פרוייקט שרת+ראוטר - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט שרת+ראוטר

miki26

Recommended Posts

שלום אני עומד להתחיל פרוייקט של מחשב קטנציק שישמש גם כשרת וגם כראוטר ועוד .

pict07902pi.jpgכהתחלה אני מציג את החומרה איתה אעבוד ואני מקווה שעוד לפני החג גם יהיו על מהלך העבודה וההתקדמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי איזה לוח אם ישן של מיקרו ATX שכלל גם כרטיס מסך ON BOARD והיה לי מעבד ישן 1.5 עם סטיק שנשאר לי בנוסף יש לי בבית 2 מחשבים אחד ואחד נייח ורשת אלחוטית בינהם ואני רוצא מחשב אחד שיהיה דלוק 24 שעות שישמש בין היתר גם ראוטר כדי שאם אני רוצה לגלוש בנייד אני לא חייב להדליק את המחשב המרכזי,אני רוצה להקפיד על הSMALL FORM FACTOR לכן לקחתי מטכנאי שאני מכיר את הבפנים של ספק כוח חדש בשקית ללא הקופסה החיצונית שלו עם מאוורר ואני מתכוול לבנות לו קופסה הרבה יותר קטנה,בנוסף חשבתי למכור את הדיסק הקשיח שיש לי ולקנות אבל היות ואני רוצה שהמחשב ישמש גם כשרת אני ישאיר את הקשיח הרגיל שהוא מהיר יותר .

ודרך אגב במוסד בו אני גר ולומד יש שה-UPLOAD שלה דיי גדול יחסית לשאר הספקיות.

והינה הספק...:

pict07911yq.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום קצת התעכבתי עם הפרוייקט אבל הינה העדכון:

פרקתי ממש קטן של AIWA שישמש מארז הוצאתי לו את כל הקרביים ואני מתכוון לשייף אותו עם המולטיטול שיתאים ללוח אם בצורה הכי אופטימלית

pict08806is.jpg

pict08818oy.jpg

pict08828zk.jpg

pict08831re.jpg

pict08846uk.jpg

pict08859xs.jpg

pict08865pl.jpg

pict08875ym.jpg

pict08870is.jpg

pict08893ae.jpg

pict08909tb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון אחרי עבודה עם הדרמל:

pict08914rf.jpg

pict08927mi.jpg

pict08938fr.jpg

הציר הגמיש כנראה שאני לא יודע לעבוד איתו כי הכבל הפנימי שלו יצא ואין קשר בין סוף הציר למנוע לכן לא השתשמשתי בציר הגמיש .

אם מישהו יוכל לתת לי איזה עזרה איך מרכיבים את הציר הגמיש אני אשמח או שאולי מישהו יגיד לי שהציר הרוס כי הכבל הפנימי יצא אז אני אחליף את המכשיר כי יש לי עוד אחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את הצד של המנוע אין לי בעיה הבעיה שבצד שתופסים הכבל יצא ואני לא יודע איפה לחבר...

תסתכל בתמונה...יכול להיות שאם הכבל יצא מהצד שתופסים אולי הלך הציר הגמיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את הצד של המנוע אין לי בעיה הבעיה שבצד שתופסים הכבל יצא ואני לא יודע איפה לחבר...

תסתכל בתמונה...יכול להיות שאם הכבל יצא מהצד שתופסים אולי הלך הציר הגמיש

תדחוף את הציר חזרה עם היד למקום עד שהוא יכנס למקום של התפסנית אתה תרגיש את זה תכניס ותסובב יש לו פין מרובע הוא צריך לשבת במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...