חגיגות הגיימינג של סוף השנה: חבילות משתלמות חדשות ב-Fanatical

בואו ליהנות מכותרי מירוצים, כותרי מציאות מדומה, הכותרים של Arkane Studios ועוד – כולם במחירים שאי אפשר להישאר אדישים להם

אנחנו מקווים שהדילים ב-Epic Games Store ובחנות של GOG פתחו אצלכם תיאבון לעוד, משום שנראה כי כל חנויות הגיימינג המקוונות באשר הן נכנסות להילוך עליון לרגל סוף השנה האזרחית שנראה בבירור באופק. אם אתם אוהבים לשלם מעט ולקבל מגוון גדול בתמורה – החבילות העדכניות האלו בחנות Fanatical יוכלו לעשות לכם טוב על הלב כבר עכשיו.

ה-Nitro Bundle מציעה שישה משחקי מירוצים בתוספת לשש חבילות DLC – יחד בעבור 5 דולר בלבד, או פחות מ-20 שקלים.

תמורה כספכם תקבלו גישה אל GRID במהדורת 2019 שלו, Project CARS במהדורת Game of the Year המלאה והמקיפה, כותר מירוצי האופנועים TT Isle of Man, כותר מירוצי המשאיות FIA European Truck Racing Championship, כותר המירוצים העתידני GRIP: Combat Racing יחד עם חבילת DLC אחת וכותר מירוצים עתידני מצליח נוסף בשם Redout: Enhanced Edition בתוספת לחמש חבילות תכנים עם מסלולים נוספים, אתגרים נוספים וכלי רכב חדשים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

Redout: Enhanced Edition

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

חבילת ה-Platinum VR Collection מיועדת לאלו שיש בבעלותם משקפי מציאות מדומה שמותאמים לעולם ה-PC, או תוכניות להשיג כאלו בטווח הזמן הקרוב – רשימה של 12 משחקי VR מהם ניתן לבחור שניים בתמורה ל-7 דולר, שלושה בעבור 10 דולר או חמישה ב-15 דולר בלבד, או פחות מ-50 שקלים.

רשימת הכותרים הזו כוללת את Raw Data, Sprint Vector, Cosmic Trip, Battlewake, GRIP: Combat Racing ואחרים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

Raw Data

חובבי סדרת Doom האגדית, ואולי בעיקר כאלו שאיכשהו לא שיחקו בה עד היום, מוזמנים להתפנק עם Doom Slayers Bundle, אשר כוללת את המשחק המקורי במהדורת Ultimate Doom המורחבת והמשופרת, Doom 2 שהמשיך אותו אי-שם באמצע שנות התשעים, Doom 3 וגם Doom המאותחל המעולה משנת 2016 – כולם יחד בעבור 8.99 דולר בלבד, או כ-30 שקלים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

Doom (מהדורת 2016)

חבילת המשחקים החגיגית של המפתחת הצרפתית המצליחה Arkane Studios זמינה אף היא במחיר מוזל משמעותית לאחר הנחה של 72 אחוזים – רק 27.99 דולר או פחות מ-95 שקלים, תמורתם תקבלו עותקים של Dishonored במהדורת Game of the Year השלמה שלו, Dishonored 2, פרק הספין-אוף Dishonored: Death of the Outsider וגם משחק הפעולה הייחודי Prey בגרסתו משנת 2018. ארבע יצירות משובחות במחיר של פחות מ-25 שקלים לכל אחת מהן עבור חשבון ה-Steam האישי שלכם – לא כדאי לפספס את ההזדמנות הזו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד החבילה ב-Fanatical

Dishonored: Death of the Outsider

לקינוח, מבצע בזק למשך קצת פחות מיומיים יאפשר לכם להשיג את הכותר העדכני בסדרת Yakuza המפוארת של סגה, Like a Dragon, עם הנחה של 35 אחוזים מן המחיר המלא איתו הושק לפני פחות מחודשיים – 38.99 דולר, או פחות מ-130 שקלים (לעומת מחיר מבצע של 187 שקלים שזמין כעת לקהל הישראלי בחנות של Steam) תודות לערך הנמוך מאוד של המטבע האמריקאי בזמן זה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Fanatical

Yakuza: Like a Dragon

עדכון: משחק התפקידים המשובח Persona 4 Golden, שהושק בעולם ה-PC באיחור ניכר (בין 8 ל-11 שנים, תלוי לפי איזו גרסה אתם סופרים) אך בכל זאת זכה להצלחה גדולה ולתגובות נלהבות – נמכר כעת במכירת בזק משתלמת בהחלט בעבור 14.62 דולר, או פחות מ-50 שקלים, למהדורת ה-Digital Deluxe שלו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Fanatical