מה זה פריימים ב-FPS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה פריימים ב-FPS

nore0

Recommended Posts

רוב מסכי המחשב תומכים ב75HZ אז בתכלס אני לא צריך כרטיס מסך שיתן לי יותר מ75FPS?

רוב משחקי המחשב יכולים לעבוד בכל קצב שתכפה עליהם (עם תוכנה כמו REFRESH LOCK), שזה יכול להגיע גם ל 100HZ אם רוצים. לגבי מה שאתה רוצה, זה שאלה של מחשבה לעתיד גם.. כי משחק שהיום רץ ב FPS מסויים, הדור הבא ירוץ בהרבה פחות. אתה יכול לשחק בלי VSYNC ואז מה שיקרה, אם המשחק יעבוד בקצב לא מסונכרן עם המסך, תראה את אפקט ה TEARING (חלק מהמסך יהיה עם תמונה ישנה וחלק עם החדשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נגיד יש לי משחק שאני מקבל בו 100FPS אבל מסך שהוא מקס 75HZ אז עדיף לי להעלות פילטרים ככה שאני אקבל 75FPS ותמונה יותר טובה?

לא בהכרח, למה יתכן שיהיו מקומות במשחק שהפילטרים יכבידו והוא ירד הרבה פחות מזה.. פשוט תדליק VSYNC וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי למאפייני תצוגה

קצב רענון המסך אצלי הוא ב-60 HERTZ אם אני ישנה ל-75 או 85 אז המשחק ירוץ יותר חלק

מה זה אומר 60 75 85 HERTZ מה זה עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי למאפייני תצוגה

קצב רענון המסך אצלי הוא ב-60 HERTZ אם אני ישנה ל-75 או 85 אז המשחק ירוץ יותר חלק

מה זה אומר 60 75 85 HERTZ מה זה עושה ?

דבר ראשון, כדאי תמיד בעבודה במחשב כללית לעבוד על קצב רענון של יותר מ 60.. זה יותר בריאותי ויותר טוב.. אני אישית עובד על 100 אבל זה תלוי בכל מני גורמים.. תנסה 85 או 72... עכשיו במשחקים, לרוב לא איכפת להם מה אתה שם והם חוזרים ל 60, אז בשביל זה אני ממליץ על הורדת תוכנה כמו REFRESHLOCK ולקבוע שם את קצב הרענון שאתה רוצה במשחקים...

לגבי מה זה עושה, תחפש פה בפורום על קצב רענון, דנו בזה לא מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...