משלימים את הסדרה: כל המשחקים של EA Games, עכשיו ב-Steam • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

משלימים את הסדרה: כל המשחקים של EA Games, עכשיו ב-Steam

מהלך ההגירה הגדול שהחל לפני כמה שבועות מגיע אל נקודת הסיום – כל משחקי , The Sims, Dead Space ו-Titanfall זמינים כעת לרכישה דרך החנות של חברת , בתוספת לתוכניות להשקת כל כותרי העתיד המרכזיים בפלטפורמה

הרומן בין Origin לבין Steam ובין חברת EA Games לחברת Valve מעולם לא נראה טוב יותר – בתוך כמה שבועות זכינו להשקה (או השקה מחודשת, בחלק מן המקרים) של עשרות רבות של משחקים חדשים בפלטפורמת הגיימינג הגדולה ביותר בעולם ה-PC, ומעתה נראה כי שיתוף הפעולה הזה יהיה דבר שבשגרה: כבר עכשיו ישנם עמודי מוצר עבור ההשקות הגדולות המתוכננות לשנה הקרובה כדוגמת 21, Madden NFL 21 ו-Star Wars: Squadrons, ולנו נותר רק לברך על ההתפתחות ולייחל לכך שגם המחירים בשקלים יעודכנו ויהפכו לאטרקטיביים יותר ביחס למחירים הקיימים בחנות ה- ביורו.

המשחק המשמעותי היחיד מתוצרת EA Games שעדיין לא זמין ב- נכון לרגע זה, כך נראה, הוא להיט הפעולה המקוון החינמי Apex Legends – אך גם זה משהו שמיועד להשתנות מתישהו בהמשך, כאשר יש כבר עמוד מוצר עבור הכותר (אך ללא תאריך השקה מוגדר לצערנו).

להיט הבאטל רויאל המפתיע מבית יוצרי Titanfall עדיין לא זמין רשמית – אבל יש תוכניות לשינוי המצב

בכדי לציין את אירוע המעבר המשמח הזה, ניתן למצוא כעת הנחות של עד 90 אחוזים עבור מגוון ממשחקיה של EA ב- – נזכיר כי עבור חלק מהם עדיין נדרש חשבון פעיל ותוכנת מותקנת במחשב שלכם.

גם להיטי העתיד יגיעו ל-, במקביל להשקה שלהם ב-Origin

כותר הפעולה Titanfall 2, שנהנה מאהדה ענקית של השחקנים עם 95 אחוזי ביקורות חיוביות בהתבסס על יותר מ-4,500 דעות שונות מאז ההשקה לפני זמן קצר מאוד, זמין לרכישה בעבור 52.47 שקלים שמהווים רק שליש מהמחיר המומלץ השלם שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Titanfall 2

כותר האקשן-תפקידים Mass Effect: Andromeda זמין במחיר של 79.5 שקלים עבור מהדורת ה-Deluxe שלו, עם מספר בונוסים דיגיטליים ופס הקול הרשמי של היצירה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

Mass Effect: Andromeda

מהדורת ה-Deluxe של כותר המירוצים משנת 2015 (שהגיע למחשבים האישיים לראשונה ב-2016), מעין נסיון אתחול חלקי עבור המותג המפורסם, זמינה גם היא בהנחה של 67 אחוזים מהמחיר המקורי – 55.77 שקלים במקום 169 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Steam

(גרסת 2016-2015)

את רשימת הכותרים השלמה של EA Games בחנות ה-, יחד עם כל מחירי המבצע הנוכחיים, תמצאו בקישור הבא. מי הפייבוריט שלכם? מוזמנים לשתף אותנו ואת כולם בתגובות.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Steam

תגיות
Back to top button
Close
Close