בעיה עם ה- SATA בהתקנת WINXP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ה- SATA בהתקנת WINXP

TimoTy

Recommended Posts

טוב אין לי FLOPPY ויש לי את הלוח NF7-S ובהתקנה הוא אומר לי שאין לי HD

איך אני מתכן את זה כדי שאוכל להתקין את ה-WIN סוף סוף ??

ואפילו תגידו לי אם יש איזושהי דרך להיפטר מה-SATA (לשנות חיבור על הלוח או משהו גם זה יעזור )

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין לי FLOPPY ויש לי את הלוח NF7-S ובהתקנה הוא אומר לי שאין לי HD

איך אני מתכן את זה כדי שאוכל להתקין את ה-WIN סוף סוף ??

ואפילו תגידו לי אם יש איזושהי דרך להיפטר מה-SATA (לשנות חיבור על הלוח או משהו גם זה יעזור )

תודה מראש

אתה חייב כונן פלופי כדי להתקין דיסק SATA.

מצטער.

לדעתי קיבלת עם הלוח אם דיסק דרייברים. מה שאתה עושה אחרי שאתה מתקין כונן פלופי, זה מתחיל התקנת ווינדוס מדיסק, ובזמן שההתקנה מתחילה להתחיל ללחוץ F6 כמו מטורף, ואז להכניס לו את הדיסקט הזה. רק ככה אפשר להתקין ווינדוס על SATA. אם אין לך את הדיסקט שאני מדבר עליו, תוריד חבילת להתקנה על דיסקט לSATA מהאתר של אביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, ובניגוד למי שטען שחייבים floppy, אצלי התקנתי WindowsXP עם דיסק SATA 160GB (יחיד) בלי שהכנסתי מעולם דיסקט לכונן.

אצלי מה שהפריע היה ה- RAID שהיה פעיל, ולא עצם זה שזה SATA.

תסתכל ב- אם יש איזשהו בקר RAID פעיל על ה- SATA, ותכבה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, ובניגוד למי שטען שחייבים floppy, אצלי התקנתי WindowsXP עם דיסק SATA 160GB (יחיד) בלי שהכנסתי מעולם דיסקט לכונן.

אצלי מה שהפריע היה ה- RAID שהיה פעיל, ולא עצם זה שזה SATA.

תסתכל ב- אם יש איזשהו בקר RAID פעיל על ה- SATA, ותכבה אותו.

זה אופציה שקיימת רק בGIGABYTE, וזה אמולציה של ATA על ערוץ SATA. מה שבסופו של דבר מונע ממך להשתמש באחד ערוצי הATA.

הוא חייב חייב דיסקט. ראבאק, פלופי זה 50 שקל. מקרה הכי גרוע תשאיל אחד מחבר לאיזה יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טום , חכה עד יום חמישי\שישי הולכים לאור ואני יביא לך וינדוס מעולה ורק תביא דיסקט ריק ואני מתקין לך כמו שצריך... , ולכל מי שאמר שהוא מתקין גם בלי דיסקט , שיהיה לכם ניסיון עם התקנה ישירות לבקר ולא לבקר של הלוח של ATA , תהיו צריכים דיסקט כי לוינדוס אין את הדרייברים לרוב בקרי הSATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...