כמה יעלה ה-R300? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה ה-R300?

sxs

Recommended Posts

אבל מה מבאס לכמעט כולנו יש לוח שתומך בAGP 4 והR300 יעבוד בAGP 8 אז לא נוכל לחוות את כל כוחו.

בכל מקרה לא תוכל לחוות את כל כוחו, אלא אם כן יש לך מעבד 2.4A שמחכה להמהרה ל-4GHz או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לכם שרק כרטיסי R300, NV30 ו-GF4 יריצו את המשחק ?!?

ציטוט מדברי קארמק:

לקוח מ-GameSpy:

Source: http://www.gamespy.com/e32002/pc/carmack/index2.shtml

Carmack: There are interesting things to be said about the upcoming cards, but NDAs will force me to just discuss the available cards.

In order from best to worst for Doom:

I still think that overall, the GeForce 4 Ti is the best card you can buy. It has high speed and excellent driver quality.

Based on the feature set, the Radeon 8500 should be a faster card for Doom than the GF4, because it can do the seven texture accesses that I need in a single pass, while it takes two or three passes (depending on details) on the GF4. However, in practice, the GF4 consistently runs faster due to a highly efficient implementation. For programmers, the 8500 has a much nicer fragment path than the GF4, with more general features and increased precision, but the driver quality is still quite a ways from Nvidia's, so I would be a little hesitant to use it as a primary research platform.

The GF4-MX is a very fast card for existing games, but it is less well suited to Doom, due to the lower texture unit count and the lack of vertex shaders.

On a slow CPU with all features enabled, the GF3 will be faster than the GF4-MX, because it offloads some work. On systems with CPU power to burn, the GF4 may still be faster.

The 128 bit GF2 systems will be faster than the Radeon-7500 systems, again due to low level implementation details overshadowing the extra texture unit.

The slowest cards will be the 64 bit and SDR ram GF and Radeon cards, which will really not be fast enough to play the game properly unless you run at 320x240 or so

ככה שנראה שכל עוד יש לכם 3 ומעלה תוכלו לשחק במהירות סבירה, וגם חוץ מזה, בקרוב הוזלה בכרטיסי 8500 עקב כניסת RV250 ו-RV300, שלפי דברי קארמק יוכלו להפעיל את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה מבאס לכמעט כולנו יש לוח שתומך בAGP 4 והR300 יעבוד בAGP 8 אז לא נוכל לחוות את כל כוחו.

בכל מקרה לא תוכל לחוות את כל כוחו, אלא אם כן יש לך מעבד 2.4A שמחכה להמהרה ל-4GHz או משהו כזה...

בול שיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר יש פה מוכנים 1500 שקל ועד אז יהיה לי עוד.....אבל אנשים למה להתנפל ישר על ה R300 שנראה ממש ממש מבטיח,אולי הוא יאכזב? ואולי אנחנו מצפים ממנו ליותר מדי? ואולי ה NV30 יעבור אותו? לדעתי הכי כדארי יהיה לחכות לבנצ'ים שיגיעו עם דום3 ולראות מי משני הכרטיסים האלו ייקח כי רוב המשחקים בשווים ב3 שנים הבאות יהיו מבוססים על המנוע הזה.

אתה בסדר? אתה רוצה לחכות שנה כדי לבדוק כרטיס שיוצא עוד חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grlaugh.gifgrlaugh.gifgrlaugh.gifgrlaugh.gifgrlaugh.gifgrlaugh.gifgrlaugh.gif

מוהאהאהא!

ורק אני חסכתי שנתיים למחשב העל שלי!

אני ידווח איך הR-300 מתנהג בכוחו ה"מלא". :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר יש פה מוכנים 1500 שקל ועד אז יהיה לי עוד.....אבל אנשים למה להתנפל ישר על ה R300 שנראה ממש ממש מבטיח,אולי הוא יאכזב? ואולי אנחנו מצפים ממנו ליותר מדי? ואולי ה NV30 יעבור אותו? לדעתי הכי כדארי יהיה לחכות לבנצ'ים שיגיעו עם דום3 ולראות מי משני הכרטיסים האלו ייקח כי רוב המשחקים בשווים ב3 שנים הבאות יהיו מבוססים על המנוע הזה.

מה????? למה לחכות שנה ? מה אתה קונה את הכרטיס בשביל דום?

עד שדום יצא יצאו עוד הרבה משחקים טובים שינצלו טוב מאוד את הכרטיס שלך. אז אל תמתין לדום.

נ.ב. עד שיצא דום אנחנו נזכה לשדרג את הכרטיס מסך שלוש פעמים לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזכור לי הוא אמור לצאת לקראת סוף אוגוסט, אני אנסה למצוא קישור בעניין...

חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי את הקישור המבוקש, בכל מקרה, זכור לי מאיפשהו תאריך יציאה של סוף אוגוסט :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד דום אולי יצא כרטיס חדש יותר מ r300 .....

מה זאת אומרת "אולי"? ברור! NV30 יהיה אחד מהם...

דן:

1. סוף אוגוסט זה לא בדיוק עוד חודש..

2. גם לי זכור סוף אוגוסט מאיזושהי שמועה, אבל אני לא נראה לי שיש סיכוי ש-ATI יעמדו בתאריך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה????? למה לחכות שנה ? מה אתה קונה את הכרטיס בשביל דום?

עד שדום יצא יצאו עוד הרבה משחקים טובים שינצלו טוב מאוד את הכרטיס שלך. אז אל תמתין לדום.

נ.ב. עד שיצא דום אנחנו נזכה לשדרג את הכרטיס מסך שלוש פעמים לפחות

בן אדם תקופת משחקי מבוססי קוויק3 חלפה מהעולם....אני לא יודע על משחק חדש מבוסס על מנוע זה,כל המשחקים היותר עתידיים יהיו מפותחים על המנוע של דום3 ומבחינתי אני אצטרך כרטיס יותר טוב להריץ אותם כמו מרבית מאנשים הפורום ואנשי העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם YUVYUV בכלל.

המשחק DOOM3 ירוץ בצורה חלקה לגמרי על ה R300. עם ההגדרות הגבוהות ביותר.

הסביה שהם לא הציגו אותו בהגדרות הגבוהות ביותר ב E3 היא אך ורק בגלל בעיות דריברים עם כרטיס שהיה כמה חודשים הרחק משחרור.

אני חושב שכרטיסים כמו GeForce 4 Ti ו Radeon 8500 וגם GeForce 3 יריצו את המשחק כמו שצריך ובהחלט לא על הרמות הנמוכות

שלו. טווח הכרטיסים שיריצו את המשחק הוא בים GeForce 2 MX לבין R300. וככה גם ההגדרות שבו תוכלו להריץ אותו. אין שום סיבה שהוא לא ירוץ כמו שצרים על כרטיסים שיצאו השנה. בעיקר שאם תשאלו אותי הגרפיקה של המשחק לא הרבה יותר טובה ממה שכבר רואים היום UT2003 למשל. שבהחלט מספק ביצועים טובים עם כרטיסי ימינו.

בנימה אחרת אני חושב שה R300 יהיה מהיר בכ 30%~ מה GeForce 4 Ti4600 בהסתמך על כך שזה תואם את השמועות בתקשורת על ביצועי ה שלו. כמו כן למרות שיש לו קצב מילוי גדול תאורטית פי 4 משל 4 או 8500 בעל מהירות שעון דומה, אין נתונים ברורים על הצד הגאומטרי של הכרטיס, פרט לנתון הסטאטי של 150 מיליון משולשים לשניה, שאומר מעט מאוד כיוון שאלו מרונדרים בתנאיים אופטימלים בלי שום פעולה מהמנוע הטקסטוראלי או המנוע הגאומטרי המתוכנת של הכרטיס. ויכול להיות שפה צוואר הבקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסביה שהם לא הציגו אותו בהגדרות הגבוהות ביותר ב היא אך ורק בגלל בעיות דריברים עם כרטיס שהיה כמה חודשים הרחק משחרור.

אני חושב שכרטיסים כמו 4 Ti ו Radeon 8500 וגם 3 יריצו את המשחק כמו שצריך ובהחלט לא על הרמות הנמוכות

שלו. טווח הכרטיסים שיריצו את המשחק הוא בים 2 MX לבין R300. וככה גם ההגדרות שבו תוכלו להריץ אותו. אין שום סיבה שהוא לא ירוץ כמו שצרים על כרטיסים שיצאו השנה. בעיקר שאם תשאלו אותי הגרפיקה של המשחק לא הרבה יותר טובה ממה שכבר רואים היום UT2003 למשל. שבהחלט מספק ביצועים טובים עם כרטיסי ימינו.

בנימה אחרת אני חושב שה R300 יהיה מהיר בכ 30%~ מה GeForce 4 Ti4600 בהסתמך על כך שזה תואם את השמועות בתקשורת על ביצועי ה שלו. כמו כן למרות שיש לו קצב מילוי גדול תאורטית פי 4 משל 4 או 8500 בעל מהירות שעון דומה, אין נתונים ברורים על הצד הגאומטרי של הכרטיס, פרט לנתון הסטאטי של 150 מיליון משולשים לשניה, שאומר מעט מאוד כיוון שאלו מרונדרים בתנאיים אופטימלים בלי שום פעולה מהמנוע הטקסטוראלי או המנוע הגאומטרי המתוכנת של הכרטיס. ויכול להיות שפה צוואר הבקבוק.

אני לא מסכים איתך בחלק מן הדברים.

סביר להניח ש R300 באמת יריץ את דום3 על הכל הכי גבוה חלק אך בהחלט לא גיפורס4 וממש לא גיפורס3,גיפורס 4ברמה הכי גבוהה יצטרך לרדת לרזולוציה של 1024 768 וגיפורס 3 לא נראה לי יהיה מסוגל בכלל לסחוב רמת פרטים כזאת ויצטרך לרדת לבינוני ו800 על 600.

קארמק גם אמר שכל הכרטיסים "היותר חלשים וישנים" כמו גיפורס2 אמאיקס יריצו את המשחק על פירוט הכי נמוך והרזולוציה הכי נמוכה.

מה שווה לקנות את המשחק אם אתה לא תהנה ממנו?ודום3 בהחלט הרבה יותר חזק מן המנוע של אנריל החדש למה אני משחק באנריל החדש והמנוע אמנם מרשים אך לא מהווה בעייה לגיפורס4 ודום3 בהחלט יהווה בעיה,הוא הולך לשנות את פני הגרפיקה במשחקים ולתמיד.

אתה משווה את התמונה הזאתי של דום3 לאנריל?

doom4.jpg

תמונה מאנריל

shot02.jpg

בקיצור שני המנועים חזקים להפליא אבל דום3 לוקח בגדול,זה נראה כמו צילון לא כמו גקפיקה של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסביה שהם לא הציגו אותו בהגדרות הגבוהות ביותר ב E3 היא אך ורק בגלל בעיות דריברים עם כרטיס שהיה כמה חודשים הרחק משחרור.

אני חושב שכרטיסים כמו GeForce 4 Ti ו Radeon 8500 וגם GeForce 3 יריצו את המשחק כמו שצריך ובהחלט לא על הרמות הנמוכות

שלו. טווח הכרטיסים שיריצו את המשחק הוא בים GeForce 2 MX לבין R300. וככה גם ההגדרות שבו תוכלו להריץ אותו. אין שום סיבה שהוא לא ירוץ כמו שצרים על כרטיסים שיצאו השנה. בעיקר שאם תשאלו אותי הגרפיקה של המשחק לא הרבה יותר טובה ממה שכבר רואים היום UT2003 למשל. שבהחלט מספק ביצועים טובים עם כרטיסי ימינו.

אני לא מסכים איתך בחלק מן הדברים.

סביר להניח ש R300 באמת יריץ את דום3 על הכל הכי גבוה חלק אך בהחלט לא גיפורס4 וממש לא גיפורס3,גיפורס 4ברמה הכי גבוהה יצטרך לרדת לרזולוציה של 1024 768 וגיפורס 3 לא נראה לי יהיה מסוגל בכלל לסחוב רמת פרטים כזאת ויצטרך לרדת לבינוני ו800 על 600.

קארמק גם אמר שכל הכרטיסים "היותר חלשים וישנים" כמו גיפורס2 אמאיקס יריצו את המשחק על פירוט הכי נמוך והרזולוציה הכי נמוכה.

מה שווה לקנות את המשחק אם אתה לא תהנה ממנו?ודום3 בהחלט הרבה יותר חזק מן המנוע של אנריל החדש למה אני משחק באנריל החדש והמנוע אמנם מרשים אך לא מהווה בעייה לגיפורס4 ודום3 בהחלט יהווה בעיה,הוא הולך לשנות את פני הגרפיקה במשחקים ולתמיד.

בגלל שמישהו אומר הרבה בלא הלא בתקשורת וקוראים לו גון קאקמאק לא אומר שהמנוע שלו "הולך לשנות את פני הגרפיקה במשחקים לתמיד" אני לא התרשמתי כ"כ מהגרפיקה של המשחק. היא לא מדהימה. אם תשוהה אותה למנוע כמו MAX FX תראה שהשיפור בהחלט לא עצום. אין פה פריצות דרך עצומות. יש שימוש מאוד מוגבל בגרפיקה מתוכנתת והמשחק משתמש באלמנטים גראפיים שקימים מאז הגיפורס 2.

אני מוכן לשים כסף שהמשחק יעבוד מצויין על גיפורס 4/3 ו 8500.

ד"א שני מפתחי התלת מימד שאני מכיר (אחד מפתח openGL ואחד Direct3d ) ושראו עבודות של קאקמאק בכלל לא חושבים שהוא המפתח הכי גדול בכל הזמנים. ה HYPE עלה לכם למוח.

המלך עירום

המלך עירום !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...