תפרוק את הנשק, חייל שלי, פרוק אותו אל תוך גופי... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפרוק את הנשק, חייל שלי, פרוק אותו אל תוך גופי...

R0ck

Recommended Posts

צה"ל, כך נראה, הוא אחד הצבאות הליברליים בעולם. אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שהוא שולח את חייליו לסיורים מאורגנים בחנות סקס בתל-אביב?

ביחידות רבות מוציאים את החיילים לטיולים ולסיורים במוזיאונים ובאתרי הנצחה לפני שהם חוזרים לבסיס מחופשת סוף השבוע. הנוהג הזה, שנקרא בצבא "תרבות יום א‭,"'‬ לא תמיד זוכה לפופולריות רבה. אבל חיילי בסיס מודיעין במרכז הארץ הוצאו באחרונה ליעד מיוחד במינו, וקשה להגיד שהיו שם פיהוקים - המרכז להסברת מיניות האדם שברחוב שינקין בתל-אביב...

http://www.nrg.co.il/online/36/ART/887/696.html

;D

Way to go, I.D.F... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ** א**ק, את המדור שלי שלחו לקיבוץ של איזו סנובית אחת מהמשרד שלי, להסתכל על הכלב שלה ולשטול עצים בקור כלבים, והם הולכים ונהנים להם...! :kopfpatsch: מה בתכנית הבאה? ביקור במוזיאון הסקס באמסטרדם לחיילים מצטיינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ** א**ק, את המדור שלי שלחו לקיבוץ של איזו סנובית אחת מהמשרד שלי, להסתכל על הכלב שלה ולשטול עצים בקור כלבים, והם הולכים ונהנים להם...! :kopfpatsch: מה בתכנית הבאה? ביקור במוזיאון הסקס באמסטרדם לחיילים מצטיינים?

ביקור במוזיאון סקס באמסטרדם?

תני להם להתנסות בעצמם בחלונות אדומים.

אני מתחיל לחשוב שצה"ל מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני רק כיתה י'. יש לי עוד זמן עד שאני אבין עד כמה באמת הוא מטומטם חחחחח.

עד השנה שנתיים האחרונות לקחתי את הכל כ"האופי הישראלי" שנוגע גם בצה"ל (דבר רע מאוד), למרות שעם הזמן אני מתחיל להבין שהוא דפוק והאופי הישראלי לא תירוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרקים של מ.ק. 22 אני מניח שכבר יצא לך לצפות... זה הוא פחות או יותר הצה"ל שלנו.

ואם ממש בא לך לצחוק על האמת החל מרגעים אלו, תרגיש חופשי לגלוש לאתר הבא - רס"ב שמעון. יש שם דברים (הרוב המוחלט למעשה) שכ"כ מסונכרנים עם המציאות שזה פשוט מדהים.

http://www.geocities.com/rasabshimon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת לא יצא לי לראות פרקים של הסידרה.

אני לא מתאם את החיים שלי לפי הטלויזיה. אני משאיר אותה בתור אפשרות לזמן שאין לי בו מה לעשות, בד"כ כשאני הולך לישון.

וכנראה שלא היה לי משעמם בזמן ששידרו את הסידרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרקים של מ.ק. 22 אני מניח שכבר יצא לך לצפות... זה הוא פחות או יותר הצה"ל שלנו.

ואם ממש בא לך לצחוק על האמת החל מרגעים אלו, תרגיש חופשי לגלוש לאתר הבא - רס"ב שמעון. יש שם דברים (הרוב המוחלט למעשה) שכ"כ מסונכרנים עם המציאות שזה פשוט מדהים.

http://www.geocities.com/rasabshimon

רס"ב שמעון שולט! התכתבתי כמה זמן עם הבנאדם שכתב את זה, הבנתי שהוא היה בבסיס שלי כמה "דורות" לפני ועבר. הוא מכיר את המפקד הקודם שלי, זה שהיה לפני הפלוץ שהעליל עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני רק כיתה י'. יש לי עוד זמן עד שאני אבין עד כמה באמת הוא מטומטם חחחחח.

עד השנה שנתיים האחרונות לקחתי את הכל כ"האופי הישראלי" שנוגע גם בצה"ל (דבר רע מאוד), למרות שעם הזמן אני מתחיל להבין שהוא דפוק והאופי הישראלי לא תירוץ.

אני שנתיים אחרי ואני עדיין לא יודע עד כמה צה"ל מטומטם

יותר נכון דבילי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים, ילדים... אתם לא סתם לא יודעים עד כמה צה"ל מטומטם, אתם אפילו לא מתחילים להבין את זה. המושג "טימטום" יוגדר אצלכם מחדש אחרי הטירונות... וכמו כולם, גם אתם תגיעו לשלב שלא תנסו להבין "למה ?!?!?!?!?" על כל דבר, מוזר ככול שיהייה... מ.ק. 22 מבחינתי לא נחשב לסאטירה או סידרה מצחיקה, מבחינתי, זה סידרה דוקומנטארית, שמציגה בצורה ראיליסטית ביותר את מה שמתרחש בבסיסים... רק שאין לנו בסיס כזה עם סילווז של ניוקים... "יריחו" והטיל השני (שכחתי את השם...) משוגרים מרכב שיגור אם אני לא טועה...

דוגמא להשפעות של צה"ל: בטירונות הייה איתי הצוות בחור שהביא ספרים לשעות הפנאי (שהוא פינה לעצמו מתי שבא לו...) תוך שבוע הוא סיים ספר של איזה 500 עמודים, שבוע שני, זה ירד ל300 עמודים בספר שני, שבוע שלישי, הוא קרא 150 עמודים, ושבוע רביעי הוא הפסיק לקרוא בכלל... לא הייה לו חשק... או יותר נכון, הייה לו קשה לקרוא... זה היתה פעילות שמאמצת מידי את המוח...

לי אישית, לקח איזה חודש לחזור לקרוא ולחשוב ברמה שלפני הטירונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...