AMD64 Venice , מה יתרונות הליבה החדשה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD64 Venice , מה יתרונות הליבה החדשה?

AppleJack

Recommended Posts

אני מבין שאתה די חדש פה, אנחנו מנסים לשמור על רמת פורום גבוהה ותקינה. בייחוד לאחר טענות ותלונות של חברי הפורום. אתה מוזמן לבצע חיפוש ולקרוא על כך. עכשיו, לחזור לנושא הדיון, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרונות החשובים של Venice על Winchester בפעם הרביעית אני חושב שאני כותב את זה:

1. תמיכה בסט הפקודות SSE3 (מה זה SSE3?)

2. בקר זכרונות משופר - עבודה עם 4 סטיקים של בלי לרדת למהירות 333MHz

3. פליטת חום עוד יותר נמוכה מהווינצ'סטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא יביא שיפור בעתיד

אבל לא הרבה תוכנות השתמשו ב SSE3 עד היום

אני משער שחלק מהסיבות שהם לא השתמשו בסט הזה בגלל ש מתחיל להיות יותר ויותר נפוץ

ועד עכשיו לא היה בשום תמיכה בסט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אף אחד לא ציין שההשקה היא ב-4.4 - לפי המסמכים של משלוחים ראשונים יצאו ב-4.4. יכול להיות שההכרזה תהיה לפני כן או אולי אפילו שבוע לאחר מכן. אני לא יודע על תאריך מדויק. מנסיון העבר, [בדיוק כמו אינטל] לא משיקה חדשה אלא אם כן זה מלווה במעבד חדש ומהיר יותר. גם על זה אני באופן אישי לא יודע שום דבר למרות שיש דיבורים. ברור שההערכה היא שתהיה השקה כלשהיא בארפיל, אבל אני לא מתחייב על תאריך.

בכל אופן, בהנחה שהמעבדים המבוססים על הליבה החדשה יהיו זמינים בארץ בסביבות אמצע-סוף אפריל, אם המחשב שלך מספיק חזק להערכתך ואין לך בעיה להמתין עוד מספר שבועות אז בהחלט כדאי ללכת על VENICE. רק תזכור שבהתחלה לא יהיו יותר מדי עם הליבה הזו כך שבדיוק כפי שהיה עם WINCHESTER סביר להניח שעל כאלה תשלם מעט יותר, כשבארץ זה גם עלול להגיע ל-100-200ש"ח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...