בעיה בביטרונט... Problem connecting to tracker - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בביטרונט... Problem connecting to tracker

Sting

Recommended Posts

אז כבר יממה שלמה אני מוריד לי בכיף משהו עסיסי... הוריד לי כבר 4.6 גי'גה מתוך 5 ומשהו ואז לפתע ללא התראה מוקדמת אח שלי הקטן לחץ על משהו בעכבר

והופיעה הודעת שיגאה שגרמה לקריסת התוכנה , Ok אז אני מדליק שוב את הביטרנט הזה ועכשיו פתאום הוא אומר שיש בעיה בהתחברות לטראקר

ושהפורט שלי נכנס ל bkacklist ו timeout ... הוא אומר לי גם להחליף פורט אבל גם אחרי שהחלפתי זה לא עזר

מישהו יודע איך להציל את ההורדה ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כבר יממה שלמה אני מוריד לי בכיף משהו עסיסי... הוריד לי כבר 4.6 גי'גה מתוך 5 ומשהו ואז לפתע ללא התראה מוקדמת אח שלי הקטן לחץ על משהו בעכבר

והופיעה הודעת שיגאה שגרמה לקריסת התוכנה , Ok אז אני מדליק שוב את הביטרנט הזה ועכשיו פתאום הוא אומר שיש בעיה בהתחברות לטראקר

ושהפורט שלי נכנס ל bkacklist ו timeout ... הוא אומר לי גם להחליף פורט אבל גם אחרי שהחלפתי זה לא עזר

מישהו יודע איך להציל את ההורדה ?

תודה מראש

Problem connecting to tracker זה אומר TIMEOUT.

למרות שאם תשאיר את התוכנה פתוחה היא תמשיך לנסות ובסוף תתחבר.

BLACKLIST אומר שלא שיתפת מספיק אני מניח...

ניסית IP אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הצלחתי לעלות על הבעיה... הלינקים היו מאתר "ET" והם חסמו שם פורטים מסוימים כדיי שהמניאקים לא יעלו עליהם ... אז שינתי את הפורטים לטווחים אחרים

וזה חזר להוריד שוב :xyxthumbs:

והעלתי משהו כמו 350 מגה ביממה לעומת 5 גי'גה שהורדתי... אין מצב שאני יכול לשתף יותר עם ה upstream בארץ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה כן פייר? שתוריד בכמויות ולא תעלה כלום בתמורה? זה לא אשמת האתר שאין לך רוחב פס טוב..

וזה בעיה בארץ עם הרוחב פס שהספקיות לא נותנות רוחב נורמאלי.. צריך לארגן איזה עצומה לזה או משהו שיתחילו לתת פה שירותי נורמאליים כמו בכל שאר העולם, זה לא שאין להם תיכולת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה כן פייר? שתוריד בכמויות ולא תעלה כלום בתמורה? זה לא אשמת האתר שאין לך רוחב פס טוב..

וזה בעיה בארץ עם הרוחב פס שהספקיות לא נותנות רוחב נורמאלי.. צריך לארגן איזה עצומה לזה או משהו שיתחילו לתת פה שירותי נורמאליים כמו בכל שאר העולם, זה לא שאין להם תיכולת..

הספקית לא יכולה לתת לך רוחב פס יותר גבוהה בלי בזק\כבלים. ובזק בני *צונזר* טוענים שאין צורך לזה בארץ. כבר יפה פול כתבות על הנושא אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...