נעלמו לי 100MB בכונן שעליו מותקן Win XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נעלמו לי 100MB בכונן שעליו מותקן Win XP

slider

Recommended Posts

לא זה לא הזכרון הוירטואלי, ה pagefile נמצא אצלי בכונן אחר... אני חשבתי יותר בכיוון של קבצי system restore או משהו כזה...

וכן, אני יודע, זה לא הרבה, אבל בשבילי זה כן, כי יש לי רק 8GB ויש לי גם וגם 98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נראה לי שאולי ה system restore של ה windows xp העלים לך אולי את ה 100 מגה האלה עם אתה רוצה לשחזר אותם את יכול להגיד ל windows xp שלך להשתמש בפחות אחוזים מה ה hard disk בשביל ה system restore . אני לא בטוח שזה הבעיה אבל אולי ;D לך תדע

ב. יש תוכנה ששמה הוא voptxp אפשר להוריד מי פה . עכשיו יש לתוכנה כמה אפשרויות :

א. למחוק קבצי temp מכמה סוגים (אינטרנט , מחשב ועוד כמה ( לא זוכר ;D ) )

ב. יש לתוכנה הזאת defrag חביב ביותר !

ג. לתוכנה הזאת יש כמה אופציות של optimazing כמו של ה system , pagefiles ואינטרנט

ד. ועוד פעולה אחת שחשובה לך שהיא x free memory האופציה הזאתי מעניינת היא באצם מוחקת עזורים רקים ( תעמין או לא ) על ה

hard disk אבל היא מוחקת אותם יסודית מבחינה פיזית עצלי במחשב למשל זה הוסיף פתאום משום מקום עוד 200 מגה ( לא המון ) אבל יפה מאוד !! אצל חבר שלי שהיה לו בעיה עם הזיכרון ב hard disk בגלל שהוא השתמש ב xp ובכונן c הכונן שבוא היה מותקן ה היה רק 2 גיגה מקסימום ! ( כן זה נשמע משונה אבל הטכני של המחשב שלו היה קצת ידיוט וחילק את ה hard disk לארבע חלקים כל אחד 2 גיגה ! ) בכל אופן הוא לא ידע מה לעסות ואז יום אחד הייתי אצלו והורדתי את ה vopt ועסיתי x free memory תעמין או לא הדבר הזה מחק לו מי c ( הכונן ) 900 מגה !!!! גם אני לא יודע איך !! אז אולי אולי אולי אולי זה יפתור לך את התעלומה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פעולה אחת שחשובה לך שהיא x free memory האופציה הזאתי מעניינת היא באצם מוחקת עזורים רקים ( תעמין או לא ) על ה

hard disk אבל היא מוחקת אותם יסודית מבחינה פיזית עצלי במחשב למשל זה הוסיף פתאום משום מקום עוד 200 מגה ( לא המון ) אבל יפה מאוד !! ... גם אני לא יודע איך !!..

אני היתי לוקח בערבון מוגבל את ההצעה הזו, במיוחד לאור העובדה שאתה מציין שאתה לא יודע מאיפה המקום הזה צץ. לך תדע אולי הרסת משהו.

900M לא גודלים על העץ וחוץ מהאפשרות של פינוי מקום מתקית השיחזור של SR או מתקיית TEMP אני לא מאמין שאפשר למחוק כל כך הרבה מידע בלי לםפגוע במערכת.

בכל אופן אם אתה מחליט להשתמש בתוכנה הזו תבדוק טוב שאתה יודע מה אתה עושה ותקרא את ההסבר על התוכנה.

נ.ב לדעתי המקום שנעלם לך הוא באחד מ-3 המקומות האלה.

בתקיית System Volume Information

בתקיית Temp/Temporary Files

באחד מהקבצים האלה hiberfil.sys pagefile.sys win386.sys

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני תעמין לי עברתי על המחשב של חבר שלי בערך 10 פעמים לראות בעניים שלי שהכל בסדר גמור ושום דבר לא נמחק או נפגם !!

גם אני בשוק ולא יודע איך זה הגיוני אבל זה עמיתי 900 מגה פתאום משום מקום ובלי מחיקה של שום דבר שהיה על ה hard disk !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BeNDeR,

ככל הנראה האפשרויות היחידה שדבר כזה יקרה הוא שאותה תוכנה פשוט מוחקת את הגיבויים שSR ומשאירה את הגיבוי האחרון, פעולה לא מסוכנת ולפעמים יעילה.

מה שכן אפשר לבצע את העולה הזו ללא כל בעיה בעזרת התפריטים בחלונות ללא כך צורך בתוכנה צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו זה מה שחשבתי גם !! אבל בדקתי את העניין לפני הפעולה הזאתי @@ ומחקתי כל דבר שהיה קשור ל SR גם לפני שנטרלתי אותו וגם חפשתי אחרי ובדוק שלא התפנו 900 מגה אחרי המחיקה של קבצי ה SR ( כן כן הייתי במצב שיכלתי לראות את כל הקבצים והספריות )

וחוץ מי זה , זה לא כל כך משנה אני מעמין :-\ שהפעולה הזאתי ה x free memory לא מסוקנת כי בדקתי 10 פעמים שלא נמחק שום דבר מהמחשב !! ( גם עצלי ) ( עם אתה זוכר כתבתי מיקודם שעצלי הופיעו פיתאום 200 מגה )

בכל אופן אתה יכול לנסות בעצמך ותראה !! ( אני לא מפתיח שום דבר אבל תנסה מה יכול לקרות ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מאמין בקסמים, לא יודע מה איתך.

אם זה באמת היה כל כך דחוף לי היתי בודק את העניין ומוכיח לך את זה אבל כרגע אני יוותר על העניין העיקר שאתה מרוצה ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...