Civilization 4 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 4 - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

הנה הגיע המשחק המצופה ביותר של השנה.

האתר הרשמי:

http://www.2kgames.com/civ4/home.htm

ביקורות:

ציון של 9.4 /10 בIGN.

http://pc.ign.com/articles/660/660495p1.html

ציון של 9.4 בGS

http://www.gamespot.com/pc/strategy/civilizationiv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hey you two!

stop making subliminal coffee-related remarks.

:lol:

:lol: אהבתי...

ולנושאנו, אני ממש מצפה למשחק הזה בעיקר בגלל אופציית הדתות החדשה, והאפשרות הנפלאה לשלוח מיסיונרים יהודים לכל מיני ציביליזציות פוליתאיסטיות חשוכות אל והפיץ את דתנו.

מה שאבסורדי, הוא שיהדות יש, אבל את העם היהודי אין. עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קראתי על זה.

אבל מה שמוזר זה שכתוב שאתה צריך לחקור את הדתות במסגרת עץ הטכנולוגיה.

בטח היהדות תהיה השלב הראשון אחרי עבודת האלילים עם בונוס מינורי והנצרות תיתן בונוסים מטורפים. :-\

(והאיסלם כמובן יתן... אההה... צרות?) :P

למען האמת הדבר שאני הכי מחכה לו זה שיפור במהירות של הAI.. בCIV3 בשנים המאוחרות בדרגות הגבוהות היו לוקחות איזה 10 דקות עד שהיה מסתיים תור.

פעם בשביל לצאת למלחמה (עם האנגלים) היתי צריך לשחק יומיים רק בשביל להביא את כל הצבא אל הגבול.. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת הדבר שאני הכי מחכה לו זה שיפור במהירות של הAI.. בCIV3 בשנים המאוחרות בדרגות הגבוהות היו לוקחות איזה 10 דקות עד שהיה מסתיים תור.

פעם בשביל לצאת למלחמה (עם האנגלים) היתי צריך לשחק יומיים רק בשביל להביא את כל הצבא אל הגבול..  :sleep:

אני יודע שאסור לי לקנות אותו, צריך ללמוד אבל  :s07: :s07: :s07:

הבגרות שלי בהסטוריה תעיד שזה משחק מאוד מסוכן, אני בטוח שבלעדיו היו לי עוד כמה נקודות.

ולנושאנו, אני ממש מצפה למשחק הזה בעיקר בגלל אופציית הדתות החדשה, והאפשרות הנפלאה לשלוח מיסיונרים יהודים לכל מיני ציביליזציות פוליתאיסטיות חשוכות אל והפיץ את דתנו.

מעניין אם תהיה כזאת אפשרות, כי היהדות היא לא דת מסיונרית.

אני מקווה ליותר תחכום בנושא כלכלה ופוליטיקה, כי עד עכשיו זה היה לעשות כל מה שאתה יכול כדי לבנות גדול איתו אפשר, ואף רצוי, להכנס באמ-אמא של האנגלים, שישרפו בגיהנום!!!!

אממ כן, חוץ מזה כל השאר מכוון לזה. מה שכן, אמרו שעכשיו אפשר להסתדר גם עם מעט ערים, וזה בעצם משנה את הכל... אבל האם אפשר יהיה להבטיח שכמו במציאות, אם אתה אומה קטנה לא אומר שתמחק תוך שבועיים שכמעצמת על תפלוש אליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל האם אפשר יהיה להבטיח שכמו במציאות, אם אתה אומה קטנה לא אומר שתמחק תוך שבועיים שכמעצמת על תפלוש אליך?

אכן במציאות אומה קטנה (טוב, אולי לא כל כך קטנה אבל חלשה) לא מובסת תוך שבועיים כשמעצמת על פולשת אליה, רק תראה כמה טוב זה עבד לעיראקים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן במציאות אומה קטנה (טוב, אולי לא כל כך קטנה אבל חלשה) לא מובסת תוך שבועיים כשמעצמת על פולשת אליה, רק תראה כמה טוב זה עבד לעיראקים :xyxthumbs:

אבל עירק כן נכבשה בשבועיים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דווקא טיפלו בנושא הדתות בצורה קצת מאכזבת, הבנתי שהדתות הם יותר שם, אין דת ש"טובה" יותר מהאחרת, אגרסיבית יותר מהאחרת וכן הלאה כדי לא להרגיז אף אחת מהדתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...