שילוב של רמקולים ואוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב של רמקולים ואוזניות

TUCG

Recommended Posts

יש לי מערכת רמקולים Inspire 2.1 של קריאטיב שהיא באמת אחלה.

עכשיו קניתי אוזניות+מיקרופון (אלו שהמיקרופון מחובר אליהם ככה ונשלף, שכחתי איך קוראים לזה) למטרות הברורות, כדי לפעמים לראות סרט/לשחק מבלי להפריע לאף אחד ואם אני משחק אז להיות מסוגל לשלוח הודעות קוליות.

יש לי כרטיס קול מובנה Soundstorm של נוידיה (לוח האם nForce2 מתוצרת בגרסת NF7-SL).

אז קיצר, יש לי במארז 5 כניסות אודיו (לרוע המזל, אף כניסה היא לא מקדימה). אחת למיקרופון והשאר לרמקולים וכאלו. אז עד היום רק השתמשתי בכניסה אחת בשביל הכבל שממנו התפצל הכול בין 2 הרמקולים והסאב. עכשיו יש לי את האוזניות המיקרופוניות שהן מתפצלות ל-2 כבלים, אחד למיקרופון שאיתו אין בעיות ואחד לכניסת אודיו רגילה.

אז חיברתי את הכבל מיקרופון לכניסת המיקרופון ואת הכבל של הרמקולים וכבל האוזניות ל-2 כניסות כלשהן שם (כל הכניסות אותו דבר, כן?).

ועכשיו יש לי קטע מוזר.

במדיה פלייר שלי אני שומע גם ברמקולים וגם באוזניות. בוווינאמפ ובמשחקים אני שומע רק באוזניות.

כל זה נחמד מאוד, אבל אני רוצה לסדר הכול כמו שאני רוצה. מישהו מכיר תוכנה או משהו שמאפשרת לקנפג במדויק מתי אני רוצה שהרמקולים יפעלו ומתי אני רוצה שהאוזניות יפעלו (כי כל פעם להזדחל לאחורי המחשב ולהוציא את הכבל של האוזניות זה קוץ בתחת) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חיברתי את הכבל מיקרופון לכניסת המיקרופון ואת הכבל של הרמקולים וכבל האוזניות ל-2 כניסות כלשהן שם (כל הכניסות אותו דבר, כן?).

אז זהו, שלא...

אני מניח שהאוזניות מחוברות ליציאת הרמקולים הקדמיים (כי הן תמיד עובדות), והרמקולים מחוברים כנראה ליציאת הרמקולים האחוריים (במדיה פלייר כנראה מופעלים DSP-ים שיוצאים אפקט סראונד, או שאתה פשוט מדבר על סרטים עם רב-ערוצי) ולכן אתה לא שומע בהם כלום כשהמקור הוא סטיראו (winamp, משחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

אז איך אפשר לדעת לאיזה סוג (מיקום) מיועדת כל כניסה? הן צבועות שונה אך האיורים החרוטים לידם זהים (למעט כניסת המיקרופון אשר לה יש איור מיקרופון ליד). יש איפשהו מקרא צבעים- או משהו? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכחול זה LINE IN (להקלטה ממכשירים חיצונייים )

הירוק זה לרמקולים .. ואזניות

והאדום זה למיקרפון

ואפשר לדעת אם קוראים את החוברת של הלוח אם

RTFM !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שניהם מחוברים , אז אתה תישמע בשניהם בו-זמנית

הכי נוח זה , או שתקנה מפצל ארוך , שיהיה לך נוח לחבר ולנתק את האוזניות , או שתשים מפסק על האוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שניהם מחוברים , אז אתה תישמע בשניהם בו-זמנית

הכי נוח זה , או שתקנה מפצל ארוך , שיהיה לך נוח לחבר ולנתק את האוזניות , או שתשים מפסק על האוזניות

יאללה, איזה סיפור...

לא משנה כבר. הייתי בטוח שקיימת איפשהו תוכנה שיכולה לטפל בדברים כאלו.

תודה על העזרה של כולם בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...