האם חם אצלכם בחדר יחסית לשאר הבית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חם אצלכם בחדר יחסית לשאר הבית?

arkadur

Recommended Posts

דבר די מעצבן

החדר שלי חם יותר משאר החדרים בבית

האם זה בגלל המחשבים?

או בגלל שהוא עמוס (החדר שלי שימש כמחסן.. עכשיו הוא נראה יותר נורמאלי - כל הציוד של המודינג הזה..

ככה שאין מקום לעשות את כל זה :( )

עכשיו יש רק 2 מחשבים פועלים, ואף אחד מהם (כולל הספק, לא פולט חום, יחסית, ממש זניח)

אומנם יש לי מזגן

אבל זה לא עסק להפעיל אותו (אני מעדיף אוויר טבעי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם החדר שלי חנוק וחם, הבעיה אצלי שזה מרכז הבית יש לי 3 קירות פנימיים והתקרה.. והחלום נמצא במעין עומק כזה בין 2 קירות של הבניין אז בלי מזגן אני נחנק!

בקשר למחשב לא, הוא לא פולט כל כך הרבה חום שיכול לחמם את החדר אבל החום של החדר יכול לפגוע בו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר שלי חםםםםםםםםםםםםםם אששש יש פה הרבה אוויר טוב אבל זה רק מ8 בערב ככה וגם הוא רובו בגלל צורת הבניה של הביניין לא נכנס לחדר שלי אלא לשל אח שלי והבעיה העיקרית היא שהמזגן לא מגיע לפה ובגלל שזה בית שכור (חחח כן הוא שכור כבר איזה 4-5 שנים) אז אי אפשר לשים לי מזגן בחדר

אבל בסך הכול בזמנים שיש חושך בחוץ ממש נעים פה עכשיו אני עם חלון פתוח ואיזה מאוורר קטן ונעים ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר שלי חם מאוד כל הזמן גם ב4 לפנות בוקר.....

פעם החדר שלי שימש כמטבח ויש לי קיר אחד בחדר(הקיר הכי גדול בחדר) שהוא צמוד לקיר של מקלט...

ויש לי חלון מול המסך של המחשב ובקושי בא מהחלון הזה אוויר...

והדלת שלי תמיד סגורה..

אם אין מזגן אני חנוק... אבל לא תמיד מדליקים את המזגן כי כל הבית קריר...

עכשיו הבאתי לעצמי מאוורר קטן שמאוורר אותי קצת..

לפי דעתי המסך עושה את הכי הרבה חום...

אתם לא יודעים איזה סיוט זה להיות בחדר כמו שלי...

אני ניצלה פה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהבעיה רק אצלי. החדר שלי לוהט !! ללא ספק כל המכשירים תורמים לזה , רק המחשב שלי זה כמו מפזר חום כששמים את היד מאחורה , ביחד עם ה6800GT הדבר הזה פשוט תנור שפועל הרבה זמן (לפחות הסיילנסר דואג לשקט). עכשיו כשהתחיל הקיץ אני פשוט מכבה את המחשב כשאני לא משתמש. בנוסף יש בחדר טלווזיה , ממיר של יס , מערכת עם מגבר עתיר וואטים (והרבה רמקולים) שיר אחד והחדר הופך לתנור בחום גבוה ,טלפונים , אלחוטים , ופלאפונים\אייפוד\מצלמה\מכונת גילוח שנטענים, כל זה ביחד עם מנורה עצבנית עם דימר שיכולה לספק אור יום (מדי פעם היא עושה על האש כמה פרפרים ושאר חרקים). פשוט מרגישים עוד 10 מעלות כשנכנסים לחדר. מה שמוזר שגם עכשיו כשאני מנסה לכבות הכל הוא עדיין חם, אין מזל .

נו , אולי נשקול לעשות קירות מנחושת עם סינקים מאלומניום בחוץ ...  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש שני מסכי CRT 17" וטלויזיה 21" שפולטים לא מעט חום

וזה ממד בגודל 2X2X2

והחדק לא חם! :nixweiss:

** למה לא עשיתם את זה: "האם חם אצלכם בחדר יחסית לשאר הבית - הדיון הרשמי!! :silly:"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...