ממש סחרחורת!!!המולטי בעיקר :silly:

עריכה : המשחק דלף מיזמן :s07:

קצת על העלילה , ממה שהבנתי ..

לא מאוד מסובכת העלילה -

אתם משחקים אינדיאני מפגר שאוהב לקלל הרבה מעל לגבול הטעם הטוב,רוצה לעזוב את הבית ולקחת את חברה שלו כדי שהוא יוכל להשתרלל איתה במקום שהוא עובר אליו

סבא שלו גם בא כי הוא נורא אנדיאני מגניב שיודע מה הולך לקרות בעתיד ובפתאום ברגע אחד בום חיזרים חוטפים אותך,את השרלילה שלך ואת הסבא שלך .

ואז בהמשך המשחק בום בום יריות האינדיאני מנסה להציל את החברה שלו ובדרך גם נחשף לרוחות ודברים אינדיאנים מגניבים,אבל הוא מגניב מדי מכדי להתלהב מזה,כאילו למי איכפת שהוא מת ויכול לחזור לחיים? :s05:

ובדרך הוא גם אוהב לקלל הרבה ודוחף הערות ומילים מטומטמות שהורסות את כל חווית המשחק (בגללו הקול מחורבן )

בערך כל 5 מטר הוא צריך לדחוף הערה מטומטמת כמו : "Oh WTF is that ,Fucking Shit"????? :screwy:

או "oh fuck"

או "Bitch "

לסיכום :

משחק מעולה אם שלבים מענינים ומעצובים טוב , מה שהורס את המשחק זה הקול המחורבן והדיבוב המסריח ,חבל שמשחק כזה מושלם נהרס ביגלל הסאונד המסריח >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נהפוך את זה לדיון ווארז, בכל מקרה עוד מעט אני אפרסם רשמים שלי מהמשחק המלא, שיסיים להתקין אותו רק, אבל בכל מקרה זה המלא בגרסת בטא אז בטח יהיו פה ושם פאקים קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היחידי שעשה לי סחרחורת היה TUROK לפי מה שאני יודע סחרחורת שכזאת נגרמת מחוסר תאום בין הסאונד ל תנועה(ווידאו) יש אנשים שרגישים לזה יותר ויש כאלו שפחות, מה שכן לפני שמוציאים משחק בדרך כלל בודקים דברים כאלו ככה שזה מוזר שכבר יש אנשים שזה עושה להם סחרחורת.

אני מעוניין לדעת יותר על ה של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לפתוח פוסט,אבל ראיתי שיש כבר פוסט בנושא אז..

משחק מצויין..הרבה דם( :hat:),נשקים עד עכשיו לא יודע כי אני בשלב די מוקדם של המשחק,אבל עד עכשיו נראה טוב..

סאונד לא משהו לדעתי,הגרפיקה מצויינת

משהו שאהבתי במנוע הוא שהוא לא כבד יחסית!המשחק פועל על המפרט שלי חלק(עכשיו לו 512 מגה ראם)ב רזולוציה 1024 על high והמשחק נראה מעולה

הדבר הזה שמסיע אותך גורם לסחרחורת מציקה,טוב לפחות זה לא רק אצלי.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...