הממיר החדש של HOT - מה הוא שווה? (DOCSIS STB) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממיר החדש של HOT - מה הוא שווה? (DOCSIS STB)

Holy

Recommended Posts

איך אני יכול למצוא את ה-IP שלו?

החיבור רשת שלו פעיל (הנורה בסוויץ נדלקת) אבל הוא לא מדבר עם שרת DHCP

חיפשתי בגוגל ולא מצאתי כלום על הממיר הזה.

יש איזה פטנט?

זה שהנורה דולקת לא אומר הרבה.. זה יכול להעיד על סתם סגירת מעגל חשמלי.. פעם ממירים הגיעו עם חיבור שלא ממש עבד, ואני מניח שכך הדבר פה (איזה סיבה יש ל HOT להפיץ את המכשיר עם תמיכה כזו?)...

חוץ מזה, יש סיבה שקיבלת אותו ? (ביקשת החלפה ? התקנת עמדה חדשה ? או משהו אחר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה שיטה, היה אצלי פעם טכנאי שהעלה איזה מסך מוזר שהראה את האייפי של המכשיר... אין לי מושג איך מגיעים אליו, אבל אם זה קיים בממיר שלי (adb רגיל) אני בטוח שזה קיים גם אצלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לדרוש מה שאתה רוצה, רוב הסיכויים שלא תקבל.

הסיבה שהתקינו אותו היא שבכמה חודשים האחרונים מגיעים לפה יותר מידי טכנאים עם בעיות של פריזים ויותר מידי ציוד החולף פה עד שאמרתי די והודעתי שאני מבטל את השירות הדיגטלי.

אני רק מקווה שהממיר החדש באמת יפתור את הבעיה של הפריזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א. לכל מי שסקרן, הנה כתבה קצת ישנה על הממיר HOT+ שיושק בקרוב: http://www.nrg.co.il/online/4/ART/869/595.html

זה פשוט אותו ממיר כמו שמורן ואני קיבלנו רק שהוא מגיע עם וכנראה גם מעבד מהיר יותר. מעניין אם את הממירים שיש לנו אפשר יהיה ל-"שדרג" ולהוסיף באופן עצמאי. יותר מזה, הם מציינים בכתבה שהממיר מגיע עם יכולות חיבור למחשב ולאינטרנט כך שניתן להעתיק אליו וממנו קבצים והוא גם יכול לשמש כמודם לכל דבר. הבעיה שאולפני הסרטים והטלביזיה הביעו התנגדות אז האופציה לא עובדת, השאלה אם היא רק מנוטרלת או ממש לא קיימת בממירים עצמם, כי אם היא מנוטרלת אני מאמין שמישהו בטוח ימצא דרכים לעקוף את ההגבלה ולהפעיל אותן.

281.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן

ההוט+

בשמו האמיתי הוא hotPVR,

הממירים הם של חברת ובאפשרותם להקליט 5000 שעות,

בניגוד ל-yesmax יהיה אפשר להקליט 2 תוכניות בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו 0 פריזים

המעבר ערוצים והדפדוף בלוח המשדרים פשוט הרבה יותר מהיר

אני זוכר פעם הייתי בלוח משדרים עושה +24 שעות וזה היה זוחל, עכשיו זה הרבה יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...