בעלי המצלמות דיגיטליות הקומפקטיות/וידאו דיגיטליות של Canon, רצוי שתכנסו... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי המצלמות דיגיטליות הקומפקטיות/וידאו דיגיטליות של Canon, רצוי שתכנסו...

R0ck

Recommended Posts

http://www.dpreview.com/news/0510/05100602canon_ccdproblem.asp

תכנון לקוי של חיישן ה CCD במס' מצלמות קומפקטיות/וידאו-דיגיטליות, עלול לגרום להופעת תמונות המלוות ברעש לא אופייני או במקרים קיצוניים, לתמונות לבנות (לא מופיעות כלל).

התקלה נגרמת כתוצאה מחיווט רגיש, הנוטה לאבד את מגעיו עם החיישן בעבודה בתנאים של טמפ' גבוהות/אחוזי לחות גבוהים.

אז אם אתם בעלים של מצלמות קנון הבאות ונתקלתם באחד מהסימפטומים הנ"ל, אתם רשאים לגשת לחנות (רצוי עם העמוד שהצגתי בתחילת הת'ראד מודפס) ממנה רכשתם את המצלמה (גם אם נגמרה האחריות) ולדרוש תיקון ללא תשלום!

דיגיטליות קומפקטיות : PowerShot A60, PowerShot A70, PowerShot A75, PowerShot A300, PowerShot , Digital IXUS V3, Digital IXUS II, Digital IXUS IIs

וידאו דיגיטליות : MV600i, MV630i, MV650i, MV700i, MV730i, MV750i, MV5i, MV5i MC, MV6i MC

ZR60, ZR65 MC, ZR70 MC, ZR80, ZR85, ZR90, Elura 40 MC, Elura 50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי של קנון A60 והבעיה באמת התחילה אצלי לפני כמה חודשים, כשניסיתי לצלם, כחצי מהמסך היה כולו הפרעות.

אבל זה בא והולך, עכשיו אני רגוע שעם זה יופיעה וישאר ויפריע לי אני יוכל להציל את המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד!!

לי יש CANON A-70 ויש לה את שתי הבעיות אבל למדתי לחיות איתן. את המצלמה קניתי מ CAMERA4LESS דרך האינטרנט לפני שנתיים. יש אפשרות לתקן אותה על חשבונם (יש לי את החשבונית עדיין)? :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתוב בכתבה קרה בקאנון שלי, ושלחתי אותה לתיקון, אך התקלה חזרה..והאחריות כבר פגה.

האם משהו ניסה לממש את האחריות מעבר לתוקפה במקרה כזה עם חברת camera4less?

ניסיתי להתקשר, אתמול, ועכשיו.. אין מענה..

צחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...