סרט "מי מאוהב באולמאט?" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט "מי מאוהב באולמאט?"

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התשקורת תומכת בקדימה => הסוקרים של מינה צמח מזייפים לטובת קדימה => העם (חסרי הדעת) תומכים בקדימה => ערוץ 2 מוכר לציבור את מה שהוא רוצה - קדימה.

|| || ||

V V V

prop_50.jpg

דרך אגב, איך אומרים "אולמרט" - Olmert או Ulmert? אני, בכל אופן, מבטא את זה Smallmart!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו איזה מזל ששאלתי את סבתא שלי למי היא מצביעה כמעט הצביע לקדימה ניסתי לשכנע אותה להצביע לליברמן אבל היא לא אוהבת אותו אז שיכנתי אותה(בקושי) להצביע ליכוד (לפחות יותר טוב מקדימה) ולכן בקשה לכל תומכי הימין שאלו את משפחתכם למי הם מצביעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיתון הסופש של ידיעות מגמתי בצורה מחרידה

כתבה ראשונה במוסף שבת- עמיר פרץ, כתבה שניה- תפקודה הלקוי של משרד מבקר המדינה בחקר מכירת ביתו של אולמרט (כאן הכוונה שהם מציגים את אולמרט כתמים ואת משרד המבקר כזה שאחראי לפופליסטיות שנוצרה) כתבה שלישית-הקולות הצפים, וכיצד בליכוד חשים שהפעולה ביריחו גמרה עליהם (למה גמרה עליהם? אני לא מכיר אף אחד שהפרשה הזו השפיעה עליו בכלל, רק התקשורת מציגה את זה כניצחון "אדיר" לאולמרט) כתבה רביעית- האדרת הפעולה ביריחו

הייתה תחושה חזקה של אנטי ימין, דוגמא נוספת- סקר איזו קואלציה היית מעדיף- בכותרת העם מעדיף קואלצית שמאל, כשלפי הסקר קואלציה כזו עדיפות של 2 אחוז בלבד על קואלצית ימין (גם הגרף מוקצן מעט כך ש2 האחוזים שמתחת לטעות הסטטיסטית יראו כיתרון ברור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו קדימה מלקקים בחזרה...

המפלגה המובילה בסקרים הודיעה היום (ה') כי תקים את המטה שלה במתחם אולפני הטלוויזיה בנווה-אילן, באותו המתחם בו מצולמות תוכניות חברת החדשות של הערוץ השני. המשמעות: אולפני חברת החדשות מהם ישודר משדר הבחירות יהיו צמודים סמוך למטה "קדימה".

ההחלטה מעוררת כעס רב אצל המתחרים. גורמים בערוץ הראשון אמרו ל-ynet כי משמעות הדבר היא "מתן יתרון רב עצמה" לחדשות ערוץ 2, מאחר והמטה יוקם "בחצר האחורית שלהם", וכי "זה משונה שהערוצים האחרים יאלצו לשדר בעצם מאולפנים מתחרים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3231484,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? אתה שוב אומר דברים בלי שום קשר ?

ערוץ 2 לא עשו כאן כלום, זאת קדימה שמחזירה להם ליקוק.

חחח אתה היום קצת :alcoholic: דברתי על הסרט כאילו ערוץ 2 עושה פרסומת לקדימה ולאולמרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...