מעוניין לקנות מסך דחוף ! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מסך דחוף !

Da-Funk

Recommended Posts

האם יש הבדל גדול בינו לבין ה F900P ואם כן מהו.... ?

והאם הוא ילך יד ביד עם הכ.מסך שלי ולא יגביל אותי מבחינה כלשהי... (6800NU BFG) ?

אני חייב לדעת דחוף כי אני משיג אותו בזול יחסית... 262$... :) תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו אין שום מסך שמשתלם לקנות...! אין פשוט אין... כל מסך שבדקתי בעל בעיות שונות ומשונות..

וגם לא נראה שמגיעים דברים חדשים ואין אור בקצה המנהרה...

הקניה הזאת נפלה עלי רק בגלל שהמסך הטוב והיפה שלי נהרס ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לעשות אני במשבר אני חייב למצוא מסך דחוף אני עם מסך שלא שלי... אבל אין מה לקנות.. כל פעם שעלתה לי הזדמנות ההתלהבות שלי ירדה מהר ששמעתי\קראתי תגובות על המסך... אני הגעתי למסקנה שהכי טוב פשוט לחפש בנרות מסך יד שניה ו"לסחוב" איתו כמה חודשים עד שיצאו דגמים נורמאליים של מסכים LCD

אגב מתי מסכי ישווקו לשוק הרחב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה דחוף!!!

בזמנו, לפני שנתיים, בינואר, קניתי, עלה לי 2,000 ש"ח!

עד היום עובד מ-צ-ו-י-ן ללא שום תקלות! (מדובר על Flatron F900B)

מסך איכותי ביותר - איכות תמונה מהממת!

LG כידוע לך, חברה קוריאנית, אך לעומת חברות אחרות, היא מייצרת רק בקוריאה - איכות לא פחות טובה מזו של היפנים, האמריקאים או הגרמנים!

אין מצב שתמצא Made in China!

קנה ומהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי הבנאדם השני שמצאתי שמרוצה מהמסך הזה... כל שאר התגובות שראיתי היו שליליות בלשון המעטה...

אנשים טענו שהמסך מציג מטושטש ועקום ולא ניתן לכייל אותו.... אני מקבל אחריות אבל אני ממש לא רוצה להתחיל עם החלפות ולהתקע בלי מסך...

אני כבר חושב אפילו בכיוון של LCD למרות שאני לא אוהב את התצוגה שלהם בכלל

יש לאנשים פה המלצות על LCD 17" שיתאים למשחקים ? אם משהו יכול להכנס לגיירוטק ולהמליץ לי ממה שיש להם זה יהייה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הדגם B לא משהו...הם אמרים שהוא שטוח..למרות שהוא לא...

הדגם P זה משהו מטורף ( :silly:)...

את הOLED יש רק בפאלפונים...נכון לעכשיו....והם יגיעו עוד הרבה זמן...אחרי שכל החברות השקיעו מליונים על הLCD וTFT הם לא יזרקו את זה "לטובות הצרכן"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לאופיס דיפו לראות קצת מסכים... ואני חייב לציין שה 710N של סאמסונג מסך לא רע בכלל.. צבעים יפים אולי לא הכי חד בעולם התפריט שלו היה נוח ...

והצגת הסרט שרק בו הייתה נעימה מאוד לעין... SDMHS73PB היה אפילו טוב יותר הלבן היה שם לבן כמו ב CRT לבן נקי ללא רבב... אבל הוא יקר יותר ב 500- 600 שקל... בשני המסכים לא שמתי לב למריחות...

מפני שיש לי זמן פנוי עכשיו (חופשת שחרור) אני אלך לעשות סקר על כל מסכי ה LCD 17 שקיימים ואני אעדכן אתכם :)

לגבי מסכי CRT שראיתי... המצב שם היה על הפנים אז אין לי כלכך מה לספר.. חוץ מזה שלא אהבתי את ה 955FD של סאמסונג.. דבר ראשון רק בזכוכית החיצונית שטוחה הגוונים שלו לא משהו התמונה עקומה במקצת ניסיתי לכוון ולא היה לי חשק להמשיך... והיה שם מאג 19 שבכלל לא התקרבתי אליו .. ממש לא שטוח..

אני מתחיל להתגעגע ל 795FT PLUS שלי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...