איפה ניתן לקנות iAudio M3L ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן לקנות iAudio M3L ?

Coca Cola

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עאעאעאעא טוב נו אני מניח שזה שווה את זה כי מקבלים גם איכותיות וגם עברית מתישהו למרות שאני גם ככה מתכנן לקנות חדשות ונורמליות.

לא ביקשתי מהם שידחפו לי כפתור מעצבנות אבל אני מניח שזה לא משנה כל עוד זה לא מעלה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם פוליפון והאתר שהבאתי הם אותה חברה.. אני למשל קניתי את הIAUDIO G3 שלי במחסני חשמל אבל כל מה שראיתי היו נגני פלאש.

אני נהנה משלי עד הגג ! הסאונד פשוט מטריף במיוחד עם האפקטים הקוליים BBE וMACH3BASS זה נשמע פשוט לא מהעולם הזה ! באמת אחת החברות הטובות בעולם לנגני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו, בדיוק בשביל זה יש את הביקורת ?  :kopfpatsch:

השיווק של ה-M3L בארץ צפוי להתחיל דיי בקרוב, והמחיר צפוי להיות דומה מאוד למחיר בחו"ל.

אתה משווה נגן שעולה 350 דולר לנגן שעולה 260 דולר.. הממ... בו נראה מי עדיף..

בכל מקרה אתה בעצמך הדגשת שההבדל העיקרי אולי זה זמן הסוללה שבא לידי ביטוי רק בדגם היקר יותר.. ומי שהולך על ה-M3 יש לו זמן דומה ל-H320

אני חושב שהמחיר של ה-M3L יחסית לשאר נגני ה-20 ג'יגה אסטרונומי.. ויש נגנים ב-500 שח פחות שנותנים לא פחות ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ! אם תשווה אותו לאייפוד תקבל מוצר שעולה עליו בכמה רמות (על האייפוד כמובן)

אבל אם משווים אותו ל-H320 (וזה מה שנעשה) יוצא שה-320 לא פחות טוב משניהם, ואולי אפילו... (והכל כמובן בהתייחס למחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לX5 שאמור לצאת החודש בקוריאה.. אני מקווה לקנות אותו.. למרות שכבר יש לי נגן פלאש שלהם

http://mp3.iaudio.com/product/product_X5_spec.php.. זה בקוריאנית אבל אפשר לפרש עם ALTAVISTA.

הוא יוכל לנגן סרטים בתמיכה חומרתית אבל נדמה לי רק ב15FPS, יתמוך בכל הפורמטים המוכרים, 14 שעות (35 בדגם הL) ויתמוך בUSB OTG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סולריס

אם קראת את הסקירה בטח שמת לב שיש יבואן מסודר (לא אפור) פוליפון טכנולוגיות

לכן אין שם סיבה שהמכשיר לא יהיה זמין בארץ באותו זמן שהוא יהיה זמין בארה''ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...