שיטות מהירות לפיתוח גוף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטות מהירות לפיתוח גוף

patrik

Recommended Posts

שלום לכם, אני בן אדם בעל מבנה בינוני, לא שמן ולא רזה

אני רוצה לפתח את הגוף בבית (בלי חדריי כושר) בתרגיליי אימון וחיטוב הגוף (יש לי משקולת 4 קילו אבל אני לא חושב שאני צריך אימון לידיים חזקות)

סה"כ אני רוצה דגש על אימון והורדת היקף הבטן וחיזוק החזה

גם לא רוצה חומרים ואבקות חחח

אם מישהו יוכל לתת לי שיטות אפקטיביות לאימון בעל תוצאות כמה שיותר מהירות

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין פיתוח גוף במהירות בלי לגרום לעצמך נזק. פיתוח גוף לוקח המון זמן והשקעה: תוצאות ראשוניות ניתן לראות אחרי 3 חודשים של השקעה ורק אחרי יותר מחצי שנה אפשר לראות גוף מפותח.אני ממליץ לך להיעזר בפורום חדרי בתפוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מהיום, לתקופת זמן של שבועיים לעשות מידי בוקר וערב 5 שכיבות סמיכה ו20 כפיפות בטן,משם , אם אתה מרגיש מוכןתעבור ל50 כפיפות מידי בוקר וערב ו10 שכיבות סמיכה מידי בוקר וערב, משם אחרי חודש חודשיים תעבור ל100 כפיפות ו40 שכיבות סמיכה מדי בוקר וערב,אני נמצא בשלב של ה100 על 40 וזה נעשה בדיחה(לא התחלתי עם 20 על 5,אבל אני חושב שכדאי להתחיל ככה על מנת להרגיל את הגוף).

אני מניח שעל אובר קלוק שמעת,תיישם ;D ;).

אני נורא ממליץ לעבוד הרבה הרבה הרבה עם אופניים בד בבד,ככה אני התחלתי(10 קילומטר הלוך עד הים ברכיבה מהירה 100 כפיפות ו30 מתח במתקנים שם וחזרה 10 ק"מ ברכיבה בינונית,אבל אז נפלתי קורבן לאל"צ...:().

אני מניח שיש אינספור מדריכים, אבל עצה ממישהו עם ניסיון שווה יותר,לדעתי לפחות

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תהייה בעניינים שזה יקח לך לפחות חצי שנה של מאמצים וגם אחרי זה זה בטח לא יראה כמו שחלמת . שרירי הבטן והחזה הם שרירים גדולים שקשה לפתח אותם וקשה לראות תוצאות בזמן קצר. במיוחד הבטן. תתחיל לאט ולא בבת אחת כי אחרת אתה תגרום לעצמך הרבה בעיות . תתחיל לעשות כפיפות בטן בכל מיני סוגים.

ובשביל החזה תעשה שכיבות סמיכה אבל חשוב שהידיים יהיו רחוקות מאוד אחת מהשניה. לאט לאט תתקדם ותוסיף תרגלים לאימון. אל תתאמן הרבה זמן ביום על אותו שריר וגם לא יום אחרי יום. אגב הייתי ממליץ לך לעשות גם מתח ותעבוד עם המשקולות לידים . בהצלחה .

ולזה שמעליי אתה טוען שאתה עושה 30 מתח ו 40 שכיבות סמיכה? לא שמעתי על דבר כזה בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

אז ככה, אתה רוצה לגדול תתחיל לקרוא מאמרים וכתבות ותלמד לעבוד נכון והכי הכי חשוב מהכל, תזונה.

את הגוף בונים במטבח.

אי אפשר לפרט על רגל אחת איך עושים את זה. כנס ל http://www.israelbody.org

תקרא מאמרים ותחכים.

אגב, מיליון כפיפות בטן לא "ישרפו את השומן בבטן". שומן נשרף גלובלית בכל הגוף ותלוי בגנטיקה שלך. שריפת שומן מתבצעת ע"י פעילות אירובית.

למעשה, להפך הוא הנכון. בטווח הקצר ריבוי כפיפות בטן יגרום לפיתוח סיבולת בשריר הישר בטני, אבל לטווח הארוך תגרום לשמירה על מצב קיים (שלא לדבר על החלשת השריר) ועבודה מיותרת ולחינם. ובטח ובטח לא לעבוד על אותו שריר במשך כל השבוע רצוף, הגוף גדל במנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תהייה בעניינים שזה יקח לך לפחות חצי שנה של מאמצים וגם אחרי זה זה בטח לא יראה כמו שחלמת . שרירי הבטן והחזה הם שרירים גדולים שקשה לפתח אותם וקשה לראות תוצאות בזמן קצר. במיוחד הבטן. תתחיל לאט ולא בבת אחת כי אחרת אתה תגרום לעצמך הרבה בעיות . תתחיל לעשות כפיפות בטן בכל מיני סוגים.

ובשביל החזה תעשה שכיבות סמיכה אבל חשוב שהידיים יהיו רחוקות מאוד אחת מהשניה. לאט לאט תתקדם ותוסיף תרגלים לאימון. אל תתאמן הרבה זמן ביום על אותו שריר וגם לא יום אחרי יום. אגב הייתי ממליץ לך לעשות גם מתח ותעבוד עם המשקולות לידים . בהצלחה .

ולזה שמעליי אתה טוען שאתה עושה 30 מתח ו 40 שכיבות סמיכה? לא שמעתי על דבר כזה בחיים.

אתה מוזמן לבוא ולבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחס בין שרירי הגב שלך לבין שרירי הידיים מוזר. אם אתה עושה 30 מתח, אז אתה יכול לעשות 100 שכיבות סמיכה בקלות.

אני יכול לעשות 100~ שכיבות סמיכה, אבל 20+ מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות , אהבתי את התגובות המנחות איך את האימון  :)

המצב הוא כזה, כבר חודש (אולי יותר) אני מתאמן בבית . מהתחלה הצלחתי כ12 שכיבות שמיכה ו50 כפיפות בטן , עכשיו אני מצליח 26 שכיבות שמיכה וכ150 כפיפות בטן .

אני מתאמן יום יום כמאט= בבוקר מ6-7 ובלילה מ00:00 עד 2:00 .

זה בסדר?

מישהו יכול להגיד לי שיטות יותר טובות אם עשיתי משהו פסול או לא יעיל כל כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

אל תתאמן בלילה

זה לא עוזר בגרוש ורק מפריע לך לישון

ואל תתאמן כל יום ברציפות

גם השרירים צריכים מדיי פעם יום מנוחה לבנות את עצמם

תעבוד 3-4 ימים בשבוע ואחריי כל אימון תעשה לך איזה חביתה משתי ביצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממליץ להתאמן כל יום.וזה גם יותר מידי זמן ביום. אתה לא עובד על הרבה שרירים וזה לא טוב לעבוד כל כך הרבה על אותו שריר.  מה גם שרצוי לתת לשריר לנוח וככה הוא מתפתח. תאכל הרבה חלבונים זה חשוב!!! תכניס טונה למשל לתפריט שלך והרבה. ואם יש לך כרגע בטן קצת מלאה תעשה קודם דיאטה ורק אז תעשה כפיפות בטן.  ותתחיל לעשות את השכיבות סמיכה שלך רחבות (מרחק גדול מאוד בין הידיים ) בהתחלה יהיה לך קשה אבל אתה רוצה לעבוד על חזה לא???

ואלקטריק בום איזה מין דבר זה שאתה עושה 40 שכיבות סמיכה ו 30 מתח??? השאלה איך אתה עושה. יש את האלה שמתנדנדים כמו זונה במתח ולוקחים תנופה עם הרגליים ואז זה שונה.  40 שכיבות סמיכה גם סבתא שלי עושה עם יד קשורה מאחורי הגב. אבל 30 מתח זה הרבה. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותתחיל לעשות את השכיבות סמיכה שלך רחבות (מרחק גדול מאוד בין הידיים ) בהתחלה יהיה לך קשה אבל אתה רוצה לעבוד על חזה לא???

בדיוק הפוך - ידיים רחבות (כפול רוחב כתפיים) עובד על השכמות, ידיים צמודות ("יהלום") עובד על שרירי החזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתאמן בלילה זה "לא עוזר בגרוש" ?!

ובקשר לכפיפות בטן, אני לא חושב שהוא יראה תוצאות אם הוא יתחיל ב20 ויעלה ל100.... 100 זה לא מורגש.

תתחיל בכמה שאתה יכול, אם אף פעם לא עשית בטח תצליח 50-60, תעלה תוך שבוע ל150-250, אחרי שבועיים-שלושה תעלה ל450-550.

נראה לי שאפשר לעצור ב500 כפיפות בטן, לא צריך יותר מידי, וזה לא ממש בריא להגזים.

ואל תעשה תאימון יותר מידי מהר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...