כמה יעלה ה-R300? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יעלה ה-R300?

sxs

Recommended Posts

אני לא מאמין שרק כרטיסים מפחידים הכי חדשים יוכלו להריץ את דום 3... זה פשוט לא משתלם למפתחים ליצור מוצר כזה...

אני חושב שהג'יפורס 3, הלא כ"כ זקן שלי, יריץ אותו יפה מאוד... הרי המתנכנתים של המשחק הם לא מפגרים כמו של GTA3,

שפשוט היה דפוק ! כמו כן גם MOHAA, שעושה צרות בשלבים הראשונים של המשחק...

לא נותנים הצהרות על סמך הכתוב בנייר, מבחן התוצאה הוא שיגיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שרק כרטיסים מפחידים הכי חדשים יוכלו להריץ את דום 3... זה פשוט לא משתלם למפתחים ליצור מוצר כזה...

אני חושב שהג'יפורס 3, הלא כ"כ זקן שלי, יריץ אותו יפה מאוד... הרי המתנכנתים של המשחק הם לא מפגרים כמו של GTA3,

שפשוט היה דפוק ! כמו כן גם MOHAA, שעושה צרות בשלבים הראשונים של המשחק...

לא נותנים הצהרות על סמך הכתוב בנייר, מבחן התוצאה הוא שיגיד!

gf3 לא יריץ אותו כ"כ טוב על רזולוציות גבוהות ....

בסביבות ה10-20 פריימים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח זה יהיה בדיוק כמו עם קוויק 3 כשרק יצא, ורק אחרי כמה חודשים עם הג'י פורס 3 היה אפשר לשחק אותו

בצורה מדהימה באמת.

אתה מתכוון שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים?? אתם חושבים שרק כרטיסים של 300 דולר יריצו את המשחק הזה??

אין סיכוי! אם כרגע זה מה שנראה מתוך הבנצ'מרק זה רק בגלל שעוד לא סיימו לפתח את המשחק...

שוק המשחקים היום מבוסס יותר על הCasual Gamers מאשר על ההרדקור. נראה לכם שגיימר שהוא לא הרדקור יוציא 300 דולר על כרטיס מסך שהוא בקושי ישתמש בו?

אם אני לא טועה, ההצגה של דום 3 נעשתה בשילוב עם ההצגה של הג'יפורס 3, לכן הגיוני להניח שאפילו הג'יפורס 3 יוכל להריץ את המשחק ברמה סבירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ועוד פעם לא.

בתמוגה עם ה- GF3 לא הצוגו קטעי משחקי בזמן אמת אלא סרטים שהוכנו מראש. זה היה רק כדי להדגים משחק שמשתמש באפשרויות ה- Vertex & Shaders שהיו בו.

כמובן שאתה יכול להפעיל את המשחק עם כרטיס מסך ישן יותר... על 512x384 על הרמה הכי נמוכה... ;)...

כל כמה שנים בא משחק שדורש לשדרג את כל המערכת שלך וזה המשחק הפעם... (בדיוק כמו כל כרטיסי הדור שלפני Q3A).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה שיש משחקים שדורשים מערכת חזקה

אבל GF3

אולי אני לא מבין גדול

אבל GF3 לא אמור להיות כרטיס חזק מאד!!!?

קיצר קניתי

את ה-4200 של סומה הסקנד אדישן

אני מקווה שלא יהיו לי בעיות במשחק אחרת אני יתבע את כל כל העולם:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאתה יכול להפעיל את המשחק עם כרטיס מסך ישן יותר... על 512x384 על הרמה הכי נמוכה... ;)...

ישן יותר ממה ?

ישן יותר מה- GF3... כל ה- GF2 GTS / GF4 MX למינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר יש פה מוכנים 1500 שקל ועד אז יהיה לי עוד.....אבל אנשים למה להתנפל ישר על ה R300 שנראה ממש ממש מבטיח,אולי הוא יאכזב? ואולי אנחנו מצפים ממנו ליותר מדי? ואולי ה NV30 יעבור אותו? לדעתי הכי כדארי יהיה לחכות לבנצ'ים שיגיעו עם דום3 ולראות מי משני הכרטיסים האלו ייקח כי רוב המשחקים בשווים ב3 שנים הבאות יהיו מבוססים על המנוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...