ההפוגה הסתיימה: Fortnite Chapter 2 עולה לאוויר עם מגוון תוספות וחידושים • HWzone
גיימינג

ההפוגה הסתיימה: Fortnite Chapter 2 עולה לאוויר עם מגוון תוספות וחידושים

הכתבה המקורית: יוצרי משחק הבאטל רויאל המצליח הטריפו את הגיימרים עם הכרזה פתאומית על "סוף" המשחק בסיום העונה העשירית שלו – בדרך להשקת פרק חדש עם מפה חדשה ותוספות מעניינות למשחקיות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אפשר להירגע – Fortnite, אחד המשחקים הפופולריים והמצליחים ביותר שנוצרו מאז ומעולם, לא באמת הסתיים לו. מדובר במהלך שיווקי נועז במיוחד (יש שיטענו כי הוא מעיד על בטחון עצמי מופרז מדי אפילו) של חברת , אשר נועד להלהיב את קהילת השחקנים לקראת ההשקה המתקרבת של השידרוג החדש תחת השם Fortnite Chapter 2.

השאלה מתי Fortnite יחזור לאוויר ויאפשר לעשרות מיליוני שחקנים לחזור אל השגרה שלהם ממשיכה להעסיק את הרשת במהלך היממה האחרונה, כמתבקש, אך עד שנגלה את התשובה באופן רשמי ישנן הדלפות שמתעדות את השיפורים הצפויים בגרסה החדשה.

עצירה פתאומית של פעולת משחק מקוון בשיאו מהווה הימור מעניין מאוד מצד היוצרים

לפי סרטון מודלף שהפך לויראלי בתוך זמן קצרצר, Fortnite Chapter 2 יכלול מפת משחק חדשה, חפצים ויזואליים חדשים, מחוות חדשות – וגם שינויים מהותיים יותר עם תוספת של סירות למיניהן, יכולת של הדמויות לשחות, יכולת להרים שחקנים אחרים שנפצעו ועוד. יש אפילו שמועות על תוספות של מאפייני התגנבות למשחקיות, אם כי אלו טרם קיבלו אימות רשמי בתיעוד כזה או אחר, כך שראוי לקבל אותן בספקנות.

לשחות ולדוג – זו עומדת להיות האופנה החדשה

יש מי שמצהירים כי Fortnite יחזור לחיים עוד היום ויש מי שמשוכנעים כי זה יקרה רק ביום חמישי הקרוב, ה-17 באוקטובר – כך שהמכורים למיניהם יזדקקו לעוד מידה קטנה של סבלנות לפני שיוכלו לחזור לאסוף, לבנות ולחסל בהמוניהם. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם!

עדכון: סרטון עבור Fortnite Chapter 2 עלה אל ערוץ ה- הרשמי המשחק כעת – ומאמת את רוב רסיסי המידע שכבר קיבלנו במהלך השעות האחרונות (כולל אפשרות להפתיע את השחקנים האחרים עם זינוק מתוך מחבוא בערימות שחת "תמימות" למראה).

עדכון 2: Fortnite חזר לאוויר באופן רשמי עם עונה מספר 1 בפרק 2 – והוא משוכלל הרבה יותר עם שלל סירות מנוע, דיג, שחייה, רובי ציד חדשים, רובה צלפים חדש, יכולת לשדרג נשקים באמצעות נקודת עבודה ייעודית, תותח שיורה אמצעי עזרה ראשונה ומרפא שחקנים אחרים, אפשרות לשאת שחקנים פצועים אל מקום מבטחים ואפשרות להתחבא בשקט בתוך פחי אשפה וערימות שחת בכדי להפתיע את האחרים בנקודת הזמן המתאימה ביותר.

אי חדש ומגוון יותר מחכה שתחקרו אותו – עם דגש גדול יותר על איזורים עם מים

מוכנים להתמכר בשנית לאחר הפסקה כפויה של כ-30 שעות? זה הזמן להתחיל.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close