כמה יעלה ה-R300? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה ה-R300?

sxs

Recommended Posts

בואנה אתה לא יודע מה אתה מדבר בכלל,אתה צריך לומר לאיש הזה תודה שהוא המציא בכלל את הזאנר הזה,האיש הזה תרם כל כך הרבה לתחום משחקי המחשב וללא ספק הוא המתכנת הטוב בעולם למנועים גרפיים ואין בכלל ספק בכך,ואיך אתה יכול להשוות את המנוע של דום3 למנוע של מקס פיין(עם כל הכבוד למקס),ומה זה משנה מה המפתחים שאתה מכיר חושבים הבן אדם מוכשר להפליא.

ואם כבר עוד תגובה אז לא יזיקו עוד קצת מדום3

doom2.jpg

doom1.jpg

doom3.jpg

צריך לציין שהתמונות האלה הן מהמצגת של והן על רמת פירוט בינונית(לא שזה נראה עליהן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואנה אתה לא יודע מה אתה מדבר בכלל,אתה צריך לומר לאיש הזה תודה שהוא המציא בכלל את הזאנר הזה,האיש הזה תרם כל כך הרבה לתחום משחקי המחשב וללא ספק הוא המתכנת הטוב בעולם למנועים גרפיים ואין בכלל ספק בכך,ואיך אתה יכול להשוות את המנוע של דום3 למנוע של מקס פיין(עם כל הכבוד למקס),ומה זה משנה מה המפתחים שאתה מכיר חושבים הבן אדם מוכשר להפליא.

hehe המציא את הזאנר הזה? משחקי פעולה גוף ראשון?

האדם מוכשר. אבל הוא לא אליל יווני.

הוא המפתח הטוב בעולם? הוא המפתח היחיד ש 90% מהגימרים מכירים, (אתה מכיר מישהו אחר?)

הוא המפתח שמקבל הכי הרבה תשומת לב... את זה אני יתן לך. הכי טוב? בשלישיה הראשונה.

המנוע של מקס פיין יצא שנתיים לפני שהמנוע של DOOM3 יצא ופעל על כרטיסי מסף הרבה פחות אקסטרבגנטים מ R300.

חוץ מזה שאני חושב ש UNREAL 2003 ו UNREAL2 יותר יפים. ועדיין לא ראיתי ששמת שמשוות אותם לדום 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אשמתי שיש בעייה והתמונות לו מוצגות טוב,אבל בכל זאת כל כל קשה לך לעשות קליק ימני ולראות את הכתובת?

חוץ מזה המנוע של מקס פיין הרבה יותר חלש מהמנוע של דום3,אם לא שמת לב במנוע של מקס אתה רק בסביבות סגורות ולא פתוחות ולכן איך כל כך הרבה פוליגונים לחשב וזה לא מעמיס,הייתי רוצה לראות את המנוע הזה בפעולה בשטחים פתוחים לארות מה הוא שווה.

ובקשר לזה שאמרת ש90 אחוז מן האנשים מכירים אותו זה הזכות ולא בצדק זאת אומרת הוא יצר לעצמו שם ומוניטין זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על שטחים פתוחים אז המנוע של סיריוס סאם עושה את זה מצוין... :hi::jump:

נכון,המנוע של סירייס סם מנוע טוב מאוד אך ממש לא אהבתי את השימוש שעושים בו המשחק משום שהכל כזה צבעוני ולא אמיתי כזה,אם תסתכל על וולפנשטיין הכל חשוך וקודר כמו שצריך להיות וזה פשוט נראה יותר אמיתי וחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שראיתי את התמונות , אני באמת חושב שהמשחק ירוץ די טוב על הכרטיס מסך שלי , הוא לא ננראה חזק באופן משמעותי מהמנוע של מקס

פיין , נראה לי שכל הקטע של ג'ון מרמק עם ה r300 הוא סתם גימיק, הרי משחק שלא ירוץ טוב על כרטיסים כמו gf4 ti לא יקנו אותו , מכיון שלא כל הגיימרים יקנו כרטיס ב300 דולר כדי שיוכלו לשחק באופן נורמלי משחק אפילו שקוראים לו דןם 3 .

אבל המשחק יצא עוד שנה ( יהיו לו בטח כמה דחיות של חודשים\שנים ) וכמו שציינתי יצאו עוד כמה כרטיסים גראפיים חדשים עד שנגיע ליום הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם YUVYUV בכלל.

המשחק DOOM3 ירוץ בצורה חלקה לגמרי על ה R300. עם ההגדרות הגבוהות ביותר.

הסביה שהם לא הציגו אותו בהגדרות הגבוהות ביותר ב היא אך ורק בגלל בעיות דריברים עם כרטיס שהיה כמה חודשים הרחק משחרור.

אני חושב שכרטיסים כמו 4 Ti ו Radeon 8500 וגם 3 יריצו את המשחק כמו שצריך ובהחלט לא על הרמות הנמוכות

שלו. טווח הכרטיסים שיריצו את המשחק הוא בים 2 MX לבין R300. וככה גם ההגדרות שבו תוכלו להריץ אותו.

השארה שלך בלבד. הדריברים והמנוע רחוקים מלהיות גמורים.

אין שום סיבה שהוא לא ירוץ כמו שצרים על כרטיסים שיצאו השנה. בעיקר שאם תשאלו אותי הגרפיקה של המשחק לא הרבה יותר טובה ממה שכבר רואים היום UT2003 למשל. שבהחלט מספק ביצועים טובים עם כרטיסי ימינו.

חה. זה מה שאתה חושב... הרצת את UT2003 אצלך כדי לראות את זה?

UT2003 לא מדהים כמו שאתה חושב... זה בדיוק כמו שהיה בסיבוב הקודם בין ID ל- Epic הראשונה הוציאה מנוע יפה יותר וגם כבד יותר מבחינת דרישות והשנייה מנוע פחות יפה עם דרישות מערכת נורמליות.

בנימה אחרת אני חושב שה R300 יהיה מהיר בכ 30%~ מה 4 Ti4600 בהסתמך על כך שזה תואם את השמועות בתקשורת על ביצועי ה 3Dmark שלו. כמו כן למרות שיש לו קצב מילוי גדול תאורטית פי 4 משל GeForce 4 או 8500 בעל מהירות שעון דומה, אין נתונים ברורים על הצד הגאומטרי של הכרטיס, פרט לנתון הסטאטי של 150 מיליון משולשים לשניה, שאומר מעט מאוד כיוון שאלו מרונדרים בתנאיים אופטימלים בלי שום פעולה מהמנוע הטקסטוראלי או המנוע הגאומטרי המתוכנת של הכרטיס. ויכול להיות שפה צוואר הבקבוק.

שאני אפנה אותך לעובדה ש GF2, GF3 ו- GF4 מקבלים את אותו הניקוד ב- 3Dmark2000 ?

חוץ מזה שאני חושב ש UNREAL 2003 ו UNREAL2 יותר יפים. ועדיין לא ראיתי ששמת שמשוות אותם לדום 3.

U2 ייתבסס על גרסה חדשה יותר של מנוע ה- 'Unreal'... הוא יהיה באמת דבר יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... המושג "המפתח הכי חשוב בהסטוריה של המשחקים" הוא מאוד סובייקטיבי...

לדעתי סיד מאייר הוא המפתח הכי חשוב בגלל שהוא פיתח את המשחק שאני הכי אוהב: Civilization, שגם נחשב לאחד המשחקים הטובים ביותר בהסטוריה אם לא הטוב ביניהם (לפחות בתחום האסטרטגיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשו אותו משחק ציבעוני בשביל להנות לחסל את המפלצות... וחוץ מזה כשדום יצא אתה תלמד מ זה משחק מפחיד וקודר, RTCW סתם משחק דפוק ומשעמם (דעתי... 8))

למדתי כבר מה זה משחק מפחיד וקודר כשיצא AVP2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... המושג "המפתח הכי חשוב בהסטוריה של המשחקים" הוא מאוד סובייקטיבי...

לדעתי סיד מאייר הוא המפתח הכי חשוב בגלל שהוא פיתח את המשחק שאני הכי אוהב: Civilization, שגם נחשב לאחד המשחקים הטובים ביותר בהסטוריה אם לא הטוב ביניהם (לפחות בתחום האסטרטגיה).

נו באמת כולם יודעים שדיברנו פה על מנועים גרפיים תלת מימדיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...