Antec: מארזים מקוריים • HWzone
Computex 2008מחשבים

Antec: מארזים מקוריים

גם Antec, אחת מיצרניות המארזים והספקים הותיקות והאיכותיות ביותר, הציגה השנה בתערוכת Computex בטאיוואן. החברה הציגה בתערוכה גישה חדשנית לבניית מארז פשוט ומודולרי, בנוסף לספקי כוח ומארזים רגילים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Antec, שלאחרונה במיוחד נחשבת לשם דבר כשזה מגיע למארזים בעלי פעולה חרישית, הראתה בתערוכה מספר מוצרים מעניינים. אך ראשית, נציג את ממשיכם של ה-P180 וה-P182, הידועים בגודלם האדיר, בשקט שבו הם פועלים, ובהיותם בין המארזים הראשונים שהגיעו עם ספק הכוח המורכב בתחתית המארז, ולא בחלקו העליון. כנראה בתגובה לתלונות משתמשים על זרימת אוויר מופחתת בזמן שדלת המארז פתוחה, בחרו ב-Antec להוסיף למארז רביעיה של כונסי אוויר. השינויים לא נגמרים כאן, שכן בדומה לגישתה של ליאן לי בעת בניית מארזי ה-ArmorSuit, בחרה Antec לפתוח לחלוטין את הפאנל הקדמי לאוורור, מה שאומר שבין אם הדלת פתוחה או סגורה, המארז יתפקד כמנהרת רוח.

התמונות באדיבות SPCR
התמונות באדיבות SPCR

מארז נוסף שהוצג בתערוכה, ההופך את Antec למזוהה במיוחד עם שקט מופתי, הוא חבר נוסף במשפחת ה-Sonata של החברה, ה-Sonata Elite. נראה כי Antec סידרה את המארז מחדש, הוסיפה מאוורר ייעודי לכרטיס המסך המורכב במערכת, והוסיפה תעלת אוורור לכוננים הקשיחים. אנו נמתין לביקורות על המארז החדש, כדי לראות האם Antec מצליחה לשמור על המוניטין של הסדרה, והאם גם הסידור החדש מצליח לשמור על דממה מוחלטת.

אך המארז הבאמת מעניין והבאמת חדשני שהציגה החברה בתערוכה, הוא ה-Skeleton, מארז שלפי החברה מגיע בשיטת ה-DIY. על פי Antec, מדובר במארז פשוט ומודולרי: מקום לספק כוח למטה, בנפרד משאר המערכת, מקום לשני כוננים קשיחים ושני כוננים אופטיים (או אחד מכל אחד ב-Mini Skeleton), פלטה הניתנת לשליפה של לוח האם ומאוורר עליון בגודל של 250 מילימטר (או 220 ב-Mini skeleton) המאפשר לקבוע את מהירות הסיבוב והצבעים שלו באמצעות בקרים. היופי במארז הוא הפתיחות המוחלטת שלו, מה שהופך אותו לקריר במיוחד, אך גם פגיע וחשוף במיוחד לאבק. על פי Antec, המארז נמצא עדיין בשלב האבטיפוס לנסיונות, כשהם עדיין לא קבעו מאיזה חומר ייבנה המארז. עם זאת, הם מבטיחים כי המארז יתאים במיוחד לאוברקלוקרים, לגיימרים, ולאנשים המרבים לבדוק ולבקר חומרה.

בנוסף למארזים, הציגה Antec בתערוכה גם מספר ספקי כוח, כשהמיוחד בהם הוא שהם אינם ספקים המיוצרים בתקן ה-ATX הסטנדרטי. החדשות הרעות הן שכולם יודעים מה קורה ב-90 אחוז מהמקרים שבהן חברה הולכת נגד הזרם, ושתצטרכו מארז של Antec המיועד לקבל ספק כוח שכזה. ואולם, מצד שני, מדובר באלטרנטיבה מעניינת לגישה לפיה על מנת לספק הספק של 850 וואט ומעבר יש להאריך את ספק הכוח מעבר למקובל, כאשר החברה פשוט הגדילה קצת את התיבה. ה-CP-850 מכיל, בנוסף למאוורר התחתי הסטנדרטי, גם מאוורר שימשוך אוויר מחלל ספק הכוח החוצה, ועל פי הערכותיה של Antec, הוא צפוי לעלות מחיר דומה לספק המסוגל לספק רק 650 וואט, מכיוון שעבור החברה פשוט וזול יותר לייצר ספקי כוח שלא בתקן ה-ATX.


תגיות

8 תגובות

 1. "מה שהופך אותו לקריר במיוחד, אך דם פגיע
  מה הקשר דם?

 2. חחחח, כן, איזה קטעים.
  "אך דם פגיע" במקום "אך גם פגיע", איזו שגיאת הקלדה מצחיקה, אני נקרע פה.

 3. מממה זה צריך להיות
  זה ניראה כמו מסוק ולא מארז אבל הפוך במסוק האויר ניזרק החוצה וכך הוא ממרי ובמארז הפעולה הפוכה מה שיגרום לליותר אבק ממש מפגר ודבלי תודה

 4. ל-5
  דבר ראשון, התמונות ראיתי באתר אחר משהו מליפני חודש.
  ודבר שני, המארז הפתוח הוא בישביל אובר קלוקרים.
  הוא מעולה בישבילם עם חנקן נוזלי וכוליי.
  זה יכול להיות פיתרון טוב.
  מאשר להשאיר את המחשב בלי מארז על השולחן.
  אם המארז לא ניראה לך אל תיקנה.
  אף אחד לא אמר שהוא בישבילך.
  הוא בישביל האובר קלוקרים למיניהם.

 5. אל דאגה מספר 5 תיכנס ותקרא
  אל דאגה, האוויר נושף למטה, ככה שבכל זאת תוכל להמריא עם ה SKELETON שלך אל על ולא לחזור 🙂

 6. Antec Sonata III 500 w
  הייתי רוצה לקבל תגובות על המארז הזה- תודה

כתיבת תגובה

Back to top button
Close