תפרוק את הנשק, חייל שלי, פרוק אותו אל תוך גופי... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפרוק את הנשק, חייל שלי, פרוק אותו אל תוך גופי...

R0ck

Recommended Posts

למה להעליב?

טירונות 00 זה מאוד קשה..

האוהלים מאוד רחוקים אחד מהשני...

:lol:

הלו, בלי להעליב! סבלתי חודש ב02! :smile1: בבסיס הכי מטומטם בצה"ל. אני יודע על מה אני מדבר!

האוהלים באמת יותר מידי רחוקים. במיוחד של פלוגות הבנות שהיו בבסיס! (רמז לתלונות: שמירה מ10- 12 בלילה... בעמדה קרובה מאוד לפלוגות הנ"ל... שעת ת"ש....)

דוגמא נוספת לטימטום: חצי פלוגה (אלא שלא הצליחו לקבל פטור, או שממש רצו לראות את המפקדות מוקדם בבוקר... אני ממש לא יודע למה, במיוחד בגלל שיחידה שנראתה נורמאלי חזרה איתנו לבסיס :silly:) ישנו מחוץ לבסיס כחלק מיום סיירות ( :lol:), החצי השני קיבל פתור וישנו בבסיס. בבוקר, אחרי 10 שעות שינה (אשכרה התעוררנו לפני ההשכמה!) אחרי עוד שעתיים, הסתדרנו ליציאה למטווחים. במשך שעה (!) עמדנו בשלשות, עם כל הציוד, מוכנים לצאת. אחרי שעה שהתיבשנו בשמש, הגיעה המפקשת ואמרה "אאא, טוב, דרגת החום הגיעה ל-4, ואתם לא יכולים ללכת ברגל עד המטווחים... שבו בינתים באוהלים ונראה מה יהייה הלאה..." לא הספקנו להתפזר, מגיעה מפקדת שנייה, ואומרת "אל תתפזרו רחוק, אנחנו עכשו מנסים להשיג אישור של אל"מ שירשה לכם ללכת למטווחים ( :s07:). אחרי 20 קיבלו אישור. אחרי עוד 20 דקות יצאנו, בחום מטורף, הליכה של שעה עם ציד של איזה 10 קילו... הגענו למטווחים בערך ב3, אכלנו ארוחת צהורים נחנו, ירינו סט אחד וחזרנו.

כול זה, במקום להעיר אותנו קצת יותר מוקדם, להתארגן בחצי שעה ולצאת :bash: :bash: :bash: כל ה"טיול" הזה לקח לנו 4 שעות :s07:

זה מטומטם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...