בהמשך לתרד על תחליפי קולה, *56K WARNING *Project :CC uber alles - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהמשך לתרד על תחליפי קולה, *56K WARNING *Project :CC uber alles

KvodHagab

Recommended Posts

עוד בן למשפחת חייטובסקי נכנס לסטטיסטיקה. :xyxthumbs:

מיניבאר, קרטון בקבוקי קולה מזכוכית, מה עוד?... קופאית של מקדונלדס שיושבת מחוץ לחלון ומחכה שתזמין משו?...

My dream :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הקולה יותר טעימה מבקבוק זכוכית... אני לא יודע אם זה פסיכולוגית אבל הרבה מהחברים שלי יסכימו איתי בקשר לזה.

אני רק רוצה לציין שכל דבר יכול להיות ממכר גם פסיכולוגית וגם כימית - הגוף כבר מתרגל לחומר הזה ולאחר שהוא התרגל לפרק אותו כל יום ויודע לעשות תהליכים יותר מהירים ככה הגוף יבקש עוד מהנוזל הזה בדיוק כמו שקורה באלכוהול.

עוד משהו - אני אישית תמיד הייתי מכור לקולה אבל תבינו תשתו מים זה יותר טעים.. קולה אני עדיין שותה לפעמים ועזבו לא קשור ולא קשור משקל אצלי אישית הם טובים מאוד ואני עדיין שותה מים במקום קולה כי פשוט זו הרגשה טובה יותר! קולה האמת גם בריאה אבל לא בכמויות מוגזמות משום שיש בקולה CO2 אבל עזבו.. בקיצור כל פעם שבא לכם קולה קחו כוס מלאו אותה במים קרים ושתו ותראו שזה יותר טוב מקולה במיוחד בגלל שקולה גורמת לטעם מוזר בפה וגם לריח פה רע אצל חלק מהאנשים. מים יותר טעימים ובריאים ואתם תרגישו יותר טוב עם המים גם פחות רעבים משום שהמון אנשים מפרשים את היובש בפה לרעב וזה קורה במימדים הכי גדולים באמריקה ששם מספר האנשים המיובשים הכי גדול והם מפרשים את זה לרעב ואתם יודעים כבר מה קורה בהמשך :-) הקולה מסייעת לתחושה הזאת וגם לא מעבירה את תחושת הצימאון שהיא לא ממש כיפית ועדיף מים שגם יגרמו לכם להרגיש יותר טוב מבחינת רעב, צימאון, הרגשה כללית טובה יותר ועוד הרבה דברים שאני מעדיף לא להזכיר כי אני מרגיש שחפרתי בנושא יותר מידי אז בקיצור הפנימו את מה שרשמתי וזהו!

ד"א, קולה בלי הצבע מאכל בצבע ירוק ואם אני לא טועה זה ירוק קצת זוהר   :screwy: נראה כמו כימיקל  :-*

עריכה :

לדעתי המיצים של פריגת גם טעימים אם לא יותר וגם הם קרירים כאלה וטעימים תנסו ותראו מה ההרגשה... גם אם אתם רוצים להגמל לאט בלי כל החפירות שלי פשוט אל תשימו קולה במקרר וככה זה יוריד לכם את החשק [לי זה לא עזר כי היה לי קרח :-) ההורים ניסו את זה בשביל לגרום לי להגמל] ואז תראו מיצים טעימים :-P שלאט לאט היד שלכם תגש אליהם ותמזוג לכם קצת מה"חומר" ותטעמו ויהיה לכם טעים! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הקולה יותר טעימה מבקבוק זכוכית... אני לא יודע אם זה פסיכולוגית אבל הרבה מהחברים שלי יסכימו איתי בקשר לזה.

אני רק רוצה לציין שכל דבר יכול להיות ממכר גם פסיכולוגית וגם כימית - הגוף כבר מתרגל לחומר הזה ולאחר שהוא התרגל לפרק אותו כל יום ויודע לעשות תהליכים יותר מהירים ככה הגוף יבקש עוד מהנוזל הזה בדיוק כמו שקורה באלכוהול.

עוד משהו - אני אישית תמיד הייתי מכור לקולה אבל תבינו תשתו מים זה יותר טעים.. קולה אני עדיין שותה לפעמים ועזבו לא קשור ולא קשור משקל אצלי אישית הם טובים מאוד ואני עדיין שותה מים במקום קולה כי פשוט זו הרגשה טובה יותר! קולה האמת גם בריאה אבל לא בכמויות מוגזמות משום שיש בקולה CO2 אבל עזבו.. בקיצור כל פעם שבא לכם קולה קחו כוס מלאו אותה במים קרים ושתו ותראו שזה יותר טוב מקולה במיוחד בגלל שקולה גורמת לטעם מוזר בפה וגם לריח פה רע אצל חלק מהאנשים. מים יותר טעימים ובריאים ואתם תרגישו יותר טוב עם המים גם פחות רעבים משום שהמון אנשים מפרשים את היובש בפה לרעב וזה קורה במימדים הכי גדולים באמריקה ששם מספר האנשים המיובשים הכי גדול והם מפרשים את זה לרעב ואתם יודעים כבר מה קורה בהמשך :-) הקולה מסייעת לתחושה הזאת וגם לא מעבירה את תחושת הצימאון שהיא לא ממש כיפית ועדיף מים שגם יגרמו לכם להרגיש יותר טוב מבחינת רעב, צימאון, הרגשה כללית טובה יותר ועוד הרבה דברים שאני מעדיף לא להזכיר כי אני מרגיש שחפרתי בנושא יותר מידי אז בקיצור הפנימו את מה שרשמתי וזהו!

ד"א, קולה בלי הצבע מאכל בצבע ירוק ואם אני לא טועה זה ירוק קצת זוהר   :screwy: נראה כמו כימיקל  :-*

עריכה :

לדעתי המיצים של פריגת גם טעימים אם לא יותר וגם הם קרירים כאלה וטעימים תנסו ותראו מה ההרגשה... גם אם אתם רוצים להגמל לאט בלי כל החפירות שלי פשוט אל תשימו קולה במקרר וככה זה יוריד לכם את החשק [לי זה לא עזר כי היה לי קרח :-) ההורים ניסו את זה בשביל לגרום לי להגמל] ואז תראו מיצים טעימים :-P שלאט לאט היד שלכם תגש אליהם ותמזוג לכם קצת מה"חומר" ותטעמו ויהיה לכם טעים!  :jump:

קולה לא ירוקה, הצבע המקורי של המשקה, או לייתר התרופה שכיום אנחנו שותים אותה בתור קולה היה ירקרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Been there, done that, אפילו הייתה כאן תמונה פעם (בת'רד של תמונות החדרים) של החדר שלי עם המקרר ועליו כל

נבלות הבקבוקים שלא השכילו להתנגד למטורף אדום העיניים, וכך מצאו עצמם מבותקים ונצרכים.

כך למעשה סיימתי את על Realistic ביחד עם חבר, תוך כדי צריכת בקבוק אחר בקבוק עד 8 בבוקר באיזה סופשבוע אחד (מעל 12 שעות משחק

רצופות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...