949 נקודות ב3DMARK 05(עדכנתי דרייברים ועכשיו זה עומד על 1033)והשאלה נותרת בעינה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

949 נקודות ב3DMARK 05(עדכנתי דרייברים ועכשיו זה עומד על 1033)והשאלה נותרת בעינה.

shuy

Recommended Posts

עוד לקקן של ati הלוזרית של השנה בכול מיקרה זה כרטיס לא רע וג עכשיו אתה יכול לנצל אותו טוב אצלי יש בנתיים אותו כרטיס (אני מיתכוון להחליף )

ואחרי אוברקלוקינג חמוד ב 03 הוצאתי 6012 נקודות שזה פצצה לכרטיס הזה ב 05 הוצאתי 1800 נקודות קצת יותר אפילו מ6600 שזה נחמד ביותר

בקיצור תשפר אותו תיקרע לו את הצורה ותחליף אותו אחרי זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לקקן של ati  הלוזרית של השנה בכול מיקרה זה כרטיס לא רע וג עכשיו אתה יכול לנצל אותו טוב אצלי יש בנתיים אותו כרטיס (אני מיתכוון להחליף )

ואחרי אוברקלוקינג חמוד ב 03 הוצאתי 6012 נקודות שזה פצצה לכרטיס הזה  ב 05 הוצאתי 1800 נקודות  קצת יותר אפילו מ6600 שזה נחמד ביותר

אפשר לראות סקרינשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לקקן של ati  הלוזרית של השנה

כדאי שתתחיל לשמור על הפה שלך. זו עובדה שכרטיסי ה- FX מוציאים תוצאות גרועות ב- 3DMark05, זו לא עובדה שאני המצאתי וזה לא משהו שאמרתי בשביל לשכנע אנשים ש- ATI זה יותר טוב. אז כדאי מאוד שתתחיל להירגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עוד מה שאתה שקרן,חבר שלי עם אובר קלוק חייתי לכרטיס וצריבות ביוס שונות ומערכת באובר קלוק תמידי ל-3000 64 ביט s939 הוציא 1300 וגם הוא בקושי עבר את הבדיקה עם כל האובר קלוק הזה......אני רוצה לראות שהבאת 1800 תוכיח לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לקקן של ati הלוזרית של השנה בכול מיקרה זה כרטיס לא רע וג עכשיו אתה יכול לנצל אותו טוב אצלי יש בנתיים אותו כרטיס (אני מיתכוון להחליף )

ואחרי אוברקלוקינג חמוד ב 03 הוצאתי 6012 נקודות שזה פצצה לכרטיס הזה ב 05 הוצאתי 1800 נקודות קצת יותר אפילו מ6600 שזה נחמד ביותר

FUNBOY איך זה יכול להיות שכרטיס 5900XT שמשתווה לR9800P במחיר ו"בביצועים" מוציא פי 2 וחצי פחות ממנו ב3DMARK05..

זה רק אומר שסדרת הFX ממש גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...