שתי עמדות עבודה על מחשב יחיד - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי עמדות עבודה על מחשב יחיד

keren254

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה להשתמש במחשב יחיד ולהפוך אותו לשתי עמדות עבודה - שני מסכים ושני עכברים, מקלדת על אחת העמדות - כך שהכל יוכל לעבוד במקביל.

למישהו יש מושג איך אני יכולה לעשות את זה?

האם יש חומרה יעודית לעניין זה?

אני יודעת שאפשר להרחיב את שולחן העבודה עם כרטיס מסך נוסף ולחבר שני עכברים (USB+PS2) אבל אני מחפשת פתרון 'נקי' יותר או מישהו שהתנסה בפתרון הזה ויכול לשתף מניסיונו.

בבקשה תעזרו לי,

תודה מראש

קרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשרי להרחיב את שולחן העבודה (אפשר גם להקצות שולחן עבודה נפרד לכל משתמש ע"י שימוש מושכל בדרייברים של NVIDIA באחת מפונקציות של ה-NVIEW (כמובן לבעלי כ.מסך מהתוצרת הנ"ל [אני לא יודע איך זה ב-ATI]).

לדעתי אם מכירים את הדברים האלה ולומדים לעשות בהם שימוש מושכל מדובר בפיתרון די "נקי", אך אפשרות שנייה שהעלת היא רכישת ציוד יעודי לטובת העניין הזה (להזהירך, די יקר), לא מזמן התפרסמה כתבה במעריב NRG על כל העניין הזה, בקיצור מדובר על הפיכת המחשב לשרת (עם מערכת הפעלה יעודית לשרתים) ולרכוש 2 עמדות קצה המתחברים בחיבור רשת למחשב (השרת), הלינק לכתבה:

http://www.nrg.co.il/online/10/ART/889/158.html

אני לא מכיר אפשרות שלישית (ולא, KVM היא לא אפשרות).

עריכה: מיותר לציין שבתצורה שכזו (מחשב אחד בעל 2 עמדות עבודה) המשאבים של המחשב מתחלקים בין העמדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה פה?

כי בתצורה כמו שתארת - כאשר תזיז את אחד העכברים - יזוז גם השני.

והעכבר יוכל להיות כל פעם על מסך אחד בלבד.

ומה עם מקלדת? מה עושים במחשב בלי מקלדת?

בכל מקרה, תגדיר בדיוק מה אתה מנסה לעשות פה וננסה להציע לך פתרונות יצירתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה פה?

כי בתצורה כמו שתארת - כאשר תזיז את אחד העכברים - יזוז גם השני.

והעכבר יוכל להיות כל פעם על מסך אחד בלבד.

ומה עם מקלדת? מה עושים במחשב בלי מקלדת?

בכל מקרה, תגדיר בדיוק מה אתה מנסה לעשות פה וננסה להציע לך פתרונות יצירתיים...

ממה שהבנתי הכוונה היא שיהיה אפשר לשלוט על המחשב משתי עמדות.

עריכה : כנראה שאתה צודק :)

v

v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי פותחת הת'רד מחפשת דרך שבה ממחשב אחד יהיה אפשרי להוציא 2 "מסופים" נפרדים שלכל מסוף יהיה בעצם "מחשב" בפני עצמו, כלומר בעזרת מערכת אחת לדמות 2 מערכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי אולי להשתמש ב- VIRTUAL MACHINE כדי לדמות את ה"מסופים" ובעזרת הדרייברים של כ.המסך לשלוח כל חלון של "מסוף" למסך שלו (התוכנה עד כמה שאני יודע מאפשרת שימוש בכמה עכברים/מקלדות במקביל ובנפרד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...