ATi מציגה: "What to expect from NVIDIA" - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATi מציגה: "What to expect from NVIDIA"

ravid

Recommended Posts

מצגת של ATi (בתקווה שהיא אמיתית ולא מפוברקת) מראה כמה דברים מעניינים...

http://www.techpowerup.com/reviews/ATI/WhatToExpect/1

תמצית ממה שרשום שם:

הכרטיסים של nvidia לא תומכים ב SM3 במלואו.

בעיות באיכות התמונה.

nvidia לא הראשונה שהתחילה עם .

יש שמץ של אמת כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שאינוידיה גם שיחקה מלוכלך...ועוד שהיא קנתה את הסלי בעוד שati הייתה חייבת להכין משהו בעצמם.

ati "החזירה" להם...כל השטויות האלו גורמות לשני החברות להראות כמו ילדים בגן...מתי הם יפסיקו את זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינוידיה קנתה את החברה שיצרה את הוודו,והחברה שיצרה את הוודו יצרה את הסלי.(נראה לי קראו לה gfx או משהו כזה :/)

וכל מה שאינוידיה הייתה צריכה לעשות זה לגרום לכרטיסים שלה לעבוד בסלי.

סלי זה גם לא כ"כ יפה....תחשוב שיש לך חלון במארז ופתאום אתה רואה דבר שחור ענקי בין כרטיסי המסך שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינוידיה קנתה את החברה שיצרה את הוודו,והחברה שיצרה את הוודו יצרה את הסלי.(נראה לי קראו לה gfx או משהו כזה :/) |קראו לה 3DFX

וכל מה שאינוידיה הייתה צריכה לעשות זה לגרום לכרטיסים שלה לעבוד בסלי. | בכלליות אתה צודק, אבל זה לא ממש נכון. קבלה את הבסיס עצם הרכישה של 3 DFXשפתחה את זה לראשונה. הSLI שאתה רואה היום, שונה בתכלית ממה שהיה פעם

סלי זה גם לא כ"כ יפה....תחשוב שיש לך חלון במארז ופתאום אתה רואה דבר שחור ענקי בין כרטיסי המסך שלך... | WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי שNVIDIA קנתה את אבל זה גם כן לא משנה.....וגם הקורספייר של ATI ממש לא יפה צריכים לחבר 2 חוטים ממה עבים בעעעע

הגשר השחור הוא לא בידיוק קטן..ונראה דיי רע במארז עם חלון.

לאינוידיה היה עיקרון ובסיס לסלי,בעוד של ati לא היה שום בסיס והיתה צריכה לעשות משהו כעצמה. ואז שati הוציאה את הקרוספייר איוידה בתגובה הוציאה מצגת:

"האמת על הקרוספייר" שהציג את הבעיות של הקרוספייר והעובדה שati הבטיחה אותו מלפני חצי שנה והוא לא יצא...זה ממש תרגיל מלוכלך.

(עוד מישהו שם לב שאם כותבים ati בעיברית זה יוצא שאן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...