X850XT PE איך מפעילים את שתי המסכים ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X850XT PE איך מפעילים את שתי המסכים ?

GZA3

Recommended Posts

זה תלוי איך אתה רוצה להפעיל את שני המסכים

כדי להפעיל אותם במצב CLONE אתה יכול לגשת למאפייני התצוגה, הגדרות, מתקדם, תצוגות, ושם לסמן את שני המסכים.

כדי לעבוד במצב של שולחן עבודה מורחב אתה צריך ללכת למאפייני תצוגה, הגדרות, לסמן את המסך השני ולסמן V בתיבה Extend my desktop onto this monitor

ולא, אי אפשר (לצערי) להפעיל בנוסף לשני המסכים גם את הטלויזיה במקביל. תיאלץ להחליף בין אחד המסכים לטלויזיה כל פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איך אתה רוצה להפעיל את שני המסכים

כדי להפעיל אותם במצב CLONE אתה יכול לגשת למאפייני התצוגה, הגדרות, מתקדם, תצוגות, ושם לסמן את שני המסכים.

כדי לעבוד במצב של שולחן עבודה מורחב אתה צריך ללכת למאפייני תצוגה, הגדרות, לסמן את המסך השני ולסמן V בתיבה Extend my desktop onto this monitor

ולא, אי אפשר (לצערי) להפעיל בנוסף לשני המסכים גם את הטלויזיה במקביל. תיאלץ להחליף בין אחד המסכים לטלויזיה כל פעם...

אני רוצה שכל אחד יראה משהו אחר.

אני לא מוצא אפשרות של סימון וי על שתי המסכים...

אולי בתוכנה/דריבר) של ATI ה "ATI Catalyst Control Center" הזה אפשר.. אבל הבעיה שמה שמצאתי שיכול להיות קשור לזה - לא עובד בפועל.

עוד שאלה..

הכרטיס עובד ב X16 נכון? (PCI-E) איך אני יודע שבאמת הוא ינצל את הכל ? אמור להיות יציאה אחת שהיא חזקה מהשניה או שכולם עובדים אותו דבר? (או שפשוט אני מדבר שטויות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , שני היציאות מראות אותו הדבר , ואם אתה רוצה DUAL סקרין , אז יש אפשרות בדרייברים , הוא רוצה ששני מסכים יהיה כמו מסך אחד , יענו שאם הוא מזיז את העכבר הוא יזוז לו ממסך אחד למסך השני , אני צודק GZA?

נ.ב : GZA = RZA שמכיר את Navy ושיחק CS לפני שנה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zה מאוד פשוט.

העלתי תמונה כדי שיהיה ברור

בהתחלה אתה מגיע למאפייני תצונה, ולוחץ על הכרטיסיה "הגדרות"

אחר כך אתה לוחץ על התמונה של מסך מספר שתיים, ומסמן V למטה איפה שסימנתי לך

** שים לב גם שאתה יכול לבחור איזה מסך יהיה הראשי, וגם לבחור את המיקום שלהם על ידי גרירה שלהם

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

Zה מאוד פשוט.

העלתי תמונה כדי שיהיה ברור

בהתחלה אתה מגיע למאפייני תצונה, ולוחץ על הכרטיסיה "הגדרות"

אחר כך אתה לוחץ על התמונה של מסך מספר שתיים, ומסמן V למטה איפה שסימנתי לך

** שים לב גם שאתה יכול לבחור איזה מסך יהיה הראשי, וגם לבחור את המיקום שלהם על ידי גרירה שלהם

תודה רבה עכשיו הבנתי :)

אבל עכשיו כשאני עושה ששתי המסכים יעבדו, באחד אני רואה את שולחן העבודה וכל הפעולות והכל

ובשני אני רואה רק אתהתמונה של השולחן עבודה :|

stingeR, לא. אני אומנם משחק CS כבר 4-5 שנים אבל אני לא מכיר את מי שאמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tתה יכול לשים במסך השני מה שאתה רוצה....

תגרור לשם חלון או סמלים

אני למשל עובד עם שני דפדפנים במקביל (אקספלורר ופיירפוקס) ככה שכל אחד מהם נמצא על מסך אחר

נוח מאוד לעריכת מסמכים או מעקב אחרי צרכי המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tתה יכול לשים במסך השני מה שאתה רוצה....

תגרור לשם חלון או סמלים

אני למשל עובד עם שני דפדפנים במקביל (אקספלורר ופיירפוקס) ככה שכל אחד מהם נמצא על מסך אחר

נוח מאוד לעריכת מסמכים או מעקב אחרי צרכי המחשב

יווווווווווווו זה נישמע מגניב לאלה :)))))))

אבל איך אני יוכל להפעיל על אחד מהם משחק ?

ולגבי העכבר הבנתי שפשוט אני מזיז אותו לצד, אבל איך גם המקלדת עוברת? :|

לאחר עריכה:

מגניב הבנתי פחות או יותר איך עובדים עם זה :)

אבל עוד לא הצלחתי להבין מה אני מפעיל ישירות למסך מספר 2 (משחק - אי אפשר לגרור חלון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה קטע יותר בעייתי

יש משחקים שבהם אפשר לבחור באיזה מסך אתה רוצה שהם יעבדו. לרוב שם המסך הראשי יופיע בתור "שם הכרטיס מסך" והשם של המסך המשני יופיע בתור "שם הכרטיס מסך -Secondry"

זה לא מסובך, אתה תבין ברגע שתראה את זה. לדוגמא יש את האפשרות זאת במשחק מקס פיין.

יש גם תוכנות שעוזרות לך לשלוט על האפשרויות שנוצרות כאשר יש לך שני מסכים פעילים. זה כמעט עולם חדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה קטע יותר בעייתי

יש משחקים שבהם אפשר לבחור באיזה מסך אתה רוצה שהם יעבדו. לרוב שם המסך הראשי יופיע בתור "שם הכרטיס מסך"  והשם של המסך המשני יופיע בתור "שם הכרטיס מסך -Secondry"

זה לא מסובך, אתה תבין ברגע שתראה את זה. לדוגמא יש את האפשרות זאת במשחק מקס פיין.

יש גם תוכנות שעוזרות לך לשלוט על האפשרויות שנוצרות כאשר יש לך שני מסכים פעילים. זה כמעט עולם חדש :)

CS:S/HL2 יש את האפשרות ??

תוכל לתת לי שם או יותר של תוכנה כזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בHL2 אין אפשרות לשחק עם שני מסכים (לפחות עד כמה שידוע לי)

תוכנה שעוזרת לך לשלוט על שני המסכים (בשולחן העבודה) היא UltraMonitor

תריץ חיפוש בגוגל וכבר תמצא איך להוריד אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בHL2 אין אפשרות לשחק עם שני מסכים (לפחות עד כמה שידוע לי)

תוכנה שעוזרת לך לשלוט על שני המסכים (בשולחן העבודה) היא UltraMonitor

תריץ חיפוש בגוגל וכבר תמצא איך להוריד אותה

התכוונתי אם אפשר במשחק הזה לבחור באיזה מסך לשחק ולא לשחק בשתי מסכים.

לאחר עריכה:

לא נימצא משהו מעניין בחיפוש בגוגל ויאהו על המילה "UltraMonitor" וגם לא על "Ultra Monitor"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...