שאלה בקשר לשואה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לשואה...

imac

Recommended Posts

היה לי ריב עם המורה...

אני זוכר שמחנות ההשמדה היו רק מחוץ לגרמניה (הכוונה לאוסטריה, פולין וכו'..) ולא בגרמניה עצמה..

והמורה התעקשה שזה לא נכון..

האם אני צודק? או המורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט..

היו בסהכ 6 מחנות השמדה:

טרבלינקה

בלזץ

סוביבור

מיידנק

אוושויץ

חלמנו

כולם! היו בפולין... בגרמניה היו רק מחנות ריכוז ודיכוי.. וגם הם היו רק ממש בהתחלה בשביל קומוניסטים...

אני פנוי לכל שאלה בקשר לשואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לזכור... שגם מחנות הריכוז והדיכוי שבגרמניה היו רק ממש בתחילת המלחמה.. ממש ממש בהתחלה..

אבל כשהגרמנים עברו לפעולה נרחבת יותר ולמטרות שונות (היהודים) כל אלו הועברו לפולין.. גרמניה נשארה "נקיה"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ריב עם המורה...

אני זוכר שמחנות ההשמדה היו רק מחוץ לגרמניה (הכוונה לאוסטריה, פולין וכו'..) ולא בגרמניה עצמה..

והמורה התעקשה שזה לא נכון..

האם אני צודק? או המורה ?

You are WRONG. Dachau, was one of the 1st concentration camps to be built and it was built in Germany, not far from Munich. People were starved, beaten and tourtured there, most of the imprisoners were foreigners, political opposers, homosexuals and quite a few Jews. There were gas chambers in the place but they were never realy used except for individual cases when the nazi officers in the camp decided to toy arround with individual victims.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר.. למה להטעות?

הרי הוא דיבר על מחנות השמדה.. לא על מחנות דיכוי... כבר כתבתי שבתחילת המלחמה היו בגרמניה מחנות דיכוי וריכוז..

שמוקמו ליד הערים.. ויועדו בראש ובראשונה לקומוניסטים... ואכן.. המפורסם מכולם היה דאכאו... והוא היה בגרמניה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מתחמקת.. הבנאדם שאל על מחנות ההשמדה.. ודכאו לא היה כזה!!

זה שהיו שם תאי גזים (לניסויים בשיטה הזאת) לא הופך אותו למחנה השמדה... זהוו מחנה דיכוי נקודה.

תמצאי הוכחות בספרי ההסטוריה אם אני לא מספיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...