כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה בעיות עם OC ל805 בEASY TUNE 5

RoD

Recommended Posts

אני מנסה לעשות OC ל805 שלי בתוכנה שבאה עם הלוח אם שלי, אבל כל פעם זה לא שומר לי את הOC, פעמיים המחשב נתקע לי כשקפצתי 10 מגה בFSB, בשאר הפעמים עשיתי רסטרט רגיל,שמרתי,עשיתי עוד GO בשביל בדיקה ועדיין זה לא שמר לי כלום, הורדתי בניסיון הOC האחרון שלי את המהירות של הזכרונות[TWINMOS 533MHZ]למהירות יותר קרובה ל533[מעלה ביחד עם הFSB]ועכשיו זה שם לי את זה במצב של 400MHZ עם CAS יותר נמוך.. זה הדבר היחיד שנשמר..

זאת בעיה בתוכנה?

מישהו יכול לתת לי תוכנה יותר טובה לOC וכאלה? כי אני לא עשיתי OC אף פעם =\

או שלעשות פשוט דרך הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גרר גוד דמאט :pissed:

ניסיתי כמה פעמים דרך הביוס, פעם אחת זה שמר, בדקתי בCPUZ והכל נראה תקין,הלכתי לחוג וכשחזרתי הCPU-Z הראה שזה שוב פעם על באס של 533 וכמובן שהתדר של המעבד חזר,המצב של הזכרונות נשאר.. יש סיכוי שמישו איתחל ת'מחשב כשלא הייתי[האחיות שלי אוהבות להתעלק עליי משום מה] אבל לא נגע בביוס בכל מקרה..

עדכנתי עכשיו ת'ביוס לF7, הפעם זה אפילו לא הראה לי בלי רסטרט שזה שינה את התדרים..

למישו יש פתרון?

הCIA2 עכשיו כבוי,אין לי אפשרות לMIB[זכרונות TWINMOS] אבל יש סמארטפאן.. אולי זה על איזה הגדרה שאם המטפרטורה מעל 40 זה מחזיר ת'מעבד לסטוק? עכשיו גם בכלל הטמפרטורות הם כמו שהיו בOC שפעל[זה היה נראה לי על 175 לאחר ששיניתי בהדרגה בביוס..]שזה בערך 42-46 עם הBT ולפני זה זה היה 35+- נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תאפס את הביוס בעזרת הגאמפר.

אחרי זה תעלה ותשים LOAD OPTIMIZED DEFAULTS

תשמור, תן למחשב לעלות.

תעשה ריסטרט.

כנס לביוס, ושים על X3 וFSB על 166.

שים PCIE על 101.

תוסיף מתח של 0.1 לזכרונות.

תגיד מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תאפס את הביוס בעזרת הגאמפר.

אחרי זה תעלה ותשים LOAD OPTIMIZED DEFAULTS

תשמור, תן למחשב לעלות.

תעשה ריסטרט.

כנס לביוס, ושים על X3 וFSB על 166.

שים PCIE על 101.

תוסיף מתח של 0.1 לזכרונות.

תגיד מה קורה.

בשביל לאפס עם הג'מפר צריך להוציא ת'בטריה הזאת מהלוח, נכון?

כי המארז לא פתוח ולא נראה לי שאני אוכל לפתוח בקרוב[לא סומכים עליי עם זה xD]

והזכרונות עכשיו במצב של 2:3[201MHZ]אבל השאר בסטוק,ובCPUZ זה מראה לי שהגרסת ביוס עדיין F3 אבל מראה לי שהתאריך מעודכן..

גררר אני צריך להתחיל ללכת על לוחות ASUS או :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לעדכן אותו שוב..

עשיתי את מה שאמרתם לגבי הOPTIMIZED SETTINGS, לאחר מכן מצאתי את האפשרות שכנראה הגבילה אותי[כמו שאמרתי,כשהמטפרטורה עולה ממספר מסוים הקלוקים מוחזרים לסטוק,אבל לא היה מצויין טמפרטורה]ולאחר מכן ניסיתי עוד פעם לעשות OC,לא שמר חוץ מהזכרון שהוא עדיין ב400MHZ בגלל היחסים[היה אמור להיות על 525]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...