משלימים את הסדרה: כל המשחקים של EA Games, עכשיו ב-Steam

מהלך ההגירה הגדול שהחל לפני כמה שבועות מגיע אל נקודת הסיום – כל משחקי Battlefield, The Sims, Dead Space ו-Titanfall זמינים כעת לרכישה דרך החנות של חברת Valve, בתוספת לתוכניות להשקת כל כותרי העתיד המרכזיים בפלטפורמה

הרומן בין Origin לבין Steam ובין חברת EA Games לחברת Valve מעולם לא נראה טוב יותר – בתוך כמה שבועות זכינו להשקה (או השקה מחודשת, בחלק מן המקרים) של עשרות רבות של משחקים חדשים בפלטפורמת הגיימינג הגדולה ביותר בעולם ה-PC, ומעתה נראה כי שיתוף הפעולה הזה יהיה דבר שבשגרה: כבר עכשיו ישנם עמודי מוצר עבור ההשקות הגדולות המתוכננות לשנה הקרובה כדוגמת FIFA 21, Madden NFL 21 ו-Star Wars: Squadrons, ולנו נותר רק לברך על ההתפתחות ולייחל לכך שגם המחירים בשקלים יעודכנו ויהפכו לאטרקטיביים יותר ביחס למחירים הקיימים בחנות ה-Origin ביורו.

המשחק המשמעותי היחיד מתוצרת EA Games שעדיין לא זמין ב-Steam נכון לרגע זה, כך נראה, הוא להיט הפעולה המקוון החינמי Apex Legends – אך גם זה משהו שמיועד להשתנות מתישהו בהמשך, כאשר יש כבר עמוד מוצר עבור הכותר (אך ללא תאריך השקה מוגדר לצערנו).

להיט הבאטל רויאל המפתיע מבית יוצרי Titanfall עדיין לא זמין רשמית – אבל יש תוכניות לשינוי המצב

בכדי לציין את אירוע המעבר המשמח הזה, ניתן למצוא כעת הנחות של עד 90 אחוזים עבור מגוון ממשחקיה של EA ב-Steam – נזכיר כי עבור חלק מהם עדיין נדרש חשבון Origin פעיל ותוכנת Origin מותקנת במחשב שלכם.

גם להיטי העתיד יגיעו ל-Steam, במקביל להשקה שלהם ב-Origin

כותר הפעולה Titanfall 2, שנהנה מאהדה ענקית של השחקנים עם 95 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על יותר מ-4,500 דעות שונות מאז ההשקה לפני זמן קצר מאוד, זמין לרכישה בעבור 52.47 שקלים שמהווים רק שליש מהמחיר המומלץ השלם שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Titanfall 2

כותר האקשן-תפקידים Mass Effect: Andromeda זמין במחיר של 79.5 שקלים עבור מהדורת ה-Deluxe שלו, עם מספר בונוסים דיגיטליים ופס הקול הרשמי של היצירה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Mass Effect: Andromeda

מהדורת ה-Deluxe של כותר המירוצים Need for Speed משנת 2015 (שהגיע למחשבים האישיים לראשונה ב-2016), מעין נסיון אתחול חלקי עבור המותג המפורסם, זמינה גם היא בהנחה של 67 אחוזים מהמחיר המקורי – 55.77 שקלים במקום 169 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Need for Speed (גרסת 2016-2015)

את רשימת הכותרים השלמה של EA Games בחנות ה-Steam, יחד עם כל מחירי המבצע הנוכחיים, תמצאו בקישור הבא. מי הפייבוריט שלכם? מוזמנים לשתף אותנו ואת כולם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Steam