המסיבה הכפולה: מבצעי הגיימינג של Ubisoft ו-EA Games בשיאם

פלטפורמות ה-Origin וה-uPlay עורכות מיזמי הנחות קיציים במקביל – ולכם נותרו יומיים לנצל את המחירים המקוצצים שעדיפים מן המחירים המקבילים ב-Steam

חודש יוני הוא זמן טוב לכל מה שקשור לגיימינג באופן מסורתי, ונראה שזה נשאר נכון גם בשנת 2020 על אף כל התלאות והצרות – עם הכרזות חדשות רבות באירועים שמחליפים את תערוכת E3 הגדולה וגם מבצעים רבים שמגיעים אלינו מכל פינות המרשתת. אנחנו מתנדבים לנסות ולעשות לכם סדר, כמו תמיד – וכעת בתפריט המבצעים המרשימים והמשתלמים ביותר בחנויות האישיות של המפיצות EA Games ו-Ubisoft, אשר יהיו זמינים עד למחר (יום חמישי, ה-18 ביוני) בשעות הערב.

חלק ניכר מהכותרים העדכניים של EA ביצעו את ההגירה המבורכת לחנות של Steam, אך עבור הקהל הישראלי רכישה שלהם ישירות דרך Origin ממשיכה להיות האפשרות הזולה והמומלצת ביותר (בעיקר כשיש הנחות נדיבות) – כשאחת מגולות הכותרת הן FIFA 20 במהדורה האולטימטיבית השלמה עם תג מחיר של 27 יורו או 105 שקלים לערך, שמהווה הוזלה של 70 אחוזים מן המחיר הרשמי המקורי. אם תרצו לשלם מעט פחות תוכלו לבחור בגרסת הבסיס של כותר הכדורגל המצליח בעבור 19.97 יורו, או במהדורת ה-Champions עם תג מחיר של 24 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

גם Battlefield V האיכותי זמין במחירים נהדרים – 15 יורו בלבד, או 60 שקלים לערך, לגרסת הבסיס ו-30 יורו למהדורת Year 2 עם כלל התכנים המוספים שהושקו מאז 2018 ועד כה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Battlefield V

Madden NFL 20 זוכה גם הוא לקיצוץ מאסיבי במחיר, עם התחלה מ-18 יורו בלבד לגרסת הבסיס – או תשלום של 24 יורו עבור ה-Superstar Edition ותשלום של 27 יורו עבור ה-Ultimate Superstar Edition.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

את כותר האימה המשובח Dead Space תוכלו להשיג במחיר זעום של 2 יורו בלבד – ואת ההמשכים Dead Space 2 ו-Dead Space 3 בעבור 5 יורו ו-10 יורו בהתאמה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Origin

Dead Space

עשרות כותרים נוספים זמינים בהנחות של עד 90 אחוזים במחיר, עם עלויות שמתחילות מ-1.25 יורו בלבד לכמה יצירות קלאסיות לא רעות בכלל – כך ששווה להשקיע קצת זמן ולברור את הרשימה המלאה לפני שמחליטים על מה ללכת.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Origin

בחנות המקבילה מטעם יוביסופט מקיימים חגיגה משלהם, עם מחיר של 18 יורו או 70 שקלים לערך למהדורת הזהב השלמה של Assassin's Creed Origins המעולה, במקביל למחיר של 12 יורו עבור גרסת הבסיס.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

Assassin's Creed Origins

גרסת הזהב של Watch_Dogs 2, יחד עם כל תוספי ה-DLC, תעלה לכם 20 יורו בלבד או מעט פחות מ-80 שקלים – ואילו גרסת הבסיס של הכותר מתומחרת בעבור 12 יורו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

אלו שמעוניינים לצלול אל תוך עולמו הפופולרי של Rainbow Six: Siege יוכלו לעשות זאת בהנחות מוגדלות מיוחדות – מחיר של 22 יורו למהדורת הזהב ומחיר של 34 יורו ל-Ultimate Edition עם חמש שנות תכנים מוספים שכבר כלולים בפנים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד הכותר ב-Ubisoft Store

Rainbow Six: Siege

גם במקרה זה רשימת המבצעים השלמה היא נרחבת ונדיבה מאוד, ולכן יש לכם סיבה טובה לבחון את כולה ולא להסתפק בהכרח רק בהמלצות הבולטות מאיתנו.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המבצעים השלם ב-Ubisoft Store

מצאתם עוד דילים ראויים שאנחנו החסרנו? אל תשכחו לשתף עם כולם בתגובות!