זמן גיימינג: מבצעים ב-Origin וב-Ubisoft Store • HWzone
גיימינגמבצעים מרחבי הרשת

זמן גיימינג: מבצעים ב-Origin וב-Ubisoft Store

יוביסופט תאפשר לכם להתחבר אל שירות הגיימינג החודשי שלה בפחות ממחצית המחיר – ו- ממשיכה את מיזם הדילים שלה עם הנחות של עד 85 אחוזים מן המחיר המקורי

עוד ימים של הצעות גיימינג עסיסיות לפניכם – גם בחנות הדיגיטלית האישית של חברת (Ubisoft) וגם בחנות ה-Origin המקוונת של המתחרה-שותפה .

ב- Store תמצאו בשבוע הקרוב הצעה שתוכל לקרוץ מאוד לאלו שתמיד מתקשים להחליט במה הם מעוניינים לשחק – הרשמה לחודש אל שירות ה-uPlay Plus האיכותי שמעניק גישה חופשית ללא הגבלה לספרייה של יותר מ-100 כותרים שונים, במחיר מוזל של 6.99 יורו או 27 שקלים לערך, במקום מחיר מלא של 15 יורו. עבור המחיר הזה תוכלו להוריד ולשחק למשך חודש שלהם ביצירות כדוגמת Ghost Recon Breakpoint, Assassin's Creed Odyssey, Anno 2205, Watch_Dogs 2 ו- New Dawn – כולם בגרסאות השלמות עם כלל תוספי ה-DLC עבורם, בשונה משירותי גיימינג אחרים ברישום חודשי שלרוב דורשים רכישה של תכנים מוספים בנפרד.

שימו לב כי הרשמה זו מתחדשת בכל חודש, כל שלאחר גביית תשלום מוזל של 7 יורו בחודש הראשון תחוייבו ב-15 יורו בכל חודש עתידי – אלא אם כן תחליטו לבטל את המינוי בסיום חודש ההתנסות הראשון שלכם דרך הממשק בחנות כמובן. גיימינג נעים!

גישה לרוב היצירות המוצלחות ביותר של מהווה ומהעבר – בפחות מ-30 שקלים

לחצו כאן למעבר אל עמוד הדיל המוזל ב-Ubisoft Store

לחצו כאן לכל שאר הדילים והמבצעים ב-HWzone

מעבר לכביש, ב-Origin Store ישנן הנחות גדולות ומקיפות שילוו אותנו למשך השבועיים הקרובים, עד ל-14 במאי 2020 – ולצד מבצעים עבור כותרים עדכניים עליהם סיפרנו לכם לפני כמה שבועות יש עוד הצעות שכדאי לכם להיות מודעים לקיומן.

משחק הפעולה הנהדר Titanfall 2, מבית היוצרים המקוריים של סדרת , זמין במחיר מעולה של 5 יורו בלבד לגרסת הבסיס – או 6 יורו עבור ה-Ultimate Edition השלמה. הנחות של 75 אחוזים ו-80 אחוזים בהתאמה בהשוואה למחירים המומלצים הרגילים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

Titanfall 2

כותר פעולה משובח נוסף, 1, נמכר גם הוא כעת בעבור 5 יורו בלבד, או 20 שקלים לערך. אם תרצו את מהדורת ה-Revolution השלמה של הכותר, יחד עם מספר בונוסים דיגיטליים ועם תוסף ה-Premium Pass שמורכב מארבע חבילות הרחבה – תזדקקו לשלם 10 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

1

מעוניינים גם ב-Titanfall 2 וגם ב- 1? מעולה – קחו לכם חבילה משולבת עם הגרסה האולטימטיבית השלמה של Titanfall 2 ועם גרסת ה-Revolution השלמה של 1 במחיר משתלם אפילו יותר של 12 יורו, במקום 16 יורו שתשלמו על השניים ברכישה בנפרד.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin Store

אם תחליטו ללכת על החבילה המשולבת הזו – תוכלו לחשוב שקיבלתם את Titanfall 2 במחיר מצחיק של 2 יורו בלבד

כותר הפעולה התחרותי Battlefront 2 יהיה שלכם בעבור 10 יורו – ואילו קודמו Battlefront (זה שהושק בשנת 2015, למען הסר ספק – לא זה שהגיע ראשון ב-2004 תחת אותו שם) נמכר ב-5 יורו בלבד, עבור ה-Ultimate Edition השלמה והמלאה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר Star Wars Battlefront 2 ב-Origin Store

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר Star Wars Battlefront ב-Origin Store

Battlefront 2

תגיות

תגובה אחת

  1. צריך לציין שרשיון הכותר של Battlefront 1+2 נגמר ולכן משחקים אלו לא יקבלו יותר תמיכה ועדכונים.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close